İstanbul'da Fal - Falcılar

benden de kısa günün notu...bile bile yine yaptım o hatayı cadde symbol serkan a gittim. klişe şeyler ezberlemiş, isim tutturucam diye saydı da saydı 5. de buldu çok klişe şeyler ve 5 dk dan fazla bakmıyor her zamanki gibi.

kadıköy angels naz, salladı dediğim bir şey olmadı, tarıkla aynısını söyledi. spesifik 2-3 şey söyledi. bekleyip görücem.

biriz, güzel enerjisi var, şimdiyi iyi biliyor, geçmişten fazla bahsetmedi bahsettikleri de tutarlı. o da tarıkla aynı şeyleri söyledi. çıkarsa yazarım.

durum için bahar ve levent in detaylı bakımını tek geçerim yine de...

kadınlar kahvesi meryeme baktırıp dedikleri çıktı diyen var mı başka?
ben ona mı gitsem ki tekrar belkiyine tutturur...

kadınlar kahvesi meryeme baktırıp dedikleri çıktı diyen var mı başka?
ben ona mı gitsem ki tekrar belkiyine tutturur...

O kadın a mı b mi c mi diye kelime oyunu oynuyor ve isimleri tutturuyor... Bana da arkadaşlarıma da söylediği hiçbir şey çıkmadı. Ona gidip o feci sırada bekleyişlerim, başıma giren ağrılar aklıma geldikçe kendime çok sinir oluyorum ((

meryem korkunçtu, dediği de tutmamıştı bana. tesadüf olmuştur o. çoğunluk beğenmemişti onu. bu arada bu ay fal işine 200 tl civarında harcamışım, kendimden soğudum. birinin dediği diğerine uymuyor, normal iş değil bu bu kadar fala bağımlı olmak, keyif için baktıran ayda 1 baktırır. aşıyorsa gidişat kötü demektir. bununla mücadeleye başlamam gerek bugünden itibaren. özeleştirim de bu. 200 tl ye çocuk okutulur. yanlış anlamayın tamamen kendime kızıyorum. iyi olacak bir şeyin olacağı varsa da olmuyordur bu tutumla yaklaştığım için. acıdım verdiğim paraya. hayatım benim elimde oysa, benden iyi kimse yön veremez buna. gerçekten bugün üzüldüm cidden. içimi dökmek istedim hepsi bu.

İyi ettin canım... Ve çok da doğru söylemişsin. Bağımlı olmak kötü kere kötü. Bende de bazı dönemlerde aşırı bir faldan medet umma eğilimi oluyor. Çok doğru söylemişsin, halbuki hayatımızın dizginleri bizim elimizde... Ama işte bazen (özellikle işlerin karıştığı, yolunda gitmediği, boşluğa düşülen dönemlerde) insan bir nevi terapi gibi fala yöneliyor. Falcının ağzından çıkan tek bir kelime bile günü kurtarmaya yetebiliyor. Ohooo... Ben falcının karşısında ağladığımı bilirim kaç kez...

Bir ara şöyle bir uygulamaya başladım kendi kendime. Her fala gidesim geldiğinde o an fal için düşündüğüm parayı gördüğüm ilk mendilci-sucu vb çocuğa veriyordum. Yaparken zorlansam da sonrasında kendimi çok iyi hissediyordum. Hala da ara sıra uyguluyorum bunu, aşırıya kaçmamak için... boshayallersmile

evet doğru kendi hayatımızın dizginleri kendi elimizde seçimleri biz yaparız...yanlış yapsak da bunlardan der almalıyız...belki de gerçekten kendim için söylüyorum ben de fala çok kendimi kaptırdığım için bu kadar depresyona girdim....neden olmuyor diye hep kafamı yordum...olmayacaksa da yapacak bi şey yok...yaşayıp görücem....

smile24 bence bir yerde hata olmalı
ben fallarımda neden olmuyorun cevabını buldum hem kendimde hem karsı tarafta
falın maksadı aslında geleceği öğrenmek değil etrafımızda gelişen şeyleri ve sebeplerini öğrenmek olmalı böylece gereksiz vesveselerimizden sorunlarımızdan kurtuluruz bir nevi terapi ama tabi gercekten bugunu iyi anlatan falcı olmalı

Merhaba angel,mamiyi duymadım.şişlide mariyi biliyorum ancak marinin falları çıkmadı bana.Bu arada burda adı geçen Tarık,Levent,Burcu.Fulya,2 Serkan,Naz ve Symbol Bahar ve nişantaşı symbodeki Leyla ve Seval'in baktığı fallar çıkmadı.Hem de tam tersi oldu.Ben bu fal işinden nefret ettim artık.şimdi bir tek Belgin kostağın verdiği tarihi bekliyorum.Kasımın ilk haftası.

Dün bizde tavsiye üzerine paradiso daki Demete gittik, bence tam bir facia idi erkek arkadasımın ismindeki harfleri bildi ama ismi bilemedi,sürekli ok mi tamam mı böyle yapacaksın tamam mı diyip duruyor, kendini psikolog zannediyor sanırım tam bir para tuzağı 7 dakika dolunca kapıyı açıyorlar ve bitti diyorlar,kadın ın baktıgı fal değil kesinlikle şunu yap bunu yap deyip yolluyor senii.Ne anlattı derseniz hiçbirşey anlatmadı,gelecekle ilgili hiçbirşey söylemedi, işin kötüsü diğer arkadaşlarıma da bana söylediklerinin aynısını söylemiş...Şimdi ben Belgin Kostak ı denemek istiyorum,birde enfal den bahsediliyor burda ama bakalım...

