İstanbul Avrupa Yakası'ndan doktor ve hastane tavsiyesi lütfenn.

kahorihama slm bende 22. haftamdayım okmeydanına yakın memorial var ben oraya gidiyorum dr figen taşer e mükemmel biri tavsiye ederim çok sakin çok kibar davranıyo ayrıca bildiğim kadarıyla normal doğum taraftarı....

ist. zeytinburnunda avrasya hastanesine giden var mı,doğumuma 3.5 ay kaldı karar veremedim nereye gitsem diye

merhaba ben avrupa şafak gaziosmanpaşa hastanesine gidiyorum hastane hakkında pek fikrim yok çünkü doktorum 3 hafta önce geçti fakat doktorum toygun Başaranı şiddetle tavsiye ederim.şuana kadar 3 doktor değiştirmiş biri olarak... çok ilgili bir doktor yarım saat konuşur,istediğin zaman telefon aç cevap verir,
cv sinide inceledim oldukça bilgili bir doktor..kesinlikle muayene edip apar topar göndermez,detayları atlamaz.. dediğim gibi hastane hakkında bilgim yok banada bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.daha önce doğum yapan varmı

ben daha önce şafak hast.sinde çalışan biri olarakk yönetim politikalarından ötürü pek sevmem orayıı
gerçi özellerin çoğu öyleymiş
ama dr. yeni olduğu için bilemiyorumm
umarım memnun kalırsın

bu arada, gebelik öncesi danışmanlık ve kontrol için
sizden Üniversite Hastanelerinden birinde görev yapan doktor tavsiyesi rica ediyorumm
kaydirigubbakcemile5

arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile
yardımcı olabilecek yönlendirecek birisi yokk muuuu alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…