Gelinbaşı ve Gelin Tacı İstanbul Bahçelievler'de kuaför önerileri

nefesim

eski KK üyesi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
3.202
14
37
İstanbul Bahçelievler'de memnun kaldığınız önerebileceğiniz kuaför var mı?gelin saçı ve makyajı için çok kararsızım ve önerilere ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim :KK19:

Bahçelievler de oturuyorum ben de :)

accık tuzludur ama nexus iyi bi yer Yayla'da :)

tavsiye ederim...yalnız önceden mutlaka rand almalısınız çünkü çok dolu oluyor.

nexusla görüşmüştüm 250 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam içinde solaryum komple ağda falan vardı..nexusa lazere gidiyorum ama kuaför kısmından pek emin olamadığım için randevu almaya cesaret edemedim..

bende evlenmeden önce ist. bahçelievlerde oturuyodm şu an karşıdayım orda 1 numaralı kuaför gercekten nexus kına saçımı orda yaptırmıştım tavsiye ederm yani:KK16::KK16:

nexusla görüşmüştüm 250 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam içinde solaryum komple ağda falan vardı..nexusa lazere gidiyorum ama kuaför kısmından pek emin olamadığım için randevu almaya cesaret edemedim..

canım sen bilirsin ama ben nexus'un her olayından şiddetle memnunum :)

bir de yayla tarafında olucaktı sanırrım yine hatice kaşıkçı die bi kuaför var

ordan da memnun olanlar var diye duymustum :) ama ben hiç gitmedim

istersen oraya da danış bi web siteleri de varmış Hatice Kaşık Saç Tasarım ve Güzellik Salonu | Bayan Kuaförü | Saç Tasarımı | Türban Tasarımı | Makyaj | Gelin Özel

bende evlenmeden önce ist. bahçelievlerde oturuyodm şu an karşıdayım orda 1 numaralı kuaför gercekten nexus kına saçımı orda yaptırmıştım tavsiye ederm yani:KK16::KK16:

teşekkür ederim canım ilk işim orayla gidip görüşmek olucak

canım sen bilirsin ama ben nexus'un her olayından şiddetle memnunum :)

bir de yayla tarafında olucaktı sanırrım yine hatice kaşıkçı die bi kuaför var

ordan da memnun olanlar var diye duymustum :) ama ben hiç gitmedim

istersen oraya da danış bi web siteleri de varmış Hatice Kaşık Saç Tasarım ve Güzellik Salonu | Bayan Kuaförü | Saç Tasarımı | Türban Tasarımı | Makyaj | Gelin Özel

teşekkür ederim ay_she.hatice kaşık fiyatları biraz fazla tuzlu orayla da görüştüm..ama sanırım en iyisi ilk önce gidip nexustan randevu almak..hazirana birşey kalmadı..

birde erol bulutla görüştüm orda 400 tl dediler manikür pedikür saç makyaj birde üstten bi cilt bakımı yapılıyormuş fiyatı pahalı gibi geldi bana ama bilemedim

soganlıda yunus kuaför

ismi var diye nexus nokta erol buluta falan gitmeyin kesinlikle benim şahsi fikrim bu.. ben 3 üne de röfle attırdım üçüde tutturamadı rengini mahvettiler saçımı saçlarımı kestirmek zorunda kaldım sonra ataköyde paris kuaföre gittm orası da rengi cıkaramadı =) en sonunda bahçeşehire taşınan hüseyin kuaför vardı halamın dügününde onu çagırttık bahçelievlere onun eski asistanı soganlıda kuaför açmış hüseyinde oraya geldi ve yunusu orda tanıdım saçına ben bebek sarısı röflei çıkartırım dedi hüseyin de referans oldu =)) ve su an yolda durdurup saç rengimi soruolar her şeyi süper yapıo öyle diyim ...

Bahçelievlerdeysen eğer kadir hasın çaprazında bir yer var fatih saç tasarım diye hatırlıyorum.Mutlaka görüş derim.Ordan çıkan gelinler hakikaten prenses gibi çıkıyorlar.Ben hep fatihin methini duyuyordum ama bu kadarınıda beklemiyordum.Adam bildiğin tablo gibi saç yapıyor.Bak bak doyamazsın

ruzgarsultan teşekkürler forumda yazdıklarından sonra merak ettim.Dün hemen aradım randevu aldım.Saçımı bir türlü model vererek kesen bir kuaför bulamamıştım.Fatih Bey gerçekten müthiş saç kesiyormuş kesimle kalmadım.Uzun zamandır çok beğendiğim bir renk vardı kararsızdım fatih beye söyledim o olmaz size ama o rengin size yakışan tonunu buluruz demişti.Elleri dert görmesin annem akşam eve gidince kızım bu senmisin diye sordu?22 yıllık annemsin ya bu kadar mı değişebilir bir insan

teşekkür ederim canım ilk işim orayla gidip görüşmek olucak

teşekkür ederim ay_she.hatice kaşık fiyatları biraz fazla tuzlu orayla da görüştüm..ama sanırım en iyisi ilk önce gidip nexustan randevu almak..hazirana birşey kalmadı..

