İstanbul Avrupa Yakası'ndan doktor ve hastane tavsiyesi lütfenn.

Katre83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
2.700
165
40
Daha dün evde yaptığım test ile hamile olduğumu öğrendim fakat henüz doktora gitmedim.
Bu ilk hamileliğim ve İstanbul'da pek bildiğim kadın doğumcu yok.
Bir arkadaşım Türkiye Hastanesi'nde doğum yapmıştı doktoru Nihal Çakır'dı ama sanırım o hastaneninde fiyatları biraz yüksek yani bildiğim kadarıyla tahlil,muayene,ultrason ücretleri pahalıymış.
Bir başka tanıdığımız ise Nisa hastanesinin doktorlarından memnun olduğunu söylemişti.
Açıkcası bu iki hastane arasında kararsızım daha doğrusu doktorları konusunda da kararsızım.
Bir de Avcılar Hospital'i çok duyuyorum.
Bu üç hastane ve doktorları hakkında,fiyatları hakkında bilgisi olanınız varsa yardımcı olabilir mi?

ben medical park b.evlere gidiyorum.Doktorum Suat Süphan Erşahin hakikaten iyi bir doktor.tavsiye ederim.zaten bu sitede çok giden var.ben de onların tavsiyesi ile gittim.iyi ki de gitmişim.
muayene ücretleride 45 tl.

bahçelievler JFK hastanesini öneririm...özellikle nadide hanımı...ben oraya gidiyorum çok memnunum...çok ilgili ve güleryüzlü....abla-kardeş gibiyiz...muayene ücreti ssk-bağkur-emekli sandığı 60,yoksa 80 tl

bahçelievler medicana'da nihan hanıma giden var mı?cevap yazarsanız çok mutlu olurum

Duygu hastanesı kÜÇÜkkÖy aylın hn adında doktor varmıŞ gıden arkadaŞlarım tavsıye edıyor normal doĞum yaptırıyormuŞ ve Çok baŞarılıymıŞ,bende ıŞten fırsat bulsam muayene olacam hamılelık ıÇın...herkeze selam

Duygu hastanesi küçükköy aylin hn adında doktor varmış giden arkadaşlarım tavsiye ediyor normal doğum yaptırıyormuş ve çok başarılıymış,bende işten fırsat bulsam muayene olacam hamilelik için...herkeze selam

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Bakalım bu hafta içinde kim boş ise ona gideceğim sanırım.:)

bahçelievler medicana'da nihan hanıma giden var mı?cevap yazarsanız çok mutlu olurum

nihan hanımı ben de duydum.ayrıca cvsini inceledim internet sayfasında gayet dolu dolu bir doktor.gidenler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.bende gelecek ay gitöeyi düşünüyorum.izlnimlerimi paylaşırım.

merhabalar,
ben istanbul cerrahi hastanesine gidiyorum.Orada dr.Arzu Çağdaş ve Prof.Dr.Bülent Baysal ikisi de kadın doğumcular ...ve süperler...

:emir_bebek:merhabalar,
ben istanbul cerrahi hastanesine gidiyorum.Orada dr.Arzu Çağdaş ve Prof.Dr.Bülent Baysal ikisi de kadın doğumcular ...ve süperler...:CüvCüv:

canım bende medılıfe çapa hastnesine gidiyorum hastanemden ve doktorum çok şükür memnunum
doktorum renginar hanım zaten doktorum için gidiyorum o hastaneyede ama hastanede güzel
dogum ücretini henüz bende bilmiyorum ama ben sigortalıyım ay kaça muayene oldugumu unuttum ama 15 20 arası bişiydi
tavsiye ederimmm
hayırlı olsun

slm benim 2 oğlum var 1ci10 yaşında 2ci 13 aylık ve 2ci doğumumu yeni bosna safa hast yaptım çok memnunum ablam ve 2 arkadaşım da orda yaptı çok memnun dr murat bilgin ve hayrettin bey ikiside çok iiii hem uygun fiyatı söylediğiniz hast araştırdım ama bence en iyisi en uygunu oldu hemde spinal anestezi yapıldı çok rahattım

