İstanbul'da Fal - Falcılar

adam asmaca yorumuna çok güldüm... =))) Bu durumda Yiğiti eledim ben bi Gül'e gideyim Cuma yada Cumartesi fln... Yorumlarımı yazarım gittikten sonra...

Gül her falseverin ömründe muhakkak en az bir kere gitmesi gereken birisi bence. ve daha önce geldin mi diye soruyor muhakkak. sanırım evet çok fazla bakmıyor aynı kişiye.

direkt ele boşuna canını sıkma ismini öğrenmen için 20 tl vermene gerek yok nufus cuzdanına da bakabilirsin :) yiğite gidenler eminim aynı duyguları paylaşıyordur:) sanki ben benmi ismimi sormaya gitmişim:)))) cok güldüm

sen Gül'e gitmişmiydin peki? O kadar çok şey okuyorum ki kafam karıştı yazdıysan daha önce kusuruma bakma...

Bir önceki sayfada yazmışsın canım... Yorumlarını hatırladım şimdi Cuma yada Cumartesi ordayım inşallah yerini bulabilirim bakırköyü pek bilmeyen biri olarak =)

tabi diyorum ya o kadar falcıya gittim gul gibisini ne gördum nede arkadaşların yakında fun oluştururuz herhalde kimi götürsem yanında 10 kişi götürüyor buraya yazmakta iyi değil artık bize bakamayacak

tabi diyorum ya o kadar falcıya gittim gul gibisini ne gördum nede arkadaşların yakında fun oluştururuz herhalde kimi götürsem yanında 10 kişi götürüyor buraya yazmakta iyi değil artık bize bakamayacak

Offf offf çok iştahım kabardı şuan saat geç olmasa kalkıp gidicem nerdeyse... kaydirigubbakcemile3

Bir önceki sayfada yazmışsın canım... Yorumlarını hatırladım şimdi Cuma yada Cumartesi ordayım inşallah yerini bulabilirim bakırköyü pek bilmeyen biri olarak =)

kolay yeri. carouselin önündeki istanbul caddesinden yürü, carousel sağında kalacak şekilde yürü. sonra kapalı cadde gelecek. geç. devam et. 400 metre falan sanırım. solunda ender mağazası kalacak onun karşısındaki sokaktan bi önceki sokaktan girince devam ettiğinde yol bitiminde sola dönüyor yol zaten orada soldaki ilk kafe. göreceksin

Çok teşekkürler canım Tiki cafeydi dimi adı opuyorumnanaktan

o sordugu harflerde bende ve arkadaslarımda dırek tutturuyor yanı 2 harfte ısmı soyluyor genelde ve bende 1 den 4 e kadar degıl 10 a kadar tutturuyor ve gene soyluyorum hıc sayıyı bılemedıgı olmadı sımdıye kadar.
Ama gene soyluyorum benle elektrıgı cok tutuyor olabılır,keyfı ıyıyse gercekten süper bakıyor.ama tabii sende haklısın keyfını tutturmak zorunda degılsın,para verıyorsunguclubacismile

aynı yer yeni değiştirdiler saen o yüzden tiki de ozelden msj atamadım sana isim verecektim cocuğun isimini verince oncelik veriyor ve gercekten iyi bakıyor:)

Gül benim de canımdır. Çok uzun zamandır giderim ona. TaaaPurple cafede ikenden beri. Çok tatlı, güleryüzlü, olumlu biri. Ayrıca da herşeyi söylüyor olması da çok iyi tabii. Çünkü bazı fal bakanlar bazen kötü olanları söylemiyor. Ama Gül'ün söyleyiş tarzı biel çok yumuşak. Ben de tavsiye ederim. yerimseniben

Gül ve Yiğitle ilgili yorumlarınızdan sonra bana Bakırköy yolu gözüktü sanırım... Ama hangisi??? Gül mü Yiğit mi? =)

ben hafta sonu ikisini birden aradan çıkarmayı düşünüyorum yorum yazarım bunaya. ona göre gidersin. şu yiğit keyfi yerindeyse bakar demeleri biraz düşündürüyo açıkçası. onun keyfine kaldıysak boşa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…