birde erol bulutla görüştüm orda 400 tl dediler manikür pedikür saç makyaj birde üstten bi cilt bakımı yapılıyormuş fiyatı pahalı gibi geldi bana ama bilemedim

merhabalar,
ömür evlerinin altında NOKTA kuaför ve spa var,
ben oranın herşeyinden memnunum canım, ama fiyatları biraz pahalıdır o kadar,
hiç haklarında şikayet duymadım, biz 2005de kardeşimin düğününde saç,makyaj,manikür,pedikür,ağda tüm paket
yaptırdık, herşeyde çok iyiler,kullanılan ürünler hep kaliteli ve çok temiz, tesettür bölümünde esra var, saç,boya,kaş vs
süperdir, morali bozuk olmazsa harikalar yapar :), diğer bölümleride çok iyi,LPG vs de var, sahipleri çok iyi insanlar,
pakette biraz yardımcı olmuşlardı bize, bir görüşme yapabilirsin.
NEXUS burda önerildiğini durdum fakat nette ve çevremde lazer epilasyon yanıkları ve müşteriye düzgün muamele
edilmemesi gibi problemler var, o yüzden bilemiyorum ama yinede gidip görüşmekte fayda var.
HATİCE KAŞIK taşınmış,yayla ana caddedeydi , basın sitesi tarafına geçmiş hiç gitmedim yorum yapamıyorum.
bence gelin makyajı güzellikleri öne çıkaran ve doğal izlenimi verirken makyaj yokmuş gibi durmalı
tüm leke vb problemleri kapatmalı diye düşünüyorum.

ruzgarsultan teşekkürler forumda yazdıklarından sonra merak ettim.Dün hemen aradım randevu aldım.Saçımı bir türlü model vererek kesen bir kuaför bulamamıştım.Fatih Bey gerçekten müthiş saç kesiyormuş kesimle kalmadım.Uzun zamandır çok beğendiğim bir renk vardı kararsızdım fatih beye söyledim o olmaz size ama o rengin size yakışan tonunu buluruz demişti.Elleri dert görmesin annem akşam eve gidince kızım bu senmisin diye sordu?22 yıllık annemsin ya bu kadar mı değişebilir bir insan

Merhaba canım,
ne güzel memnun kalmışsın,
gelin başları örnek resimleri var mı?
bir de fiyatlar hakkında örnek verebilirmisin?

fiyat olarak biz 250tl fiyat aldık gelinbaşı+profesyonel makyaj+kaş+bıyık+gelin ağdası+manikür+pedikür paket fiyatmış bu

Calislar caddesine yakin salon asri var, cok cok memnun kalirsin eger gidersen Ahmet beyle gorusursun.

Bahçelievlerdeysen eğer kadir hasın çaprazında bir yer var fatih saç tasarım diye hatırlıyorum.Mutlaka görüş derim.Ordan çıkan gelinler hakikaten prenses gibi çıkıyorlar.Ben hep fatihin methini duyuyordum ama bu kadarınıda beklemiyordum.Adam bildiğin tablo gibi saç yapıyor.Bak bak doyamazsın

Fatih abi benimde 5-6 yıllık kuaförüm.Ben,arkadaşlarım,akrabalarım kısaca tüm sülalecek fatih abiyi tanırız.İşinde gerçekten harikalar yaratır ve her müşterisini ayrı önemser.Kararsızsan ve profesyonel iş çıkaracak bir salon arıyorsan bahçelievlerde fatih saç tasarımı öneririm sana.Tecrübeyle sabit.Bahçelievlerde ismi çok duyulan bir kuafördür.

teşekkür ederim kızlar en kısa zamanda fatih kuaförle de görüşücem..

ismi var diye nexus nokta erol buluta falan gitmeyin kesinlikle benim şahsi fikrim bu.. ben 3 üne de röfle attırdım üçüde tutturamadı rengini mahvettiler saçımı saçlarımı kestirmek zorunda kaldım sonra ataköyde paris kuaföre gittm orası da rengi cıkaramadı =) en sonunda bahçeşehire taşınan hüseyin kuaför vardı halamın dügününde onu çagırttık bahçelievlere onun eski asistanı soganlıda kuaför açmış hüseyinde oraya geldi ve yunusu orda tanıdım saçına ben bebek sarısı röflei çıkartırım dedi hüseyin de referans oldu =)) ve su an yolda durdurup saç rengimi soruolar her şeyi süper yapıo öyle diyim ...

bahçeşehire tasınan hüseyin kuaförün soyadı nedir acaba??* ilet5işime gecmek için gerekli bilgiler sizde varmı? iyimidir kesim boya ve balyajda

nexus diyorum başkada bişey demiyorum 2 kardeşimde nexusta gelin başı yaptırdı sergen var mükemmel saç yapıyor esra ve ilknur makyajda süperler

X