Vatan caddesindeki 29 mayıs hastanesi nasıl arkadaşlar bilginiz var mı?Birde umut hastanesi varmış Fatihte.Bu hastaneler giden varmı?

slm
bende faruk buyru ya gıdyorum ama suan muaynanesıne gıdıyorum.kendısı ıstanbul cerrahı hastanesındede calısıyor.bana orda asılama yapacak.....ben faruk beyden cok memnunum herkezede tavsıye ederım.cok fazla doktora gıttım ama faruk bey super bır doktor gonul rahatlıgıyla gıdebılırsınız....

canım ben küçükköy duygu hastanesinde doğum yaptım orda çok iiyi kadın doğumcular var ben aylin hanım ve üner beye gidiyordum ikiside takip etti bir yeşim hanım var ama yeşim hanıma önceden randevu alman gerekiyo üner bey ve aylin hanım hafta içi sabahtan aksama kadar ordalar ayrıca hastanede guzel ve fiyatları makul ben doğum yapalı 5 ay oldu normal 110 sezeryan 220 tl ücreti var ben sezeryan oldum bilgilerine canım

Kızzlaarrr Ok Meydanına yakın Tavsiye edebileceğiniz özel hastane varmı açaba?Fatihtende olabilir..

nihan hanımı ben de duydum.ayrıca cvsini inceledim internet sayfasında gayet dolu dolu bir doktor.gidenler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.bende gelecek ay gitöeyi düşünüyorum.izlnimlerimi paylaşırım.

nihan hanıma gittin mi? haberlerini bekliyorum

Arkadaşlar bende Medipolde Cevahir hanıma gittim ilk defa hafta sonu, çok içten ve samimi..ta gebzeden kadıköye gittim fakat değdi, çünkü cevahir hanım çok ilgilendi sağolsun..
Aslına Bahar hanıma almıştım randevuyu fakat bahar hanım beklememiş 10 dk gecikeceğimizi söylediğimiz halde sinir oldum o kadına, ama iyikide bahar hanıma gitmamişim..cevahir hanım bence bahar hanımdan çok çok iyi..tavsiye ederim...

slm kızlar, görüyorum ki herkesin kafası karışık. benim de ilk hamileliğim, 6 haftamın içindeyim. inşallah allah hayırlısıyla tamamına erdirsin. benim gibi olan herkesi inşallah...
ben de özel çapa hastanesinde mine hanıma gidiyorum. ama içime sinmeyen birşeyler var sanki. bu doktor hanıma giden, bilen var mı? ayrıca çapa da oturuyorum başka tavsiye edebileceğiniz hastane ve doktor var mı?

DİKKAT:)))

BENDE GITTIM TURKIYE NIHAL HANIMA İNANNILMAZZZZZZZZZZZZ ASABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ BI DÖVMEDIGI KALDI BENII VE HIC DETAYA GIRMIYOOOO.ANLATIYO SANA SÖZ HAKKI DUSMUYO..YINE O HASTANEDEN NEVRAYA GITTIM ODA BETERIN BETERIIII SADECE ALILEVI SORUNLARINI ANLATIOO BEN ASLA VA ASLA NE O HASTANE NEDE DOKTRLARINI ÖENRMIYOM..BI DUNYA PARA ALIP HIZMET ASLAAAA VERMIYOLARRR...HEP TAHLIL VE ULT PARASI ALIYOLAR.ALLHA ŞÜKÜRR ŞİMDİ ETHICAYA GIDIOM VE COK MEMNUNUM.ALİ PAŞA OSKAYY TAVSIYE EDRİM CANIMCIM AMA DEDGIM GIBI O HASTANE COK KAZIK VE HIZMET YOKa.s.

X