İstanbul Eminönü Balat Orahayım Hastanesini bilenler

gurbetteyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
47
0
Arkadaşlar öyle çok hastane araştırması yaptım ki artık başım döndü
Hİç bir yerden tatmin olamadım. Normal doğum istiyorum ama astaneler maşallah hak getire. Her neyse nihayetinde tatmin edici cevapları bu hastaneden aldım ama sizlerin görüşlerine ihtiyacım var.
Hastaneyi bilen varsa temizliği, doktorların yaklaşımı (Nevin hanımdan bahsettiler daha çok) normal doğuma yaklaşımları, bugüne kadar kaç doğum yaptırdıkları falan bilgi verirseniz sevinirim. Bu gisişle evde kendim doğuracağım ızımı :)

bende hamıleyım o hastyaneye gıtmıyorum sımdı ama bı ara oraya gıtmıstım.muayene ve yara yakma ıslemı ıcın.nevın hanıma gıtmıstım.cok cok seker ve cok ılgılı bı bayan.benım su an gıtmeme sebebım tamamen ozel.yanı hastaneyle ılgılı degıl.ama sen gıdeceksen kesınlıkle tavsıye ederım.ama kesınlıkle nevın hanımı..

Halıcıoğlunda oturuyorum, evime yakın birçok özel ssk ve devlet hastanesi var ama ben hamile kalırsam kesinlikle Or Ahayim e giderim, teyzem orada doğum yaptıı, Nevin hanımdı doktoru, çok çok çokk memnun kaldı...

nevin hanım orta yaşlı bir bayan mı?ben genç doktorlara pek güvenmiyorum da:)) benim de evime çok yakın ben de edirnekapı da oturuyorum. Belki denerim...

X