İstanbul'da Fal - Falcılar

Katiliyorum,tartismaya hazir olma durumu enteresan biz tartismiyoruz egleniyoruz kiz kiza,2 kere gittim sonra da arkadaslarim gitti gecmis ve guncel ne varsa anlatti ayrica bilemeyebilirdide o zaman begenmedim dersin bi daha gitmezsin dunyalar yikilmadi.neyse zaten koca forum da begenilen toplam maksimun 5 kisi var oda bu isimlerden biri,yani herkes kendi kararini kendi vermid zaten..neyse kizlar nerde ayhana gidenler birde gul tabiii haberleri bekliyorummm

Evet ya nerde Ayhan ve Gül'e gidenler??? Gittiler şok oldular o şokun etkisinden çıkamadıklarından buraya yorum yazamadılar mı acaba??? =)))

Tamam reklam konusu biraz ağır oldu,bu konuda kimse üzerine birşey almasın lütfen,ama düşüncelerim değişmeyecek.Eğer ileride başka birine gidersem onun da burada iyi ya da kötü yorumunu yaparım.Amacım insanlar yanlış kişilere gidip paralarını ve vakitlerini harcamasın.Burası deneyimlerimizi paylaşma yeri değil mi zaten ?

seni anlıyorum çok kızmışsın belki, sende bilemedi diye... ama bu kadar keskin biçimde asla gitmeyin giderseniz pişman olursunuz demek fazla keskin... ben bu çekilde kötülemeler yüzünden kimlere gitmekten vazgeçtim ama belki gitsem memnun kalıcaktım... biraz da şans işi belki bilemicem orasını... ama tarık kimsenin sallayıp tutturamayacağı şeyleri bildi bende... o yüzden bu kadar aşırı kötülemen hem şaşırttı, hem vicdan yaptım... =)

arkadaşlar ben gittim bugün güle..yukarda yazdım yorumumu bi önceki sayfaya bakarsanız görürsünüz..

prnses isim söylüyo demişsin direk mi söyledi isim? Bir de alakasız şeyler söylüyo mu aralarda? Gelecekle ilgili olacak olan şeylerde de umarım uzun bi zaman vermemiştir de hemen görürüz gelecekle ilgili söylediklerinin çıkıp çıkmadığını... Bu günü ve geçmişi bana tarık da bildi tek derdim geleceği bilebilecek biri açıkçası =)

vicdan yapmana gerek yok canım...sonuçta tarık'ı beğenen bir sürü kişi oldu...hatta dediklerinin çıktığını yazanlarda vardı....kapris cafe konusu açılmıştı orada okumuştum....bana da henüz çıkmadı...ama kimbilir tarihte yanılmış olabilir...kişilik analizzleri iyiydi aslında....

Hadi ya sana daha çıkmadı mı gelecekle ilgili olan kısım... Valla bu günü ve geçmişi bir de kişilik analizlerini süper bildi... Gelecekle ilgili dediklerinin çıkmasını bekliorum şuan sadece =) onlarda çıkarsa zaten tarık tek falcım olur...

Evet aynen oyle dogru soyluyorsun ama suna da ınan sen begenmedın dıye bızde begenmeyecek degılız.Ve bu forumda Tarık ve Levent zaten hemen hemen herkesın hemfıkır oldugu kısıler daha ıyısı cıkarmı dıye arayısta herkes ama sana bılememıs olabılır tabııı...burası deneyım paylasma yerı ama ınsanları karalama,yada helal olsun sıze bu ınsanlara nasıl para verıyorsunuz dıye elestırme yerı degıl sanırsam.Bu arada bence Belgın Kostaga hıc gıtme oda burda favorılerden bılemezse maazalahh fena yaparsın sen bızı bıde 100 tl verırsen yandık kı ne yandıkk

ben duz mantıkta gıdıyorum anı bılıyosa gelecegıde bılır dıye amaaklinialirimsmilebende beklıyorum gelecegın cıkmasını;bana yakın tarıh verdı kızlar...kasımda bellı olur benım cıkıp cıkmıycagıı az kaldııohaoldumsmile

çıkmadı belki zamanı vardır daha ...

Bana verdiği tarih de Kasım... Yani 1-2 ay içinde dedi bende Kasımı bekliyorum... =)))

sevgili pembevepink...

beğenmemiş olman üzücü,ama ifade tarzın biraz agresif olmuş.burası bir forum ve herkes tabii ki düşüncelerini yazabilir,ama böyle lütfen kavga modunda olarak değil.

500 sayfa biraz fazla,ama oku bence.burada bir kaç kişi tarafından tavsiye edilen isimler hep olur ama başkaları da hiç beğenmemiştir.normal bir durum yanii.

benimde başıma da geldi...
burada çok tavsiye edilen ve kişiler tarafından beğenilen seyhan hanım vardı...arkadaşım ile gittik ve bana göre çok kötü idi...

beğenmediğimi dile getirdim,ama beğenen arkadaşlara laf falan da atmadım!elektrik ve beklentiler her zaman farklıdır!

herşey gönlünce olsun:)

Bu yorum benim de hiç hoşuma gitmedi. lmaz:
Yani sakın ama sakın gitmeyin gibi bir şey söylemek hiç doğru değil.
Çünkü ben de gittim ve söyledikleri karşısında ağzım açık kaldı.
Her şeyimi bildi. Geçmişimi, şimdiki zamanı vs.
Geleceği de bekleyip göreceğim.

Günaydın... Burası bir tutku oldu artık benim için. Aslında sadece olay fal değil sizlerden gelen yorumlar ve yazışmalar çok hoşuma gidiyor. Aslında bana göre fal ve falcı olayı hepimiz için öncelikle keyif alma olmalıdır diye düşünüyorum ama çok sıkıntıda olduğumuzdan mıdır nedir (ki zaten iyi olduğumuzda falcıya neden gidelim) hepimiz doğal olarak beklentiye giriyoruz. Falın telepatiyle beyin okuma olayını düşündüğümüz yazmıştım bir keresinde bunu denedim de bir falcının önünde. Anlatayım: Fal bakılırken bana yaklaşık 10 dakika sonra içimden 5-6 kere bir yakınımın adını tekrarladım. Tam o anda falcı bana onun adını söyledi ve onula ilgili fal bakmaya devam etti. Kendisine de söyledim bu durumu, yani söyleyebilecek kadar arkadaşım da aynı zamanda onunla. İşte böyle. Beklentili gidip de çok bel bağlandığında ve de dedikleri verdikleri zamanda ya da hiç bir zaman çıkmayınca da çok kızıyoruz işte böyle.:enbuyukkk:

Canım sen Gül'e baktırmıcakmıydın bu gün yanlış mı hatırlıyorum?

hayır doğru hatırlıyorsun ayhana geçtiğimiz c.tesi baktırdım güle dün gittim malesef baktıramadım kadın aynı saate 15 kişiye randevu vermiş çok sinir oldum beklemedim çıktım birde demezmi ben randevu vermiyorum önce kim gelirse bakarım curcuna gibiydi hiç beklemeden çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…