İstanbul kızlık zarı dikimi 2020

Adsizadsiz00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
26
5
Arkadaşlar merhaba ben istanbulda kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırmak istiyorum.
Yaptıranlar yazabilir mi

Hangi doktora yaptırdınız
Kimlik bilgileri gizli kaldı mı
Operasyonunuz tuttu mu
İlk geceniz de sonuç aldınız mi
Birde fiyati nedir

Kızlık zarı ameliyatını neden olmak istiyorsunuz? Yaşadığınız şey isteyerek olduysa nesi ayıp ki? Korkunuzdan düşünüyorsanız asla korkmayın. Pişmanda olmayın. Sizi siz olduğunuz için seven biri mutlaka çıkacaktır ❤
Kendimi daha iyi hissetmem için olmak istiyorum. Psikologum olmamın psikolojime olumlu yönde katkı sağlayacagini söyledi. İyi dileğiniz için çok teşekkür ederim 💜

Kızlık zarı ameliyatını neden olmak istiyorsunuz? Yaşadığınız şey isteyerek olduysa nesi ayıp ki? Korkunuzdan düşünüyorsanız asla korkmayın. Pişmanda olmayın. Sizi siz olduğunuz için seven biri mutlaka çıkacaktır ❤
Burda biri yazmıştı kime dediysem ya faydalanmaya kalktı ya terk etti diye bunu yaşamak da kolay değil olmak isteyen olsun olmayın yapmayın gibi yorum yazmak için gelmeyin buralara lütfen zaten burda herkes yeterince üzgün gergin

Arkadaşlar merhaba ben istanbulda kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırmak istiyorum.
Yaptıranlar yazabilir mi

Operasyonunuz tuttu mu
Birde fiyati nedir
Burda turgayi çok duyarsin kimlik gizli kalır tutanda var tutmayanda tekrar olanda var evlenmiş olanda az bulursun çünkü evlendikten sonra riske atmamak için buraya giren pek olmaz

Yaptıranlar yazabilir mi

Operasyonunuz tuttu mu
Birde fiyati nedir

Nişantaşında Süleyman Eserdağ kadın doğum uzmanı-estetisyen özel kliniği var vajinismus tedavisine de çok gelen vardı çok muhteşem bir adam ve çok iyi bir ekip. Bende orada ufak bi estetik operasyon geçirmiştim. Önce telefondan bilgi al fiyat bilgisi veriyorlar zaten.

Nişantaşında Süleyman Eserdağ kadın doğum uzmanı-estetisyen özel kliniği var vajinismus tedavisine de çok gelen vardı çok muhteşem bir adam ve çok iyi bir ekip. Bende orada ufak bi estetik operasyon geçirmiştim. Önce telefondan bilgi al fiyat bilgisi veriyorlar zaten.
Reklaaamlaaar

aa yapmamam gereken bişeyi mi yaptım yasak mıydı yoksa :KK43: valla sorunca yardımcı olmak istedim. silinmiyoda dimi :/
Burda insanlar aaa o olmadıysa buna giderim deme lüksleri yok onun için reklam yapamazsınız burda devam ederse şikayet edilirsiniz özelden yazmak isterseniz yazın burda insanlar çok zor kalmadıkça doktor ismi vermez direk özelden yazar benim yazmanın amacı genel bu doktorun adı çok olduğu icin burda herkes biliyo diye

Burda insanlar aaa o olmadıysa buna giderim deme lüksleri yok onun için reklam yapamazsınız burda devam ederse şikayet edilirsiniz özelden yazmak isterseniz yazın burda insanlar çok zor kalmadıkça doktor ismi vermez direk özelden yazar benim yazmanın amacı genel bu doktorun adı çok olduğu icin burda herkes biliyo diye

hadi ya aıyyy banlanmam inşş ya bende adamı bu siteden bulmuştum yazıverdim bi anda boşluğuma geldi :/

X