İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar ben car$amba ayhana randevu aldim ama tabi iptal etmezse ak$amina yazarim yorumlarimi..

Ben bu yorumu nasıl kaçırmışımm,inanamıyorum kendime;acil levente gidilecek haftasonu.
Bu arada kızlar Ayhan aradı duymamısım,geri döndüm meşgule verdi yogun sanırımnaniknanik

ben istiyoruuuuuuuuumzemuszemus telini özelden msj atabilir misin rica etsem

canmm bu tarık nerdee lütfen cvp yazın arkadaşlar sabahtandır 3 kişinin iletişim bilgilerini istedim

Nihayeeett ayhanla görüşebildim bugün :))
Manolya35 kimlerin gideceginin listesi sende vardı degıl mi, özelden mail adresimi atacagım oradan görüşebiliriz.
Cumartesi mecidiyeköy (ayrıntıları sonra özelden yazışırız) 10-12:30 arasında 5 kişi için ok diyor. zaten son konuşmamızda 5 kişi oldugumuz yönündeydi degil mi?

Bu arada Kadınlar klubunden telefonunu alan erkekler (!!) de arıyormuş onu, acaba aramızda erkekler de mi var diye düşünüyorum ??!!

Süpersin çok sevindim:)yer ve zaman harika canım..

Son düzenleme:
evet gelmek isteyenler gülfem-sazis-nykes sen ve benle birlikte 5 kişi oluyoruz.ctesi bana uyuyor ama ben mecidiyeköyü pek bilimiyorum[/QUOTE]

Gelinim de özelden yazmış onu da eklersek tam 6 olduk, daha fazla kalabalık olmayalım bence bu şekilde yeterli

şimdi ben yarın Ayhana saat olarak 10 diyorum 6 kişi yarım saatten 3 saat sürerse 1 gibi bırakmış oluruz onu başka randevularıda varmış cünkü bir de pazar günü çalışmıyormus bilginize :)

Ankara'daki mükemmel falcı dediklerin kim?

sevgii bende hiç bişi bilemediii. bilseydi şuanda iş adamı bi sevgilim olurduu :lepi:

Arkadaşlar,benim icin çok onemli gercekten bilen varsa lutfen bana Ayhan ın numarasını özelden atabilirmisiniz? Çalıştığı bir cafe yok bildiğim kadarıyla.Şimdiden teşekkürler.

Ankara'daki mükemmel falcı dediklerin kim?

engürü carsısındaki betül...hatun ne dediyse hepsi oldu ve yavas yavasta gerceklesiyor.daha sonra ümitköyde bi evde bakan kadın var ki sadece tanıdıklara bakıyor..birde su kızılayda ki ermeni kadında baya bildi yani simdilik onunkilerde cıkmaya baslıyo...ohaoldumsmile

tryamour özellikle senin dediklerini cok takip ettim..benim en yakın arkadasım ve ben artık fal konusunda master degree olduk olumunekankayizsmile ..kesinlikle bende tanısmak isterim sizle kızlar...buarada bende senden su ayhanın no ve adresini rica etsem ?..

Hmmm sağol. Artık falcılara inanmasam da bakarım belki bir ara.

tryamour seninde fal konusundaki deneyimlerin gercekten on no..benim cok yakın bi ark var onunla biz artk fal konusunda master degree olduk gördük mi anlıyoruz olumunekankayizsmile..buarada bende tanısmak isterim sizle kızlar...senden bende ayhanın no ve tel rica etsem ?..simdiden cok sevinirim...birde su ist baska kimleri cok beyeniyosunuz kızlar..bi tavsiye etsenizde cünkü sayfalar cok fazla oku oku bitmiyo...en son kimlerden memln kaldınız bilmiyorumkismile...

evet gelmek isteyenler gülfem-sazis-nykes sen ve benle birlikte 5 kişi oluyoruz.ctesi bana uyuyor ama ben mecidiyeköyü pek bilimiyorum

Gelinim de özelden yazmış onu da eklersek tam 6 olduk, daha fazla kalabalık olmayalım bence bu şekilde yeterli

şimdi ben yarın Ayhana saat olarak 10 diyorum 6 kişi yarım saatten 3 saat sürerse 1 gibi bırakmış oluruz onu başka randevularıda varmış cünkü bir de pazar günü çalışmıyormus bilginize :)[/QUOTE]

selam cilek banada bu ayhanın no verirmisiniz?..yeni üye oldugum için özelden msj atamıyorum vede bilmiyorum...bende gitmek istiyorum ayhana..ilgilenirsen cok sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…