İstanbul'da Fal - Falcılar

ya ger.çekten komedisiniz yaa ben nie saldırganlaşiyimki herkesin bu forumda söylenenleri yazı dili olduğu için yanlış anlamak gibi bir sıkıntısı var anladığım kadarıyla ben ilk size yorum yaptığımda sonunada şebek bir smiley koymuştum tamamen ne manada konuşulduğunu anlayabilmek için o kadar çok soru sıralamıştım ve ykarıdaki yorumumda bunu izah ettim.
eğer kuantum okuduysanız enerji kilitlemekle ilgili yorumumuda abartmazdınız ben kişinin falcıya gittiğinde kendini kasıp oturmasındansöz ediyordum enerji kitlemeyi büyütüp bu noktalara taşımak zorunda kalmazdık her netse ne diye gerilme yaratiyim ki ..insan gibi konuşuyoruz bence siz yanlış anliyorsunuz çünkü bana göre fifi.. ben sadece falcılara niçin gidiliyor hangi amaçla gidiliyor buna istinaden yazdım tüm bunları...bu bir bilgi içeriodu savunma halinde sürekli olan sizsiniz...
neyse konuyu uzatmadan tatlıya bağlıyalım ortada agresifleşicek bişi gerçekten yok.. neticede yazı dili bu sesi,rengi kokusu yok ne yazsam yanlış anlicaksınız..
saygılar...hihoyyyt olumunekankayizsmile

ohh be söylediğimi anlayan normal biri çıkmışşşşşşş.....:)
yani arkadaşım falcıya gittiğimizde o tek bişiyi bilemedi oooo bilemedi bilemedi oluyorr hiç kimsenin yanlış birşey söylenmesine tahammülü yok her falcının karşısına geçip oturup onu aşağılamak için yada yuhalamak için bekleyenler var..yani var cafelere gittiğimde bile görüyorum bilemedi bilemedi diyorlarr.. yahu o zaman o kadar verdiğiniz paraya yazık değil mi bende bunu anlamıyorum. paranızı vermeden o kişiden nasıl randıman alınır bunu biraaz yönlendrirsek ve çok iyi olmasada orta bir düzey sonuç elde etsek aslında herkes iyi kötü birilerinden memnun olucak.. hatta olucak demiyim zaten memnun da kimseye sürekli gittiği falcılar yetmiyor hep daha iyisi peşinde herkes...
ayrıca her gidlen falcıda herkese hitap etmiyor. çok iyi denilenler 3kişiye iyiyse 3kişiye kötü oluo..
medyum zodyak hakkında bir yazı okudum dün posta gazetesi cumartesi eki itibariyle adam bizim sayemizde bizim gibi falcı falcı gezen kişiler sayesinde ayda 50bin kazanıyor çünkü bakımı 200 lira..valla insanlar para kazanmanın yolunu bulmuşlar bizim gibi her ay düzenli 4-5 falcıya gidenler sayılırsaaa ohoooo..

:lepi:

kesinlikle aynı kişi benim gittiğimde.biz gittiğimizde şalı dolamıştı kafasına.balık etli biriydi.

Tamam canım. Esasen çok haklısın. Burada birbirimizin mimiklerini, konuşma şeklini vb algılayamadığımız için yanlış anlaşılmaya çok açık oluyor. Sırf bu sebepten msni kullanmamaya gayret eden biriyimdir ben... Bir anda celallenip yazdım. Ve edit butonu olmadığından düzeltme de yapamadım aynı sertlikte kaldı yorumum...

