İstanbul Perinatolog Önerisi

imermeri

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
669
229
Merhaba hanımlar :)
2 senedir çocuk için uğraşıyoruz, 4 defa kimyasal gebelik yaşadım.
Pıhtılaşma testi yaptırdım bazı genlerimde çıktı. Ama pıhtılaşmanın 10-12.haftadan sonra düşüklere sebep olduğunu söyledi hematoloji doktorum. Bu yüzden kimyasal gebeliklerime çözüm bulmak istiyorum artık ve bir perinatologla ilerlemek istiyorum.
İstanbul içinde tavsiye edebileceğiniz perinatolog yada kimyasal gebelikler için kadın doğum önerisi olan var mı acaba? 🙂

Acıbadem maslakta Prof.ibrahim bildirici var çok iyidir. Kendisi Amerika’dan üstün yetenekli insan vizesi alan ve orada çalışması için vatandaşlık teklif edilen mükemmel bir doktordur. Her şeyden önce insandır. Ekonomik durumunuz iyiyse öneririm.

Acıbadem maslakta Prof.ibrahim bildirici var çok iyidir. Kendisi Amerika’dan üstün yetenekli insan vizesi alan ve orada çalışması için vatandaşlık teklif edilen mükemmel bir doktordur. Her şeyden önce insandır. Ekonomik durumunuz iyiyse öneririm.
Çok teşekkür ederim kesinlikle bakıcam 🙏
Ekonomik durumumuz iyi zaten her şeyi gözden çıkardım artık 🥹

Bana gore istanbulun en iyi perinatologu riza madazlidir. İlk cocugumun detaylisini o yapmisti. Kismetse 2 numarada da ona gitmeyi istiyorum.

Pıhtılaşma testi yaptırdım bazı genlerimde çıktı. Ama pıhtılaşmanın 10-12.haftadan sonra düşüklere sebep olduğunu söyledi hematoloji doktorum. Bu yüzden kimyasal gebeliklerime çözüm bulmak istiyorum artık ve bir perinatologla ilerlemek istiyorum.
İstanbul içinde tavsiye edebileceğiniz perinatolog yada kimyasal gebelikler için kadın doğum önerisi olan var mı acaba? 🙂
pedik vm medikal parkda gühter bolat hanım vardı. ayrıldı nereye gitti bilmiyorum. bulabılırsenız tavsıye ederım

Acıbadem prof. Dr. Mehmet Aytaç Yüksel hem altunizadede hem de atakentte hasta bakıyor . En küçüğümün takibini yapıp doğumunu yaptırdı. Çok iyi bir hekimdir.

Ya da bir çılgınlık yapıp size başka bir tavsiye vereyim. Gidin Zeynep kamile arastirsinlar. Beş kuruş da dökmeyin özellere.
Ya aslında çok mantıklı ama devlette bu süreçler uzuyor 🥲
Bir de Zeynep Kamile hiç gitmedim oradaki işleyişi pek bilmiyorum, kimyasal gebelikleri de pek neticelendiremiyorlar.
1 yıldır bu gebelikler için uğraşıyorum net bir sebep bulunamıyor 🥲

Ya aslında çok mantıklı ama devlette bu süreçler uzuyor 🥲
Bir de Zeynep Kamile hiç gitmedim oradaki işleyişi pek bilmiyorum, kimyasal gebelikleri de pek neticelendiremiyorlar.
1 yıldır bu gebelikler için uğraşıyorum net bir sebep bulunamıyor 🥲
Yani ben önceki gebeligimde en az 100bin döktüm cokk bilinen cokk büyük bir özel hastaneye e ama erken doğumu engelleyemediler.

Tabiki de Recep Has. Kendisi bir numaradir

Yani ben önceki gebeligimde en az 100bin döktüm cokk bilinen cokk büyük bir özel hastaneye e ama erken doğumu engelleyemediler.
Tabi doğru söylüyorsunuz çok paralar döküp karşılığını alamadığımız da oluyor 🥲
Devlette işleyiş biraz daha kısa sürse özellere o kadar para dökmeye gerek yok aslında.
Ama bi Zeynep Kamilede gideyim belki kısa sürede anlaşılır durumum 🙏🙂

Merhaba üstünden geçmiş biraz sohbetin. Bebeğiniz iyidir umarım 🙏🏻 neden erken doğum oldu acaba servikal yetmezlik gibi bir durum mu? Eğer öyleyse serklaj var mıydı?

Son düzenleme:
X