Istanbula Yakin Temiz Denizler

azo

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
2.405
0
47
merhaba kızlar..
ben ve benim gibi denize girmek isteyen ama çok uzak yolculuk yapmak istemeyen annelere buradan bilgilerimizi paylaşmak için bu konuyu açtım.
denize girilecek istanbul a yakın temiz yerler bilen ve tavsiye eden varsa buradan yazışalım..a.s.

Günaydın canımm İstanbula yakın şile var ağva güzel , biraz yolu uzatırsak erdek avşa altınoluk akçay ören otarafların denizi temiz güzel :)

Bizimde cumartesi kontrolümüz var doktorumuza sorucaz bakalım izin verirse izmir çeşmeye gidicez hemşire abla 2 saatte bir durup 15-20 dakika yürürsen bişey olmaz dedi arka koltukta otur bacaklarını uzat dedi havuza girmemeliymişiz bol sıvı tüketmeliymişiz çok fazla güneşe maruz kalmıycakmışız bakalım doktorumuzda tamam derse yola çıkıcaz yolumuz biraz uzun kusmalarımızda bitmedi hala ama yinede İstanbuldan uzaklaşıp temiz hava almak istiyorum bakalım artık

minik81 e ek olarak adalarıda tavsiye edebiilirim.özellikle büyükada.daha sakin oluyor.

esımın uzun yola kesınlıkle karsı cıkması ve yazlıgın sıle de olması sebebıyle tek alternatıfım sıle gıbı gorunuyor butun yaz boyunca şakkıdı

Ben ağvayı Tv de görüdm çok güzeldi cidden.

Kerpe var benim gittiğim.İzmitte.Orasıda küçük bir sahil ama çok temizdi.Yalnız baya oldu ben gideli.
Biraz dalgalıydı.

Bende Mersine gitmeyi düşünüyorum.Yakın olacağı için.Mersinde neresi en güzel kızlar bilen varmı?

Kız kalesini ve susanoğlunu biliyorum.En iyisi hangisi?? Mersinliler ne diyorsunuz.

darkcım bende 6 sene önce gitmiştim mersine... şimdilerde nasıldır bilemiyorum ama susanoğlunda kalmıştık 10 gün çok güzeldi gerçekten apart daireler var kiralık tam plajın karşısındaki sitedeydik evlerde güzel ve rahattı o zaman göre fiyatlarıda uygundu.. denizde çok güzeldi gerçekten özellikle akşamları kumsalda yürüyüş yapardık.. kız kalesinde de bir tanıdığa ziyarete gitmiştik oralarda fena değildi ama susanoğlundan çok memnun kalmıştık tavsiye ederim...

Azocum, Kilyos'u önerebilirim... Hem Karadeniz hem de İstanbul'a Şile'den daha yakın.
Bu arada geçen haberlerde dinledim. Marmara'da hiçbir yerden denize girmemek lazımmış... Adalar'da bile girecekseniz sakın su yutmayın diyorlar!

Azocum, Kilyos'u önerebilirim... Hem Karadeniz hem de İstanbul'a Şile'den daha yakın.
Bu arada geçen haberlerde dinledim. Marmara'da hiçbir yerden denize girmemek lazımmış... Adalar'da bile girecekseniz sakın su yutmayın diyorlar!

sağol canım bende güneyli köyünü duydum..iyi biyermiş..ama bilmiyom yaaa..
karar veremedim daha..
ama işe yeni girdiğim için senelik izin hakkım yok..sadece 2-3 gün izin alıp haftasonuyla birleştirmeyi düşünüyorum..onun içinde yakın bi yerleri tercih etmeliyim..nereye gideceğime henüz karar vermedim..arkadaşların tavsiyelerini değerlendiricem..
teşekkürleryerimseniben

X