Sonuçta hepimiz ortak bir amaç için buradayız delikafadulden Sevgileeerrr saygılaarrrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

rahman hocaya gıttım anne adı ad soyad soylenıyor ama baska soru sormadan bakıyor oldukca net seyler soyluyor ama gelecek ıle ılgılı tam konusmuyor kısılık analızı dogru ama bırsey oldugu ıcın uzerımde 200 lıra ıstedı cozmesı gereklıymıs ama gelenler vardı cok memnundular yanımda beraber gıttıgımız kısının de sorunları cok ıyı bıldı

arkadaslar falcı alpe gıttım salıente kadıkoyde tavsıye etmem ayrıca bakırkoyde balıkcıların orda cıgdemın oldugu yerde sarısın olan gozluklu kısa saclı adı zuhal yada zeynep olabılır bayan adını tam hatırlamadım da tavsıye etmem bılgınıze

Shiaya, sen de Aysun hanımın cebi oldugunu soylemistin,ben de ozel msg atamiyorum henuz, buradn mail adresimi versem bana yazar mısın?

Seval Dem Cafede 25 liraya bakıyor.Evet uzun bakıyor ama ben beğenmedim.Kesinlikle Psişik gücü yok o da diğer piyasa falcıları gibi kartları ve açılımı öğrenmiş.3 ayrı kartla bakıyor.biri katina.benim hiçbir şeyimi bilemedi.Ama samimi ve tatlı bir kız dertleşme anlamında yararlanılabilır.zaten seni memnun etmeden de göndermiyor.Bence gelecek için umutlanmayın.tutarsa da sadece tesadüf olur...

iyi akşamlar rica etsem bana rahman hocanın telini atabilirmisin özelden ben mesaj atamıyorum.

Seval'e cumartesi günü arkadaşla baktırdık. Toplamda 40 TL. ödedik. Yani 20 TL. kişi başı. Bu arada pek memnun kalmadık kendisinden. Sürekli olumsuz yorumlar yaptı bir de bize diyorki olumsuz düşünmeyin, olumsuzu çağırırsınız.

Bu arada bayramda symbol Bora, meleklerde Can'a baktırdım arkadaşla memnun kalmadım. Beşiktaş symbolde de Bülent'de fıs. Başka bir yere daha baktırdık tavsiye üzerine o da boş çıktı.
Aslında benim içimde fal baktırma çoskusu yok. Sadece baktırdığım falcıların şu anda yeni gelişen olay ve kişileri tahmin edip yorumda bulunmasını istiyordum. Fakat kimse şu anda hayatımda önemli yer eden bu kişi ve olaylardan hiç bahsetmedi.

Belgin Kostak'a gelirsek ben ona şubat sonu gibi baktırmıştım. Bana temmuzda hiçbir borcun kalmıyor dedi. Net öyle birşey olmadı ama kredilerime karşılık ayırabiliyorum şu an için. Belgin benim geçmişte hayatımı önemli şekilde etkileyen bir olaydan bahsetmedi. Ama o olay çok mühimdi yani en önce onun çıkması gerekirdi ağzından. Arkadaşımın annesi ile babsı ayrıymış. bunca zaman gizlemiş bizden. O kıza öyle birşey de söylemedi. Ayrılalı 25 sene olmuş neredeyse hala birlermiş gibi anlattı.
Biz arkadaşın ısrarıyla yine Belgin'e gideceğiz bu aralar. Bakalım tutarlı olacak mı söyledikleri daha öncekilerle....

kesinlikle aynı kişi benim gittiğimde.biz gittiğimizde şalı dolamıştı kafasına.balık etli biriydi.

benimde bildiğim bir arzu vardı üsküdarda,evde bakıyordu. iki ya da üç kızı vardı, emin değilim ama eşinden ayrıydı sanırım. insanlar isim yazdırıp sıraya girerlerdi. çok sıra beklemiştik ozaman, başı aynen şal gibi bişeyle dolamıştı, sanırım aynı kişi. beyaz tenli, balık etli bir bayandı. uzun zaman oluyor, nedemişti hiç hatırlamıyorum bile..bir kere gittim bi daha gitmemiştim, bir daha o kadar sırayı bekliyemem diye. demek artık o da sallıyor..kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…