Bu arada 2 yıldır neredeyse her ay dejavudaki Yiğite gidiyorum,orada Duygu daha meşhur ancak o çok kısa bakıyor beni tatmin etmiyor açıkcası.Yiğit çok iyi isim biliyor,yaşadığın anı biliyor gelecek derseniz bence oda başarılı bana bir tür terapi gibi geliyor o anı bilmesi beni rahatlatıyor aslında ben öyle tarihlere çok takılmıyorum ama genelde dedikleri oluyor.mesela rakam tutturuyor falın başında sonunda da tuttuğun rakamı söylüyor sana şimdiye kadar bilemediği hiç olmadı ama şunu da söylemek lazım sonucta 5 dakikalım bir olay öyle advocate in anlattığı Belin Hanım ın ki gibi 1 saatlik bir bakım değil,bir de aynı yerde Nagihan var tam bir fiyasko a yada b varmı c yada d varmı diye bir başlıyor alfabe saymaya bir isim bulacak ömrünü çürütüyor insanın...

Demetı 5 senedir tanırım ve çok gittim.hemde 3 seans falan giderim 5 dakka fal bakar geri kalanında nasihat eder onun tek özelliği aura okur.bu yüzden de kişilik analizleri iyidir ama gelecek sıfır.çünkü bana söylediklerinin hiçbirisi cıkmadı.3 aydırda gitmiyorum.en son bir arkadaşıma ayrıldığı erkek arkadaşı için aramıycak dedi çocuk o akşam aradı kızı:)Bu kadar yakın zamanı bile göremedi.zaten artık işi iyice ticarete dökmüş.Benim bunca yıllık tecrübelerime dayanarak söyleyebileceğim tek şey.Geçmiş ve şimdi de gördüğüm en başarılı falcı Belgin Kostak.Dediklerini arkadaşım not etti.Okudukça şaşırıyorum.mesela birisi sana Odtü Psikolojiden 1999 yılında mezun olmuşsun ya da annenin adı Türkan ve yine işyerinin bulunduğu semti v.s. Hiç kimsenin bilmediği şeyleri soru sormadan yüzüne bakıp söylerse şaşırmazmısın.Ben 76 doğumluyum ama 80 li gibi gösteriyorum benim doğum tarihim ay gün yıl olarak direkt söyledi.

tamam da canım doğum tarihini zaten biliyorsun gelecek çıkmadıktan sonra şu anı ve geçmişi bilen 12 tllik falcılar da var 100 tl vermeye ne gerek var

Alevko,mesele doğum tarihi değilki bunca yıl fal baktırdım hem de en meşhur medyumlara hiç kimse bu kadar net bir şey söyleyemedi.Belgin hanım olayları ve düşünceleri de iyi biliyor.şımdı burda yazamıycam o kadar özel şeyler söylediki şoka girdim.bu kadar biliyorsa belki geleceğide bilir diye umutlanıyorum.Benim samimi düşüncem bu ben çok fala harcadım bu fal işine 7 sene önce yarım saat için 1000 dolarda verdıgım yine sırf falcı için uçakla kıbrısa,dubaiye gitmişliğimde olmuştur.Şu an kendime ait evim yoksa nedeni falcılara harcadığım paralardır.ama hiçbirisi tatmin etmedi beni.Benim gibi fal işine çok para harcayanlar için yazdım Belgin hanımı.Bir kere hemde 1,5 saat baktırıp 100 lira vermek daha mantıklı bence.ama yine de kasım başını bekleyelim çıkma olasılığı çok düşük bir olayı yaşayacağımı söyledi burdan bilgi vericem sizlere

anladım canım ben de senin kadar olmasa da son 6 ayda bayagı bir falcıya gittim çoğu cafe falcısıydı ama bir kerede 70 tl verdim evde bakan birine ve 1 saat baktı kagıtlara adresler çizdi şu daire bakkalın üstü falan filan gibi ayrıntılar verdi böyle şeyler söyleyince sanıyorsun ki aman bu falcı çok iyi her dediği olacak ne bileyim bir de güle gittim öyle yanındakiyle konusunca bir de benim sevgilimin adı kolay değil pat diye söyleyince sandım ki onun dediği de olacak yok yani sadece tahmin yürütüyorlar oluyorsa da tesadüfen oluyor

hem bir de sadece bir kere gitmiyorsun ne kadar iyi olursa olsun canın sıkılınca bir daha gidiyorsun bak sen o kadar para harcamışssın 1000 dolardan sonra bir daha gitmeme gerek yok derdin
o nedenle geleceğe umutlanmayıp geçmişi ve bugunü iyi değerlendiren bir cafe falcısına bir sorun olduğunda danışmak daha ekonomik olur diye düşünüyorum çünkü bir de çıkmayınca hem onun sıkıntısı hem de verdiğin paranın sıkıntısı oturacak içine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…