İstanbul'da Fal - Falcılar

bu ayhanı bende cok merak ettim yaaa kızlar lütfen banada özelden mesaj atın bu adamın tel :Saruboceq:

Herkesde bir Ayhan aşkıı başladıı
Ya kızlar bişey dicem,bu Ayhan iyi hoşda hani giden biri bişeyler sölese ya.Giden dönmüyor sanki bu adamdan,iyi şeyler söleyin ne olurr,cumartesiye kadar içim kıpır kıpır olsunnn kaydirigubbakcemile2

eylultamer merhaba tekrar,

evet mesajlarım biraz karıştı kusura bakma

merak ettiğim esenyurt'taki belgin hn. ona bakım yaptırdın mı? referans ile bakıyormuş, eğer bakım yaptırdıysan bana referans olur musun? yani şu kişi önerdi sizi desem kendisine olacaka.s

bir de tel de bakım yapıyor mu acaba?

bu arada mukadder hn. nasıldı?

Vallaa Ayhan da Ayhan ben diyorum fazla abartıldı diye,çok beklenti oldu şimdi herkesde umarım hayal kırıklığı olmaz,ben şahsen beklemeye karar verdim haftasonu Levent e gidecem,siz bir baktırın bakalım ne diyecek ne çıkacak ben çünkü abarttığımızı düşünüyorum adama bi cafede ulaşamadık diye,ama yanılıyor da olabılırım tabii,ama sizden ricam baktırdıktan sonra samimi olarak yorum yapın,hani moral bozulmasın diye bilemediyse söylememezlik yapmayın:CüvCüv:

Esenyurttaki Belgin Hanım iyimiymiş kim gitmiş çıkmışı:sinifsinif:

merhaba,

esenyurt'taki belgin hn'a henüz gidemedim. referans olmadan bakmıyormuş öyle dedi bana.
bilmiyorumkismile

ayhan olayı da benim de ilgiyle takip ettiğim bir hal aldıohaoldumsmile
nasıl bakım yaptığını arkadaşlar paylaşınca öğreneceğiz bakalım, iyiyse denenebilir tabiki.

sanırım fal olayı falan yasakmış kanunen yani, ondan fal bakanlar tanıdıklar önerince bakma taraftarı.
ünlü falcılarda ondan o kadar pahalı olabilir yani vergi falan veriyorlarsabilmiyorumkismile

Arkadaşlar günaydın... Ben Cuma günü Kadınlar Kahvesindeki Dileğe gitmiştim buradaki referanslara göre ve de ilk defa gidiyordum. Kadın bana olanları ve olacakları tak tak söyledi. Ve bu hafta tarihlere varana kadar dediği olaylar çıktı. Zaten Nişantaşı Semboldeki Leyla ve Meryem de aynılarını söylemişti. Burada belirtmek istedim bunu. Bir de Levent Cadde Sembolde miyid acaba ve nasıl?

arkadaşlar biriz hanıma gitmeyi düşünüyorum bu aralar nasıl sizce ve yeri kadıköyde nerdeydi?

sanırım fal olayı falan yasakmış kanunen yani, ondan fal bakanlar tanıdıklar önerince bakma taraftarı.
ünlü falcılarda ondan o kadar pahalı olabilir yani vergi falan veriyorlarsabilmiyorumkismile

Yasal olarak yasak ise onca fal cafe nasıl işliyor ?

Ayhanı belki abartıyoruz ama gidip görmedende bilemeyiz degilmi, biz öncü kuvvet olarak gidip bir bakalım hepimizin durumu (muhtemelen) birbirinden farklı. Birininde yarın randevusu vardı. Gruptan bir arkadaş bana söyledigi mümkün görmedigim bir şey gerçekleşti, bir sey daha söyledi onun olup olmayacagını bekliyorum demişti.
Aklımda bir ayhan bir de tarık var, ayhan için yorumları c.tesi ögleden sonra gruba düşmeye başlar, gitmeyi düşünenler varsa bizim grubu beklesin derim.

Yasal olarak falcılık konseptine uyan her türlü yeri işletmek yasaktır... Sadece işletmeler için değil, bireysel olarak da falcılık yapmak yasaktır...

ayhan bey ile ilgili yorumlar merakla bekliyorum, umarım herkes memnun kalır da ortak bir isimde anlaşılmış olura.s

Yasal olarak falcılık konseptine uyan her türlü yeri işletmek yasaktır... Sadece işletmeler için değil, bireysel olarak da falcılık yapmak yasaktır...

evet sanırım ondan işte benden referans istendi, sonuçta fal bakan da insan ama ne yapayım ben biraz aceleciyim sanırım:kedi: hemen olsun istiyorum herşey:1rolleyes:

evet sanırım ondan işte benden referans istendi, sonuçta fal bakan da insan ama ne yapayım ben biraz aceleciyim sanırım:kedi: hemen olsun istiyorum herşey:1rolleyes:

Evet canım, referans isteyen her falcı tam da bu sebepten istiyor... a.s

bir de şu varki, bana fal bakanlar hep birbirlerinden farklı şeyler söyledikleri için kafam çok karışıyor ve hepsi için de daha zaman var.bilmiyorumkismile
hani şu kafelerde bakanlar, daha önce de yazmıştım bayağı bir farklı şeyler söylediler belli bir durum hakkında:asigim:
peki ben bunlardan hangisine inanayım:uhm:

telefonda bakan dedim de bu forum da da adı geçen bir internet sitesinde bende ücretsiz bakım yaptırmıştım, önce çok iyi gitti ama sonra tamamen saçmaladı, büyü var falan dedi. tövbe tövbe dedim içimden, ne yani milletin hiç işi gücü yokta sabahtan akşama kadar büyü olayları mı yani. çok saçma.
işte o an aydınlandıma.s ve dedim ki kendime, bak kızım fal olayında büyü var falan derlerse arkana bakmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…