İstanbul için dermatolog doktor tavsiye eder misiniz?

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
selam arkadaşlar,

çoğumuzun başımızın derdi sivilcelerimiz var..
bunu bilen yakınlarımda bana bi doktoru önerdiler...
aramızda duyan eden gitmiş görmüş şifa bulmuş bulmamış yada başka önerebileceği doktoru olan varsa bu başlık altında birbirimizle paylaşalım mı?

benim bahsettiğim doktor KOLSUZ AGOP diye anılan ünlü bi dr.
ama muayene ücreti çok yüksek aradım bugün ve çok yüksk geldi (250 ytl)

benimle aynı dertten muzderip arkadaşlar konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum...

sevgilerimle..

hepimize pırıl pırıl ciltli güsel günler olsunnnn

canım ben cok cektım sılvıcelerden suan cıldımde sılvılce degıl ızı bıle yok hemen hemen ben polıklınıge gıtttım cok ıyı bır doktordu ama bıraz tuzlu benden soylemesı ıstersen werırım sana benımde buara sac dokulmem cok ona gıtmedım budefa pahalı dıye baska doktora gıttım oda gecıremedı malesef bıseye yaramadı sımdı onun kapızını calıcam yıne...

canım Allah cc razı olsun..
bu başlığı açalı bayağı bi zaman oldu ve ilkkez cevap geldi.
ben çok teşekkür ediyorum..

bu doktor yerin nerede? muayenesi felan ne kadar? bildiklerin ipaylaşır mısın?

sevgilerimle canım:1hug:

canım rıca ederım ne demek yeri libadiyede ümran polıklınık doktoron adı vefa gönenc zuhrevi uzmanı adamı gorunce zaten kesın cıldıyecı oldugu bellı dersın acayıp gzl bır cıldı war walla randevu alman lazım once ınternetten bak telefon nosu cıkıyor muane okadar pahalı degıl ama ozel urunler tavsıye ettıgı ıcın ılaclar bıraz pahalı ama kesın aksil 5 ve aksil 10 werin de super urunler cunku sen demedende werir zaten Hdi umarım işine yarar mucxxx:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…