İstanbul'da Fal - Falcılar

Bana da öyle geldi... Eledim ben Yiğit'i... Ben yarın zaman bulabilirsem Gül'e gidicem... Yarım bulamazsam Cumartesiye kalıcak... Yarın gidersem ben de yazarım yorum yarın akşama opuyorumnanaktan

Bana da öyle geldi... Eledim ben Yiğit'i... Ben yarın zaman bulabilirsem Gül'e gidicem... Yarım bulamazsam Cumartesiye kalıcak... Yarın gidersem ben de yazarım yorum yarın akşama opuyorumnanaktan

ok ben de eledim yiğit'i! yaşasın KK kardeşliği heheheeolumunekankayizsmile

yiğit i boşa çıkardığımıza göre ona verilecek 20TLyi hak edecek yeni bir isim aranıyor. bu arada güle randevu alınmıyor gidiyosun bekliyosun diye duymuştum. randevuluysa telini bilen varsa ve atabilirse sevinirim.

ya kızlar Yiğit iyidir aslında boşa çıkardınız ama bilemese sürekli gitmem ama yinede siz bilirsiniz derseniz tavsiye üzerine geldim eminim iyi bakıcaktır.Bu arada gidelim güle bende merak ettimkaydirigubbakcemile

attım canım Gül'ün telefonunu gelmiştir umarım...

bu arada fincan cafede zuhal varmış. onu deneyimleyen veya yiğitten iyidir diyen var mı kızlar??

gul nerede fal bakıyor suan

Elmakurdumusun merhaba, ben de Nilüfer Hanım'ın telefonunu rica edebilir miyim? Çok teşekkürler...

bu 1-10 arası sayıyı yiğit yapmıştı ve bildi. dileğin olacak dedi. ama dileğimle onun söyledikleri uyuşmuyordu. :)

merhaba selintortum
gül'ün dediklerinden sana çıkan olmuş muydu?

2 hafta beklerseniz söylerim bunu. ama beklediğim birşey var. yani plan dahilinde olan bişeyi o dile getirdi. ama gelecekle ilgili. ama daha yakın zamanda bişi söyledi. 2 hafta içinde belli olacak. ve söylerim olursa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…