İstanbul'da Doğum İçin Önereceğiz Hastaneler

Ssevincli

Rabbi Hebli Mines Salihin ❤
Pro Üye
7 Ocak 2009
7.062
11.453
34
istanbulun neresinde oturuyosunuzz siz :)
ßugun özel bi hastaneyede gece gitsen nöbeti yoksa o gece orda bulunamıyo ama illada istiyosan belirli bi miktar ödemen gerekiyomussdiye biliyorum...
valla benim bildiğim haznedarda özel meltem hastanesi var sigortaya bakıyo yarı yarıya ödeme yapıyosun..
ßenim halamın kızı,görümcesi,amcamın gelini hepsi orda dogum yaptılar güzel ilgileniyolar ..
hastanede hemşireler doktorlar hasta bakıcıları hepsi bayan sadece güvenlik erkek :)

Hayırlısıyla raßßim kucagınıza almayı nasip etsin ..
Sağlıklı buyur hayırlı evlat olur inşallaha.s.
Anneyede dayanma gücü ver yarabbim ..
:Saruboceq::Saruboceq:

ahh canım bu saatte üşenmeyip cevap vererek çok mutlu ettin beni.a.s.
biz gaziosmanpaşadayız canım.haznedar uzak olur çok.keşke yakında olaydı.olsun inşş buluruz iyi bir hastane.çok teşekkür ederim ve hayır duaların için de ayrıca teşekkür ederimm canım benim ALLAH RAZI OLSUN BİN KERE ...iyi geceler.

Allah hepimizden razı olsun ...
Anneyi duasızz bırakmayın Raßßim ßi kapı acar inşallah :Saruboceq:
Allahın izniyle dogum olduktan sonra haber ver emi a.s.
burdan okuyamam belki zor bulurum sayfayı profilime yaz a.s
İyi geceler Allaha emanet olun.

cnm ben balat or-ahayim hastanesine gidiyorum çokta memnunum normal 600 sezeryan 1250 doktorum nevin hn

yaaa istanbullu yok mu hiç kızlarr.dogum yapanlar,yada iyi hastane bilenlerrrrr.

canım benim ablam bilge hastanesine gitti hem de size yakın çok memnun kaldı.hem de doktoru aksam cenazesi vardı şehir dışına çıkcaktı gene geldi.ben öneririm

canım kadıköy medipol hastanesinde sema hanımı çok övdüler bana.ben ona devam edicem ve Allah izin verirse doğumda orda olucak...

canım kadıköy medipol hastanesinde sema hanımı çok övdüler bana.ben ona devam edicem ve Allah izin verirse doğumda orda olucak...

kızzz sen hamile misinnnnn.ayy çok sevindim canım yaaaa.hatırlıyorum senii pkom vardı dimi sendee.yoksada senin ne kadar çok bebiş istedigini hatırlıyorummm.hadi hayırlısı olsun.sagol ilgilendigin için canımmm.öpüldün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…