İstanbul'da Fal - Falcılar

Tarık bana da hiç güzel bakamamıştı. Ama yanımdaki arkadaşım baya memnun kalmıştı... Benim elektriğim tutmadı sanırım Tarık'la...

hatta yanımdaki 2 arkadaş da çok memnun kalmamıştı....kişiden kişiye değişir tabi...kimini tutturur kimini tutturamaz...

hanıııımmmmmmmmmmmmlaarrr ooohhh laaa ben geldimmm.. ya buraya çok sık giremiyorum iş yoğunluğu yüzünden bide sizin yorumlarınızı kaçırmış oluyorum çok üzülüyorum. bendeki havadisleri hemen size anlatayım.o bahsettiğiniz enfale ben 4kez gittim ilk 2si müthişti hakkaten şok geçirmiştim ama son ikisi felakatti ve ilk söyledikleriyle ilgisi bile yoktu.hemde çok uzun bir zaman önce değil yakın zamanlarda gitmiştim. ama tutarlı değildi.sanki ilk baktırdığım kişi o değilmiş gibi garip bi şekilde alakasız şeyler söylemişti. evli olmadığım halde evlisn filan gibi bişiler uydurmuştu.yok ben seyhanımdan memnunum valla enfalden yana hayal kırıklığına uğramıştım.seyhan nişan tarihimi verdi nerede yapılcağını tarif etti bir süre yurtdışında yaşıcağımı söyledi filan falan yanii her dediği bu kadar mı tıkır tıkır olur kardeşimm..bide tutarsız değillllllllllllllllllllll...

zeynep turanı bende merak ediyorum ama bu arada :)

kız pembeee fıstık sen hala seyhana gidiyosun diymii.. allahbilir her hafta ordasındır .. tabii seyhan döktürüyordur biliyorummm.. bende uğriciğimmm gitmek lazım gene 1ay oldu..

Kontessa saygı sınırlarını aşmadan yorum yaparsan seni gerektiği şekilde muhatap alır, ona göre cevap veririm. Yorumların oldukça agresif, ortamı geriyorsun. Sen kimseyi hafife alır tarzda konuşabilecek konumda değilsin burada. Saygı çerçevesinde yorum yapacaksın, amiyane tabirle çemkirerek değil... Ben seninle aynı fikirde olmak zorunda değilim. Değilim de. Ve bunu açıkladım sadece... Saldırganlaşma, sakin ol... Tabi ki herkes istediği gibi davranacak. Kimse sana 'nasıl davranalım' diye sormadı zaten. Burada tecrübelerimizi paylaşıp birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz...

Kuantum fiziği konusuna gelince... Geçenlerde saydım, kütüphanemde kuantum fiziğiyle alakalı tam 72 kitap var. Bunlar okunanlar... Yeni aldığım 3-4 kitap daha mevcut sırada bekliyorlar. "Ahkam kesmeyin, açıp okuyun" lafının ne kadar mesnetsiz olduğunu sanırım anlamışsındır, aynı zamanda seviyesiz... Aynen dediğin gibi, laf kalabalığı yapma. Saçma sapan polemiklere sebebiyet verip topiği bulandırma lütfen...

Aynen katılıyorum sana. Bir akış sağlamak lazım arada.
Anlatmayacaksın hiçbir şeyini ama aşırı donuk durmaya da gerek yok.
Mesela sen evlisin derse bekar birine herhangi bir falcı, bunu aaa bilemedi diyerek hiç ses çıkarmadan dinlemek saçma. Evli olduğunu belirtmek gerekir. Çünkü bazen öyle şeyler hissediyorlar ki yanlış söyledikleri şey üzerine biz öyle olmadığını belirttiğimizde, gayet mantıklı açıklamalar sunabiliyorlar. Madem para veriyoruz biz de o frekans olayı için kolaylık sağlayıp, kendimizi serbest bırakmalıyız.

yok canım biliyorum dün aramıştım 7den sonraya randevu verebilirim dedi ben de kalsın dedim bugunde tarıkı beklerken o kadar cok sıkıldım ki hani belki ona randevu alırsak oradan kaçırabilirim arkadası diye aradım yarına vereyim dedi ben istemedim ben de tutarsız falcıları sevmiyorum bugün elimde avucumda kalan son falcıydı tarık hani en azından bugün için bir problem yaşarsam danışabileceğim o da ilk falıyla tutarsız birşey söylese bitecekti ama dediğim gibi aynı şeyleri söyledi o yüzden inandırıcılığı yüksek
smile24 canım ben tarık geleceği biliyor demiyorum muhtemelen bana dedikleri de çıkmayacak ben zaten bugün için söyledikleri doğru dedim ve kişilik analizleri
ben kafamda çoğu şeyi çözmüşüm artık demekki artık bana birşey kazandırmıyorlar

bana falı çıkan tek kişi sanırım meryem...bundan 3 yıl önceydi...gelecekle ilgili hepsi çıkmasa da bana tanışacağım kişiyi tarif etmişti tarif ettiği ortamda tanıştım mesela ...ismindeki 2 harf de tutmuştu..hatta ciddi bir ilişkiye başlayacaksınız demişti....gerçi o bana evlenme teklifi etmişti ama ben kabul etmemiştim bir ilişkimiz de olmamıştı zaten....

