İstanbul'da Fal - Falcılar

buarada kızlar almira cafeyi internete yazdığım zaman çıkmıyor tam adresini yazabilir misini?

kontessa selam mesajını aldım çok teşekkür ederim. yalnız sana bir şey soracağım, mesaj atamıyorum bana e-posta adresini yollar mısın canım

Tarık'ın da bana dedikleriçıkmadı...hatta 2 arkadaşım daha baktırmıştı onlara da çıkmamış...

buarada kızlar tarığın falda sölediği bişi gerçekleşti

tarık 22 yıldır fal bakıyormuş ya acaba yeteneği ondan mı geliyor ya da tarot kartları gerçekten bir insanı bu kadar iyi anlatabiliyor mu ben anlamadım ama tarıkın dediği şeyler ilginç bir şekilde çıkıyor ve sana da hiç soru sormuyor sen istersen ona söylüyorsun
bana dediği şey de oldu ama bana yap dediği şeyi ben yapamadım belki ondan dolayı gerisi gelmemiştir:sinifsinif:

Tarık'ın da bana dedikleriçıkmadı...hatta 2 arkadaşım daha baktırmıştı onlara da çıkmamış...

valla küçük şeyler ya da yakın şeyler çıkıyor diyecem ama arkadaşıma çok sürpriz ve büyük bir olayı bildi hatta o kadar ortada bakıyor ki söylediklerini ben de dinlemiştim

özellikle kişilik analizleri çok iyi gerçi şuan gerçekleşen olay benim çok önemli diil ama bildi neticede...bide dediğin gibi soru sormuyor ama sen de leventin baktığındaki kadar çok soru soramıyorsun

buarada kızlar almira cafeyi internete yazdığım zaman çıkmıyor tam adresini yazabilir misini?

carusell i soluna al ilerle, ilk sağa gir ( çarşının denize doğru devam eden caddesidir burası ) sağ tarafta kemal tanca gelecek onu geçince ilk sağa gir, sağda görürsün bilmiyorumkismile

enfal bilir ama bazen de başından savıyor :umursamaz:

çok teşekkür ederim canım:)

enfale yarın randevum var bayramdan önce gittim yarın bir kez daha gidicem tutarlı mı değil mi onu da kontrol etmek istiyorum. ayrıca saat 3-6arası gitmeliymişsiniz yoksa sonrasında iyi bakamıyormuş haberiniz olsun. randevusuz çalışmıo

telefonu yok nasıl randevu alıyorsunuz ki
önceki gittiğinde tutmus muydu peki

telefonu yok nasıl randevu alıyorsunuz ki
önceki gittiğinde tutmus muydu peki

evet dedikleri birebir tuttu günü zamanı verdiği kişi isimleri...yanınızda fotoğrafta götürürseniz çok fena diyim."ali diye biriyle görüşüo muratla iş yapıo filan gibi böyle isimler verio bu ali gay yalnız ve bi süre çalışcak ondan kurtulamaz dio mesela..geçmiş meselelere girmeyi sevmiyorum bakmıyorum da ama önümüzdeki günlerde geçmişte yaptığın şu hataları bi daha yapmamalısın yoksa kaybedersin adam sana daha önce çok üzerime geliyosun demiş diyor ..aralığa kadar olucak bi takım şeylerden söz etti vadesi olan şeylerde var ama yakın zaman içerisinde söyledikleri oldu. telefonu var bende isteyenlere yolliyabilirim.

kontessa peki enfal mi seyhan abla mı? ben en son angels cafede zeynepe gittim iyiydi o da ama anlattıklarını görünce enfali de epey merak ettim

arkadaşlar günaydın, hala mullanın numarasını ve yerini bilen yokmu ?? dün sordum ama hala bu kadar mailleşmeye hiçbirinizden bir cvp alamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…