İstanbulda 10 gün içerisinde kundaklanan cami sayısı 19 oldu

Alonedarkkkk

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
1.592
27
arkadaşlar bu aralar pek tv izleyemiyorum internetten gazeteleri okuyuca bu haberle karşılaştım belki bileniniz vardır aynen yazıyorum İstanbul Anadolu Yakası’ndaki cami yangınlarına dün bir yenisi eklendi. Çamlıca’daki Kotku Camii’ni önceki gün kundaklayan kimliği belirsiz kişiler, aynı camiyi bir kez daha yakmak istedi.

Halıları tutuşturup kaçan kundakçıların çıkardığı yangın akşam namazı için camiye gelen cemaat tarafından söndürüldü. 10 gün içerisinde kundaklanan cami sayısı 19 oldu. ya kim ne ister camilerden allahtan korkmazmı bu insanlar bunlar nasıl insandır bir camilerimiz vardı dokunamadıkları çok kötüyüm ne söyleyeceğimi bilmiyorum allah ısyah etsin hepsini

Git gide benliğimizi geçmişimizi kaybediyoruz , hiç şaşırmıyorum artık . Allah hepsinin cezasını verecek birgün eminim benneyaptımki
Ve o zamn çok geç olacak:kızgın:

yazık yaa gerçeekten hiç bir erdem, ahlak , namus kalmadı ..hiçbir insani değerimiz kalmadı.... çoğunluğun yaptığı şeyi doğru sayar olduk..." hereks küfrediyor , herkers ....şunu bunu yapıyor " gibi savunmalar çok acı...Az kaldı galiba kıyamete :KK43:(

bunları yapan o insan dışı varlıklar öyle birgün geliyorki oranın avlusunda yatmak zorunda kalıyolar son yolculuklarına ordan geçerek gidiyorlar malesef..bigün çarpılırlar inşllh

Allahım din duygusundan yoksun,allah korkusu olmayan insanaları ıslah etsin.kuranımız dahi yanmış.yazıklar olsun vicdansız insanlara.

X