istanbul avrupa yakasında rahim filmi çektirebileceğim devlet hastaneleri??

xsximal82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
408
2
42
Merhaba arkadaşlar,

Dr um 2 ay önce hsg çektirmemi istedi. 6 ayrı hastaneye gittim, 5inde rahim filmi çekmiyoruz biz dediler.süleymaniye hastanesinde ise ancak tedaviyi orda olursam çekebiliyorlarmış.ki orda tedavi olmak istesem bile baya bi yoğunluk varmış. bu hastane dışında hsg çekilen devlet hastaneleri, yada üni. hastaneleri hangileridir arkadaşlar? özelde baya pahalı olduğundan özele gitmek istemiyorum.bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsanız çok sevinirim..a.s.

canım ben cerrahpaşadan tüp bebek bölümünden randevu aldım....1,5 sendir çocuğum olmuyo dedim ve benden hormon ,rahim filmi ve sperm testi istediler....hormonu hemen adetin 3. günü rahim filminide adet bitiminde çektirdim...hepsi 15 gün sürdü...sonradan tedavini orda yaptırmak zorundada deilsin...ama ilk etap olarak tahlillerini yaptır druna göster...sonrasına sen karar verirsin....

canım ben cerrahpaşadan tüp bebek bölümünden randevu aldım....1,5 sendir çocuğum olmuyo dedim ve benden hormon ,rahim filmi ve sperm testi istediler....hormonu hemen adetin 3. günü rahim filminide adet bitiminde çektirdim...hepsi 15 gün sürdü...sonradan tedavini orda yaptırmak zorundada deilsin...ama ilk etap olarak tahlillerini yaptır druna göster...sonrasına sen karar verirsin....

15 gün sürdüyse çok güzel arkadaşım ya, en kısa zamanda giderim o zaman..hastane hastane gezmek çok bunalttı artık...çok teşekkür ederim canım..ya bişey daha sorcam canım ya, fatih biraz uzak kalıyo da evime, telefonla randevu alınıyo mu yoksa direkt hastaneye gidilip mi randevu alınıyo?

canım telefola randevu alıyosun...ilk aradığında yaklaşık bi 10 gün sonraya randevu veriyolar...sen adetine yakın bi zamanda al....yani adetinin ortalarında arasan sonlarına doğru randevu alırsın...ondan sonrada gittiğinde adet bitiminden sonra tahlillerini ve testlerini yaptırırsın...sana özelden telefonunu atıyorum...özel mesajlarına bakarsan görürsün...

canım telefola randevu alıyosun...ilk aradığında yaklaşık bi 10 gün sonraya randevu veriyolar...sen adetine yakın bi zamanda al....yani adetinin ortalarında arasan sonlarına doğru randevu alırsın...ondan sonrada gittiğinde adet bitiminden sonra tahlillerini ve testlerini yaptırırsın...sana özelden telefonunu atıyorum...özel mesajlarına bakarsan görürsün...[/QUOTE

çok teşekkür ederim arkadaşım ya, Allah razı olsun..aldım telefonu aradım ama mesai saati bittiğinden cevap veren olmadı, yarın tekrar arıcam..hakikaten çok teşekkür ederim..a.s.

sen hamiş misin yoksa benim gibi beklemedemisin? sanki senin 1 çocuğun var gibi hatırlıyorum ben daha önceki topiclerden..Rabbim gönlüne göre versin inş..

seni durumumdan burdan haberdar ederim mutlaka..yerimseniben

bişey deil canım burda birbirimize yardım etmek için burdayız.....benim 1çocuğum var fakat yaklaşık 1,5 senedir ikinci için uğraşıyorum...eşimde hareket sorunu var....aşılama yaptırabilmem veya başka bir müdahelede bulunabilmem için rahim filmi istiyloar...o yüzden bende oraya başvurdum....

X