istanbul da burun estetiği

eliffffciiiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2014
20
0
Merhabalar!

Bu foruma yeni katıldım burun estetiği ile tecrübesi olanlar lütfen yardımcı olabilrmi? Internette biraz araştırma yaptım ve Emre Ilhan ile Ercan Demiray'ın arasında kaldım. Lütfen yardımcı olurmusunuz belki resim de paylaşabilirsiniz :KK3:

Şimdiden teşekkürler

Merhaba, iki doktor için yorum yapamacağım ama benim burun estetiğimi yapan Dr. Hasan Poyraz'dı ve öneririm. Koşuyolunda kliniği var benim bandajlarım çıkalı 2-3 gün oldu şimdiden istediğim şekilde burnum zamanla şişlikler inecek vb şeyler diyorlar ama bu hali çok çok iyi, ağrım sızım hiç olmadı, özel hastanede yaptı ameliyatı, ücreti de gayet iyi, forumda Hasan Poyraz hakkında yorumları okumanı tavsiye ederim, soruların varsa buralardayım ^.^

Merhaba canım...

teşekkür ederim cevabın için. Estetiğini yapan doktor bey istanbulda mı? Resmin var mı şu an ki halinle?

Evet Dr. Hasan Poyraz'ın Koşuyolunda kliniği var kendisiyle görüşmenizi isterim zaten anlayacaksınız ne demek istediğimi. 15 günlük bi burun.
$1.jpg
$2.jpg
$3.jpg
$4.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar!

Bu foruma yeni katıldım burun estetiği ile tecrübesi olanlar lütfen yardımcı olabilrmi? Internette biraz araştırma yaptım ve Emre Ilhan ile Ercan Demiray'ın arasında kaldım. Lütfen yardımcı olurmusunuz belki resim de paylaşabilirsiniz :KK3:

Şimdiden teşekkürler

emre ılhan cok basarılı ve burnu havada bır doktor cunku ben yaparım en ıyıdını dıyor

eger estetık olmadıysanız da once 8 yapıyor
ıkıncı amelyatsa 12/16 arasız pazarlıklı fıyat verıyor

Merhaba canım.

Öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim. Emre beyden için burnu havada diye yazmışsın canım ne demek istedin tam olarak yani iyi bir doktor mu sence? Evet fiyat olarak çok uygun değil ama iyi bir doktor diye duydum.

Annem de kayseride yaptır ne işin var oralarda diyor kafam çok karışık karar veremiyorum bir türlü.

Elif :)

Merhabalar!

Şimdiden teşekkürler

Ercan bey hakkında hiç bir fikrim yok ilk defa duydum hatta ismini ama Emre İlhanı kesinlikle tavsiye ederim..Emre beye ameliyat olup pişman olan birini görmedim ben.Hastalarının resimlerine bakarsan daha kolay fikir edinebilirsin bence..Bu arada benim albümümde açık ordan bakabilirsin önce ve sonrasına:KK66:

Merhaba canım.

Öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim. Emre beyden için burnu havada diye yazmışsın canım ne demek istedin tam olarak yani iyi bir doktor mu sence? Evet fiyat olarak çok uygun değil ama iyi bir doktor diye duydum.

Annem de kayseride yaptır ne işin var oralarda diyor kafam çok karışık karar veremiyorum bir türlü.

Elif :)

kesinlikle burnu havada falan değil .hastalarıyla ameliyat öncesinde oduğu kadar sonrasındada ilgili ve samimi birisi üstelik burnu havada olsada hakkıı var bence..evet fiyat olarak diğer doktorla kıyaslarsanız belki biraz daha yüksek ama sonuçta her doktor aynı burnu yapamaz.bence Emre bey aldığı ücretin hakkıını fazlasıyla veriyor..

Kendine son derece özgüveni var ve buda ne kadar basarili oldugunun bir göstergesi Emre beyin

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Canım benim yakın arkadaşım ve ablası yaptırdı.Acısız ve ağrısızlık garantisi vermişti doktoru.Estetik cerrah değil KBBciydi onunki.Çok güzel bir burnu oldu ve gerçekten hiç ağrısı olmadı.Adı Naser Dadaşzade bir araştır istersen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba bende 3 ay önce ameliyat oldum ve cok memnunum emre ilhanla ameliyat için görüştüm kendisi çok kibar ama diğer doktorlarla aynı işi yapıyor sadece reklamı ve hastası çok olduğu için fiyatları biraz bartılı genel olarak elbetteki başarılı doktor ama benim size tavsiyem hüseyin altun olur hem fiyat acısından hemde başarıları acısından muhteşem bir doktor bir cok hastasınlada görüştüm hiç kötü yorum almadım bende cok memnun kaldım araştırıp görüşmeni tavsiye ederim

ben ufuk askeroğluyla görüştüm oda hep doğal burun yapıyor ona gidicem bende daha önce ona giden varmı istanbul ataşehirde kliniği ?

merhaba arkadaşlar ben de burun estetiği yaptırmak istiyorum burun kemiğimde kemik büyümesinden dolayı kemer şekli oluştu tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı çok sitres yaapıyorum burnumda iz falan kalmasından korkuyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz :KK43: :KK43:

Canım benim yakın arkadaşım ve ablası yaptırdı.Acısız ve ağrısızlık garantisi vermişti doktoru.Estetik cerrah değil KBBciydi onunki.Çok güzel bir burnu oldu ve gerçekten hiç ağrısı olmadı.Adı Naser Dadaşzade bir araştır istersen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Merhaba. arkadaslarinizin resimleri var mi ya da onlara ulasabilecegimiz bir yer? Ben de Naser beyi dusunuyorum da ameliyat icin..

X