İstanbul'da Fal - Falcılar

dün kadınlar kahvesinde remziye baktı bana,hoş sohbet bi kadın bakarkende güldürdü çok. 12,5 lira ama kısa bakıyo. Biçok şeyi bildi mesela sevgilimin başka şehirde olduğunu ordan gelip aynı gün döneceğini, bi kutlama yapacağımı (doğum günüm) falan filan.. Ama gelecekle ilgili bakalım 2011 belli olcak:)

Mulla'nın adresini yazabilir misiniz?

yeni üye olanlara özelden msj atamıyoruz galba bi sorun varr yaa..
canım galatasary lisesinden aşağıda cafe özgede bakıo numarasınıda verirdim ancak özeline bi türlü msj atamıyorum anlamadım acaba niye..

arkadaşlar merhabalar,

rahman hoca'yı bende merak ediyorum, tel'ini bana da mesaj atabilir misiniz?

bu arada çok merak ettiğim bir diğer kişi de belgin kostak. onun bilgileri internette var, kendi sitesinde ama kadın villa'da yaşıyormuş bedelikafaduldendelikafadulden

Arkadaşlar bu tarık dediğiniz taksimde dimi?Bide taksimde meşhur bi tane tarık vardı herhalde.ya arkadaşım söledi tarık var taksimde süper diye.ama kafenin adını bilmiyor :) tanıtıcı özellik olarak tarık biraz yumuşak dedi :icecream:

Kızlaarr, bu yeni biri gördügüm kadarı ile forumda adı geçmedi, silivri kapı tarafında oturuyor ismi Esin,
aile seceremi döktü, 1.5 saat anlattı da anlattı. biraz pahalı ama olsun 5 kere 20 tl lige gitmektense ona giderim daha iyi. benden baska bu bayana giden varmı, gelecekle ilgili söyledikleri bana tutarlı ve mantıklı geldi ama olup olmadıgını bekleyip görecegiz.

kaç liraya bakıyor esin ve ne falı bakıyor??
ayrıca ben oralarda salim hocanın yanında gülşene gittim her gittiğimde farklı söylüyor gelin kurşun dökeyim büyü bozayımdiye insanları kandırıyor kesinlikle gitmeyin para tuzağı.

monami sema gerçekten çok ii bakıyor, tavsiye ederim

nurdoğan teli var ama cevap vermiyor cep teli varmıdır?

Kızlar esinin numarasını alamadım henüz aldıgımda vericem msj atıcam size.

Resmen falkolik olduk yaa laelaelaelaelae

lulu esine gittin mi ne oldu aldın mı telini nasıl bakıyor paylaşırmısın özelden teli varsa memnunsan atarmısın

Merhaba Edirnede bahsettiğin kişi Melahat mı?

Merhaba Bayanlar;
Uzun süredir bu foruma üyeyim ama bu kısma hiç girmemiştim.
Geçen Bakırköy Emel cafe de çok güzel bir kızla tanıştım,kendisi buraya üyeymiş.
Hatta burdan bilgi alışverişi yapıyormuş.
Tanıştığım kişi Falcolic Nickine sahip.
Sevgili Falcolic umarım Emel Hn.dedikleri doğru çıkmıştır.
Benim Emel Hn.a 2.gidişimdi,bekleyip görücem :)

Onun dışında önerebileceğim Bahçelievler(Ömür Sitesi Karışısı-Eski Pazar Yolu)-Tombak Plus Cafe de (sadece çarş.)Züleyha Hn.var.
Oda gayet başarılı.Cafenin teli belki nette mevcuttur.

Falcıların üstadı diyebileceğim birde Azerbeycan da biri var,telefon ile bakıyor.
Ama uzun zamandır yeniden ulaşamıyorum

Ayrıca Belgin diye bir bayandan bahsedilmiş,adres,tel vs.yazan olursa memnun olurum.

Gelecek aslında çoktan yazıldı,biz sadece düşünce gücümüzle kendimize şahitler arıyoruz.
Bunu bilin.
Bilinçaltınızı temizleyip,niyetlerinizi sürekli aklınızdan geçirin,bence bu en güzel yol.

mısırlı zeynep çok kötü tavsiye etmem taksimde gitmiştim rezalet
ayrıca telini bulup azerbaycanlı bayanı paylaşırsan sevinirim.

alkisalkisalkis

züleyha ne falı bakıyor?eskiden bakırköy maydonozda bakan züleyha mı acaba?

Alevko slm, Aysun hanimi aradinmi, ne oldu? Bir de rica etsem tel.ini bana da verirmisin, ben bulamadim cunku eski hatda..Ozel msg atamiyorsan mailimi veriririm.

canım ben kendim için almadım bir arkadaşım arıyordu numarayı ona verdim ama naptı diye de sormadım açıkçası sana atıyorum numarayı
o memnunmuş eskiden ama şimdi sonuç ne öğrenirsem yazarım

canım benim,falcolic benim.evet emel hanım gerçekten çok iyi bakıyor.umarım söyledikleri çıkar.geleceğimizin zaten çoktan çizildiğine inanıyorum ben de.çekim yasasıyla ve inanarak biz oluşturuyoruz geleceğimizi ve dediğin gibi şahitler arıyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…