İstanbul'da Fal - Falcılar

Bir de Kurtuluş Rita ve Melahat hanıma gidenlerin yorumları nedir acaba? Biraz önce bir arkadaşımdan da Üsküdar'da Ahmet Hoca diye biri varmış ama galiba şu aralar Rusyada imiş diye duydum. Onu bilen var mı aranızda

Ayyy nazifeyi kesinlikle tavsiye etmiyorum yazık verdiginiz paralara, 3 kişi gitmiştik hep aynı şeyleri söylemiş, çok çuvalladı bizde çoookk

meliha nasıl azcık anlatır mısın. bir de rıhtımda migros yokki bir çarşıda var cosmo home yanı bir de modada. denizden sana msn adresimi yollamıştı acaba görmedin mi.

Ali İhsan diye bir adam var o da evlere geliyor. Tarot bakıyor ama değişik bir tarotmuş Lara Tarotu. Ne demekse!!! O da 120 liraya 1.5 saat bakıyor. Öleceğin zamanı dahi söylüyor? Eğer doğruysa.

merhaba,
bu lara tarotunu internetten araştırınca binnur sormageç diye bir bayanın internet sitesini buldum, hiç bakım yaptıran oldu mu acaba kendisine?
indirimli 70 liraya tarot bakıyormuş, cafelerle kıyaslamayın falan yazmış ama çok pahalı yine desempatiksalakcinni

meliha nasıl azcık anlatır mısın. bir de rıhtımda migros yokki bir çarşıda var cosmo home yanı bir de modada. denizden sana msn adresimi yollamıştı acaba görmedin mi.

Evet haklısın Çarşıda Csmo Shopun yanında Migros. Meliha sanırım cinleri olan biri. Çünkü bakarken fincan açık ama aslında o birileriyle konuşuyor. Tiki var bu kadının ara ara kafasını acaip şekilde sallıyor. Ama ben uzun zamandır da gitmiyorum ona

dilek hanım hakkkında iyi yorumlarda vardı, kötü bulanlar da vardı diye hatırlıyorum.son zamanlarda yani forumun orta sayfalarında daha önce kendisine bakım için gidenlere çokta iyi davranmadığını okumuştum ama bilmem yine dekafamçokkarıştı

dün ben 35'ten 50'ye ulaştım ondan yanizemuszemus
ne yapayım özel mesaj ile tel gönderenlere teşekkür etmem gerektiğini düşündüm nezaket bunu gerektirir dedim.kaydirigubbakcemile5

Hayır canım bana gelen bir msn adresi yok. xxxxxxxxxxxxadresine yarasanız oradan cevap verebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyoğlu Kadınlar Kahvesindeki Dilek hakkında yorum yapacak kimse yok mu arkadaşlar

DİLEK ABLA BENİM FAVORİMDİR.BİLİR GEÇMİŞİ VE ŞU ANI iİYİ BİLİR.GELECEKLE İLGİLİ SÖYLEDİKLERİNİDE YAŞAMIŞLIĞIM VARzemuszemus.AMA DİLEK ABLAYA 12 GİBİ GİDİP KİMSE YOKKEN KAFASI RAHATKEN BAKTIRMAK EN İYİSİ.KAFASI YOĞUN OLMADAN ACELEYE GELMEDEN BAKTIRMAK LAZIM AKLINIZDA OLSUN.ÖBÜR TÜRLÜ ÇOK ARAYA SIKIŞMIŞ OLUYO BİŞEY ANLAMAZSINIZ

Son düzenleme:

Galiba öyle. Çünkü ben 8 Ekim Cuma günü saat 16.00 da gittiğimde 1 kişiye bakıyordu ve 1 kişi de bekliyordu. Yani sakin kafayla baktı bana. Ve ilk bakışı olmasına rağmen tarihlere kadar baktıkları çıktı. O yüzden epey beğendim onu.

Bi de burada papatya lale menekşe gibi çiçek isimleri ile altındaki kalpler ne ola ki bilen var mı acaba

hotmail adresimi atsam özelden oraya tel ile bakan varsa bildikleriniz gönderebilir misiniz?
bir de referans istemezler değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…