İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar,esatpaşa fatoş hn a gidenlerden yorum alabilir miyim:)bende randevu aldım akşama yazarım detayları...

merak etme cumartesiyi iple çekiyoruz cnm. bir ayhandır gidiyor. ben de msj attım dönmedi. artık sizden gelecek yorumlara göre tekrar msj atacağım.

merhaba...aylardır takip ediyorum sizi uzaktan...bende kendi sıkıntım için neredeyse bütün falcıları gezdim..en iyisinden en kötüsüne kadar...
kendimi alıkoyamadım yalan yok...kendimce sizin yazdıklarınızın arasında iyilerinide buldum ama bir konuda sizi bilgilendirmeyi borç bildim...

kadıköyde olan MU kafemi ne zıkkım...onun isminide burdan görmüştüm sanırım...şarlatanlar haberiniz olsun...abuk subuk fal isimleri ile insanları cezbetmeye çalışıyorlar...çok profesyoneliz diye fallardan 100 tl civarı bir para alıyorlar..
bir kere gittim bir bey var onda semender mi ne zıkkım bir ismi var falın güya adam medyum...yalan! adama fazla akıllı geldim direk muhabbete girdi amca...
bildiğin hayat koçu adam..oranın patronu olan kadının kocasıymış meğer sonradan anladım ama abla hiç çaktırmıyor maşşallaah..
orada ciddi yetenekli olan çocuklar vardı ama arkadaşlarımın dediğine göre onlarda bu işe dayanamayıp ayrılmışlar..
anlıcağınız ne paranıza ne zamanınıza kıyın..o falın 10 kat iyisini 15-20 tl ye heryerde bakıyorlar...

hiç olmazsa gittiğinize değsin...

burada bakırköyüdeki gül'ü bulmuştum..onu şu an tek geçiyorum yalan yok...kadıköyde burcu var dediler gittim kötü değil ama geleceğe dair pek birşey diyemiyor..
taksim majestikte mete iyidir...

ama dediğim gibi gül'ü tek geçiyorum şu an için...

sizin mu cafe olayına benzer bir hadiseyi bende yaşadım ve buradan paylaşmıştım. yani neredeyse fala tövbe etmemi sağlamıştı adam, medyum'um diye geçinip resmen ruh çağırma davetine almıştı beni. korkumdan kaçamadım da mekandan mecbur çağırsın göndersin diye bekledim ama ödümde koptu yanidelikafadulden

çok dikkatli olmak gerek bu sebeple bence.

bugün taksime gittik, ama dem cafe'yi bir türlü bulamadık!! Mis sokakta demir cafeyi gördük ama dem cafe yoktu ( bizde x cafede rana'ya baktırdık. hiç baktıran oldu mu rana'ya? pek çok şeyi bildi, ama gelecekle ilgili olanları göreceğiz.

merhaba silentblood hoşgeldin aramıza. gül nerde şimdi? bakırköyde mi yoksa taksşimde mi?

dem cafe yi bizde sokakta 2 kere dolaştıktan sonra bulduk,açıkcası cafe değil de birahane gibi bir yer,bence öle bir yere fal için dahi gitmemek lazım ortamı çok kötü bir kere,seval de öyle sıradan tarot bakıyorotur evde kendın bak paran cebine kalsın.Ama illa gidecem dersen mangonun karşi sokaği na gir sol hizada küçük bir yer cafe değil de birahane gibi birşey

merhaba silentblood hoşgeldin aramıza. gül nerde şimdi? bakırköyde mi yoksa taksşimde mi?

merhaba...hoşbulduk..gül bakırköy'de sizlerde önceki mesajlarda yazmışsınız zaten Tiki cafe'de..ama kendi kafesini açacak zaten kendi kafeside tiki cafenin tam karşısında olacakmış...
ben yakın zamanda tekrar gidicem..bir tek ona güvenebiliyorum bu konuda...acayip birşey o kadın:S

öyle birşey yapsa hiç olmazsa bir yeteneği var dicem...utanmasa adam siz konuşun ben dinleyeyim diyecekti...abuk subuk tipler ya..
araştırmalarım sürüyor..şu an gül'de ısrarlıyım ama hep daha iyisi vardır

merhaba size kesinlikle katılıyorum MU kafe tam bir facia verdiğim o paraya öyle çok acıdım ki asla ve asla gidilmemesi gereken biryer bu arada yarın bende güle fal baktırıcam randevu aldım çok heyecanlıyım :) birde tarif edebilirmisiniz bana kafenin yerini bilen arkadaşlar

Madem öyle yarın yorumlarını bekliyoruzhihoyyytmeraklandım şimdidennn

gül hanım'ın teli varsa bende rica edebilir miyim? birde tilki cafe tam olarak bakırköy'de nerede acaba?

sanırım ben özel msj atacak kapasiteye sahip değilim şu an forumda ancak kafenin yerini şöyle tarif edeyim en rahat...
bakırköydeki vergi dairesinin arkasında

beyazgüvercin sokak,gürdamar iş merkezi ekol dersanesinin karşısı

tiki cafe..

cafe'yi tarif ettim..yalnız uyarıyım gül hiçbir zaman randevuya sadık kalamaz..çünkü fallar uzayabiliyor..bir de genelde 2 den önce gelmiyor...ben hep gelmesinden 1 saat önce gidiyorum bilerek randevum olsada olmasada kimse girmeden gül yorulmadan baktırayım diye..

süpermiş uzun bakması. bu arada gül hanım ne falı bakıyordu acaba? kahve mi, tarot mu? ve nasıl bakımda ? size söyledikleri çıktı mı? ya da tutarlı şeyler söyledi mi?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…