İstanbul'da Fal - Falcılar

silentblood ben de bugün güle gittim ve memnun kaldım şu anki mevcut durumu iyi bildiğini düşünüyorum geleceğe ilişkin verdiği tarihler de henüz gelmediğinden o konuda yorum yapamayacağım.
Peki sen niçin memnun kaldın?

iki soruya da başından itibaren cevap vereyim o zaman...

Gül; tarot ya da kahve falı bakmıyor..Yüzüne bakıyor: ) Duvara bakıp birşeylerle konuşup kağıda yazıyor.senden ismini istiyor bazen anne ismini de..sonra başlıyor söylemeye...kiminle sıkıntın varsa ne varsa hayatında o insanların isimlerini direk kağıda yazıp gösteriyor...
geçmişe dair söylediği tek bir şeyde yanılmadı..
geleceğe dair bana ne söylediyse çıktı...bir tanesinde sektirmedi...zaman vermiyor genelde...verdiklerinde kayma oluyor o konuda bir şey diyemem...

onun için memnun kaldım ben...arkadaşlarımla da gittik onlarda gül'ün dediklerini birbir yaşadılar...bu kadarı fazla dediğimiz çok şey gördük...

Arkadaşlar euro starda medyum gizeme gidipte baktıran varmı .Çok merak ediyorum lütfennnn

tşkr ederim ben saat 2 gibi orda olucam sanırım ilk bana bakıcak tek olduğum için ve anadolu yakasından geldiğim için bana öncelik tanıyacakmış :) çok merak ettim bende gülü yorumlarımı paylaşırım sizlerle

handekuka ben de bugün ordaydım ama aynı saatlerde değil ben yorumumu yazdım senden de haber bekliyorum:)

Son düzenleme:
kızlar,esatpaşa fatoş hn a gidenlerden yorum alabilir miyim:)bende randevu aldım akşama yazarım detayları...

sekiznisan bekliyorum ben yorumlarını. çok merak ediyorum hatta insallah gelirsin hemencik. o kadına ben de gidecektim ama sağolsunlar o kadar söylememe rağmen bir kişi de yollamadı numarasını.

bu gül hanım da 20liraya mı bakıyor?

Son düzenleme:
bu gül hanım da 20liraya mı bakıyor?

evet 20 tlye bakıyor, bende baktırmıştım güle, geçmişi ve şu anı birebir tutturuyor gelecekle ilgili dediği bir olayı yaşamıştım ama diğerleri gibi enerji meselesi eğer sizde iyi enerji alabilirse döktürüyor alamazsa şansınıza küsün :)

Ayhan'la ilgili kendimi beklemeye aldım... Bu ara çok gidecek grup oldu, onlardan gelecek yorumları bekliyorum... Diğer bi yandan Gül fena biçimde aklımı çeldi... Ne yapsam bilemiyorum... =)

selam,esatpaşa fatoş hn a gittim.fena değil.ama çok soru sorarak bakıyor.o yüzden çok konsantre olamadım.bildiği bazı şeyler oldu.ama bende çok konuştum.ama yakın zaman için söylediği bir şey var.eğer olursa yazıcam size.başka giden arkadaşlar varsa lütfen yorumlarını yazsınlar.herkese sevgiler.

çok iddialı anlatmıssın,denemek ısterım cafe tam nerede tarıf edermısın bırde ne kadara bakıyor gül hanım:Saruboceq:

çok iddialı anlatmıssın,denemek ısterım cafe tam nerede tarıf edermısın bırde ne kadara bakıyor gül hanım:Saruboceq:

Gülle ilgili yorumları takip ettiğim için hemen söyliyim 20'ye bakıyormuş... zemuszemus

Adresi de: bakırköydeki vergi dairesinin arkasında

beyazgüvercin sokak,gürdamar iş merkezi ekol dersanesinin karşısı

tiki cafe..

Teşekkür ederim canım,öyle duvara bakmak falan ilgimi çekti,gidiyim barii teli varsa birisi atabilir mi özelden acaba:Saruboceq:

Teşekkür ederim canım,öyle duvara bakmak falan ilgimi çekti,gidiyim barii teli varsa birisi atabilir mi özelden acaba:Saruboceq:

Biraz bekle acele etme... Bu gün gidcek olan birisi vardı önce bi o gelsin yorumunu alalım =))) Ben de gaza geldim Cuma gidesim geldi... Ama beklemedeyim Ayhan ve Gülle ilgili yorumları... kafamçokkarıştı

Herkese merhaba
Falcıları araştırırken burası oldukça ilgimi çekti ve kayıt olmaya karar verdim. Geçen sene Kurtuluşta Rita adlı hanıma ben gittim ancak çok yaşlı birine benzemiyordu sarışın bir hanımdı sokağını hatırlamıyorum ama en alt katta oturuyordu. Su falına bakmıştı ama sanırım üç harflilerden destek alıyordu çünkü suya bakmadan hep karşıya bakarak konuşuyordu ama söyledikleri tutarlıydı memnun kalmıştım.
Dün Bakırköy Carousel'in az ilerisindeki Cafe Laf'a gittim bir arkadaşım orada fal bakan Halil adlı bir kişiyi çok övdü. Ancak kendisi cuma-cumartesi-pazar orada bulunuyormuş bende orda bulunan Canan Hanıma fal baktırdım. Esmer,sivaslı bir hanım. Neyse gelelim fala... karşısına oturur oturmaz burcumu sordu Oğlak dedim "oooo çok iyi" dedi "neden başka burç olsa kötü mü olacaktı" dedim "yooo" dedi neyse az bişey konuştu "tarotla devam edeceğiz 3-4 kart çek sor" dedi hep. bide benle iddaya girdi 20 kasımdan sonra hersey güzel olacak diye. Ne olacak dediğimde güzel diye geçiştirdi. geçmişi az biraz bildi ama gelecekten ümitli değilim açıkçası çok tatmin olmadım.
Forumu dün okurken florya cennette Mukadder hanım ve Bakırköy'de ki Orhan bey dikkatimi çekti kendilerine nasıl ulaşabilirim telefonlarını, adreslerini bilen arkadaşlar bana mesaj atarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…