Bebek İkinci El İstanbul İçi Yüzyüze Pasaport Kayıt Hakkı Arıyorum.

merylstrip

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
167
4
Yurtdışından gelen telefonumun resmi olarak kullanabilmem için.

1. Yurda 30 gün içerisinde giriş yapmış ve pasaportunda bu giriş damgası olan
2. son iki yıl içinde başka bir telefon kayıt ettirilmemiş
bir pasaporta ihtiyacım var.

Yüzyüze bir kaç saat içerisnde kayıt işlemi yapıldıktan sonra 100 TL ücret takdim edilecektir.
Bu işi internette daha ucuza yapan siteler var ama ben kadınlar kulübüne özellikle yazdım.

Daha güvenilir olduğunu düşünüyrum.:

ben de var ama bursadayım((

Canim samsung b.berry desydin biseyler soylicektin ama iphone sikiti suan kayit ypan herkes patladi.Kayit yapsalar bile 3 aya bosa dusuyor.Sana pasaport sart telefoncym duserse elime yazarim.

1 kaç saat derken abartmışım biraz yapacağımız şey tam olarak şu

1. Elinizdeki size ait yurda giriş tarihi 30 günü aşmamış ve son 2 yıl içinde telefon kayıt edilmemiş pasaportunuzla birlikte bir vergi dairesine veya bankaya gidip telefon harcını yatırmak. (bu ücret bana ait ben yatıracağım.
2. Oradan eğer var ise e devlet şifreniz 2 dakikada internet üzerinden, e devlet şifreniz yoksa herhangi bir avea bayinden bankadan aldığıız dekontla beraber 10 dk içinde kayıtl işlemini gerçekleştirmek.

Dediğim gibi bu işlemle siz bana bu hakknzı satmış oluyorsunuz. Hiç bir masrafınız olmadan 100 TL kazanmış oluyorsunuz.

BU arada ilgilenirseniz ilanlarımdan herhangi biriyle takas da olur. Bisiklet, ana kucağı puset veya dğer ilanlarımda

Bu aralar umreden dönenler çoğunlukta etrafınızda var ise bu kişlere aracı da olabilrsinzi.

30günü dolmamış pasaportum var istanbuld a yaşıyorum canım bana ulaşabilirsin

Size nASIl ulaşabilirim. Benim özel mesaj hakkım yok. Siz telefon numaranızı bana özel mesaj ile yazın. Ben size ulaşayım.

malesef aynı şekilde ben de msj gönderemiyorum bana bu adrese mil yazın öyle haberleşelim tel nolrımızı buradan alırız
demett.cihan@hotmail.com

Canin getirdigin cihazin marka modelini yazar misin bana sana baska turlu yardimci olmaya calisicam.

Merhaba, Bende yurtdışından bir telefon getirttim benim telefonumun markası samsung galaxy note2. cihazı kaydettirmek için pasaport lazım. Yardımcı olabilecek uygun pasaportu olan var mı acaba. özel mesaj hakkım yok. esinoluk@hotmail.com veya eslinaoluk@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz.

arkadaşlar aranan pasaport bulunmuştur. Teşekkür ederim.

Merhaba tekrar pasaport arayışım devam ediyor. telefonumun markası samsung galaxy note II. cihazı kaydettirmek için pasaport lazım. Yardımcı olabilecek uygun pasaportu olan var mı acaba. özel mesaj hakkım yok. esinoluk@hotmail.com veya eslinaoluk@gmail.com dan bana ulaşabilir misiniz lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…