İstanbul kirpik lifting veya ipek kirpik

rumelus

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
39
13
31
Merhaba istanbulda kirpik lifting veya ipek kirpik yaptırıp memnun kalan var mı? Dökülme oluyor mu

Lifting yaptırdım, dökülme olmadı. Yaptırdığım kişiyi uzun yıllardır tanıyorum. İpek kirpiğe gerek yok şu an için dedi. Lifting de güzel. Beğendim.

Merhaba istanbulda kirpik lifting veya ipek kirpik yaptırıp memnun kalan var mı? Dökülme oluyor mu
İpek kirpik yaptırdım iyi bi yerde gayet iyi oldu fakat sadece 2 hafta düzgün durdular.3.hafta araları dökülmeye yada yamulmaya başladı.Berbat bir görüntü oldu ve cıkarttırmak zorunda kaldım.Cıkartırken de bir miktar kirpiğim koptu.Ben önermem şahsen

İpek kırpık tek tek takılır
Harıka durur
Vızon kırpık te bır kırpıge üç beş kirpik takılıyor yogun duruyor kötü gorunuyor ve bıtane kırpıgı dusse bes kirpik birden eksilecegı için dusen yer Cok boş kalıyor belli edıyor kendını.

Liftingte kırpıklerınız kısa degılse Cok verımlı oluyor

Ben Nişantaşı Emsal Doğanda kirpik lifting yaptırdım. Memnun kaldım. Benim kirpiklerim yoğun ama maalesef fazla uzun değildi ona rağmen hoşuma gitti. Özellikle hafif rimelle mükemmel duruyor. Yaklaşık 2 aya yakın kullandım. Öyle dökülme yaşamadım. Ben öncesinde 3 ay revitalash kirpik serumu kullanmıştım. İpek kirpik yapay duruyor. Doğal durmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…