Gelinbaşı ve Gelin Tacı İstanbul Bahçelievler'de kuaför önerileri

finansbankın sokağında..ben de öneririm ..çok güzel saç yapıyo ve nexuztan falan fiyatı çok uygun..sokağın başında zaten

bu Fatih saç tasarım da neymiş öyle yahu ,mübarek topik onun adına açılmış gibi

ama ne hikmetse tüm önerenler reklam amaçlı üyelikten banı yemişler ilginc

arkadaşlar bu fatih saç tasarımı hep reklam amaçlı övmüşler gerçekten gidip memnun olan var mı?

ben burdaki tavsiyeler üzerine gittim fatih'e.Herhangi bi ekstrası yok.Kötü de diyemem; ama mutlaka gidin ,süper falan gibi bi durum da yok. Ben balyaj yaptırmıştım.Sarı rengi güzel tutturdu; ama dip rengim kumraldı gayet güzeldi.Onu gidip kahve-kızıl gibi bi renge dönüştürdü. Mekan olarak da sıradan mahalle arası bi yer ve fiyatlar normalin biraz üzerinde.

Merhaba, bende nişanım için Hatice Kaşık'a gitmeyi düşünüyorum. Önerebilecek olan var mı? Fiyatlar nasıldır? :26:

Merhaba, bende nişanım için Hatice Kaşık'a gitmeyi düşünüyorum. Önerebilecek olan var mı? Fiyatlar nasıldır? :26:

Gelin saç ve makyajı için 600 TL dediler.. Ben gitmeyi düşünüyordum ama benim düğünüm olduğu gün 8 gelin varmış öyle bir ortam da çok gerileceğimi düşündüğüm için vazgeçtim.. Şu an hala arıyorum ve fenalık geldi...

bana da nişan için 400 lira dediler çok aşırı pahalı yani altı üstü başörtü ve makyaj yani. Ayrıca dediğin gibi çok kalabalık hiç içime sinmedi
Ben bakırköyde bir yer buldum toplam 95 liraya yapacaklar ve öyle kalabalık değil

merhaba... sizin bu paylaşımız üzerine rahatsız ediyorum kuaför hüseyinin tasındıgını söylemişsiniz nerede olduğunu biliyor musnuz yada yanındaki yunusun telefonu sizde var mı?? cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkürler

Kızlar 24 haziranda nişanım oldu hatice kaşıkçı nexus galan hepsini bilirim. Araştırmama rağmen ablamın yaptırdığı yere gittim. Yaylayı bilenler bilir yayla merkezde yeri. Yasemin hanım ve emine hanım var. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. Saç ve makyaj konusunda çok beğenildim.

Rica etsem hala kuaför yunusa gidiyorsanız varsa iletişim numarasını verebilir misiniz ? Ben yıllar önce Hüseyin Bey ile başlamıştım sarıya ama taşınınca saçımı her sarı istediğimde yandı malesef şimdi İstanbul'a taşındım tekrar saçımı sarı istiyorum gönül rahatlığı ile ancak Hüseyin Bey'e güvenebilirim. Yardımcı olursan çok sevinirim bir türlü ulaşamadım kendisine numaraları değişmiş (((

Merhaba bu kuafor nerede acaba? Kına saçı için ben ve kuzenler gidecek kuafor arıyoruz ama onlar tesetturlu oldugundan oturu kuafor kısıtımız var Umarım donersin hızlıca yaylayı az cok bilirim :) Kuaforun tam adını soylersen de bulabilirim belki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…