yok canım ondan yazmadım öyle...tarık'ın baya bir müşterisi oluyor baya bir tutanı var ondan öyle yazdım canım...mesela ben de gittiğim de sırası oluyordu falan...vereliniortak

Tabi ki sana yanlış bir şey söylediğinde itiraz edeceğiz. Aksi takdirde o iş avanaklığa girer zaten. Burada kimse böyle bir avanaklığı savunmadı ve kimsenin de avanak olduğunu zannetmiyorum... sempatiksalakcinni Bu yoruma, bu şekilde olması gerektiğine ben de katılıyorum. Burada söz konusu donukluk herhangi bir ipucu vermemek babında... Benim savunduğum buydu. Ama yanlış bir şey dendiğinde tabi ki düzeltilmeli... Paralar yedirilmemeli... sırnaşık şey

yok canım ondan yazmadım öyle...tarık'ın baya bir müşterisi oluyor baya bir tutanı var ondan öyle yazdım canım...mesela ben de gittiğim de sırası oluyordu falan...vereliniortak

ay bütün falcılarda kuyruk, bakıyorum liseli kızlar bile falcılarda yazık üzülüyorum
ya bana bundan sonra sen şu tarihte şurada şöyle bir kişiyle tanışacaksın veya şu tarihte şurada iş yapacaksın vs vs diyecek bir falcı varsa beri gelsin yoksa hayatta bir daha falcıya gitmem

Alevko öyle diyen falcı benim bahsettiğim Figen.
Ankara'ya bir daha gelirsen ona git bence.
Hem de 11 tl yalnızca.

Nerdeymiş o bana da söyleyyiiiinnnn... Ben sık sık gidiyorum Ankara'ya... Sende numarası var mı Tryamour?

Numarası yok da çok rahat bulursun.
Sakarya Caddesi Cidan Cafe'de. Hemen metro çıkışının ordaki binada.
Dövizciler falan var.
Ordaki binanın en üst katı.

Bu enfale gidenler, memnun kalanlar ya da kalmayanlar. gül gibi iki üç kelime söyleyip, hemen sıradakini almak için gönderiyor mu? yoksa uzun bakıp bir ikitane mi tutturuyor? CADIARZU

hanıııımmmmmmmmmmmmlaarrr ooohhh laaa ben

z. turanı bende merak ediyorum ama bu arada :)

Eveet bugun z. turan faslı yaptık 2 arkadas, benim falımı açtıgında iş konusunda işten çıkarılmamda bir kadının etken oldugunu 9 kişilik bir listenin sonuna beni ekledigini filan söyledi ama işten çıkartılmam bana özeldi şirketten bir tek beni çıkartmışlardı. Bu kısmı sanki tutmadı. Kurumsal bir şirkette çalışacagımı söyledi halbuki ins. kısmetse haftaya cuma 3 kişilik (!) bir şirkette çalışmaya başlayacagım bunu belirtince oradan çıkıp kurumsal bir yere gececegımı soyledi (bu kadarını bilemiyorum belki ileride görecegiz) falın kalan kısmı biraz daha terapi gibiydi (psikoloji okumuş) iş konusu haricinde çok güzel noktasal bilişler yaptı. Diger arkadasımın agzı acık kaldı, isim isim anlatmış olayları, gelecekle ilgili yorumlar için kısa vadede gerçekleşecek bir şey yok en yakın aklıma gelen tarih 1 sene sonrası gıbı bekleyip görmek lazım. Biz gittigimizde biri daha kahve içmişti onun falı 15 dk sürdü bizimkiler 30 dk. !!! Peki verdigim 100 tl'ye deger mi, pek bilemiyorum cadde semboldeki cocuklarda (tarık mı levent mi toparlayamadım su anda) onun söylediklerine çok benzeyen şeyler söylemişlerdi hemde 1/5 fiyatına...

haklısın canım bende 70 tlye zeynep yenere baktırmıştım da ne tarıktan ne leventten fazla birşey söylemedi hiç gerek yok o kadar para vermeye falcılara
ha bu arada bu zeynep bana işte şu tarihte şurada şu kişiyle şöyle bir konusma yapacaksın yok şurada eve taşınacaksın gibi adresler falan çizdi de fısss...hiçbiri çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…