İstanbul'da Fal - Falcılar

İş falcılıktan çıkmış ta acaba cidden üzerinde bişey varmı yoksa adam para koparak için mi yapıyor onu anlamak lazım.

Ya tamam gerçekten büyü de yapılmış olabilir ama bunlar için cümle alemin bildigi dualar var (Nas, Felak, Ayetel Kursi) evde dolanırken oku, yemek yaparken oku, yatarken oku.
Bir de bence bir insan bende büyü var dedikçe gerçekten yapılan bir şey varsa kuvvetleniyor, kendi enerjini ona kanalize ediyorsun çünkü. Ama bende büyü var ama Allah CC beni koruyor dersen en azından etkilenme oranını azaltıyorsun diye düşünüyorum.

Ama deyinki hiç bu konuda tecruben olmadı mı, ahhh aahh bende 7 sene kadar once çok para kaptırmıştımda o nedenle kimse bunlara para kaptırmasın istiyorum, bunları yazıyorum.

Zaten direk para istemesi insanda bir güvensizlik oluşturuyor ama bilen de biliyor yapan da yapıyor orası kesin bence.Kızlar bugün taksime gidecez kime baktıralım sizce tarık izinliymiş şöyle 5 dakkada yollamayan biri varmı

rahman hoca biliyormu peki tavsiye edermisiniz

ben rahman hocayı beğendim mamiye çok umut bağlayarak gitmiştim ama kötüydü yani dedikleri çıkmadı arkadaşlarım da gitti çıkmadı onlarınki de o yüzden ne yapar ne olur bilemem ama rahman hoca daha inandırıcıydı ama birşey yaptırılırmı bilemem denemedim ben sevali de beğendim tavsiye ederim

peki seval nerede

Aynen katılıyorum sana soranlara hep söylüyorum fala baktırın ama büyü konusuna gelince orda durun düşünün ben yıllardır gidiyorum yaptırmadım yaptırmamda ..Sen hangi gün gittin biz karşılaştık sanırım sizinle ??

Merhabalar

Aysun Hanım telefonlarını açmadı Mesaj gönderdim.Cevap bekliyorum
Sonuç alınca size yazacağım

Merhaba Arkadaşlar

Aysun Hanıma ulaşabileceğiniz telefon numarasını
ALEVKO ya mail olarak gönderdim.
Alevko üyler arası dağılımı yapar herhalde.

Bilgilerinize

arkadaslar sımdı su dem cafe deki seval e gıdıyım mı sızce taksime gitmişken birine gitmek istiyorum.Yardımcı olurmusunuz

burcuinanda kim bu baktirdigin bey?nasil ulasicaz?

ben leventin dedigi seyi bekliorum....2 3 hafta kadar zaman kaldi...daha erkende olabilir bilemiorum...yalniz dedigi sey cikarsa cidden ,oha, diyebilicek dereceye gelicem sanirim.benim icin kullandigi cümle cok önemliydi.....ahhhhhhh insallah cikar beklemedeyim.lcikarsa ilk burada paylasicam...

kızlar bana acil olarak medyum zodyak la alakalı bilgi verirmisiniz
randevu aldım ama yanlış mı yaptım acaba
param boşuna gitmesin ???
baktıran varsa yazabilirmi gidicem de kararsız kaldım

Medyum Zodyağa aralıklı olarak 4 kere falan gittim.İlk gittiğimde geçmişi bilmişti sanırım.Madan Sara'dan ders aldığını söyler.Ama şimdi düşünüyorumda genel anlamda deikleri gerçekleşmedi.Bence onun da psişik gücü yok.Sadece medyada tanıdıkları ve çevresi çok reklamını iyi yapıyor.Bir de agressif ve ters bir adamdır.Bunu da farklı olmak adına yapıyor sanırım(Medyum ya!.:)))

kızlar kaç gündür yorum yazmıyorum ama yazdıklarınızın hepsini okudum. maaşallah bir gaza basılmış durumda durdurana aşk olsun yani. ben kokoş gülşen deneyimimden sonra baktırmadım. ama kesinlikle gidilmemesi gerek verdiğiniz 20 tl ye yazık.

nurdogan kotu mu bakıyormus tavsıye edermısınız??

Merhaba Arkadaşlar

Aysun Hanıma ulaşabileceğiniz telefon numarasını
ALEVKO ya mail olarak gönderdim.
Alevko üyler arası dağılımı yapar herhalde.

Bilgilerinize

Alevko slm, Aysun hanimi aradinmi, ne oldu? Bir de rica etsem tel.ini bana da verirmisin, ben bulamadim cunku eski hatda..Ozel msg atamiyorsan mailimi veriririm.

gitmedim aysun hanıma kimdir bilmiyorum çıkıyormuymuş falları
Ben rahman hocayı aradım telefonlarına cevap vermedi.Şimdi yazılanları okuyunca bende çok gitmek istedim.Gerçekten bişeyler bildimi? Yani ben bu kadar uzağa gidicem bari bişeyler bilsin istiyorumda.

canımm ben bu rahman hocaya nasıl ulaşırım bana tarif eder misin çıkıyo mu gelecek bilgileri devamlı gittiğine göre? benim için çokm önemli lütfen, duyguboruzan@hotmail mailim benim.çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…