İstanbul Avrupa yakasında kadın doğum doktoru yardım lütfen

Hebehubele

'Mutlu bir kalp büyütüyorum'♡
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
3.594
9.533
İstanbul Avrupa yakasında kadın doğum önerilerinizi bekliyorum.
Yumurta takibi yaptırabileceğim anlayışlı bir doktor. Devlet hastanesine gittim jinekolojik muayenem çok rahat olmuştu. Fakat sadece ilaç verdi. Bende özele gittim yumurta takibi yaptırmak için ama jinekolojik muayenemde beni çok hirpaladi ve bağırta bağırta muayene etti canımı cok acıttı .4 gün oldu muaneyene biteli fakat hala ağrım devam ediyor. Bu yüzden yumurta takibimide çatlama iğnesini de güleryüzlü anlayışlı. Bana gerçekten yardimci olacak bi doktorda sürdürmek istiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim

Özel polikinliği mi var? Yoksa hastanede mi?

Ozel bir dr. Hatta sgkya bagli calismiyor.
Fakat benim gordugum tedavide 19 bin ve 4 bin arasindaki iki secenekten 4 bin icin israr eden motive eden sonrada 19 bini secicem diye korktum diyecek kdr hastayi kollayan biri.
1,5 sene olmasina ragmen hala benim adimla ozel telefonunu aciyor.
Muayne ucreti 400 du su an ne kdr bilmiyorum ben ztn para konusunda sorun yasamadim

Baya yüksek fiyatı beni zorlar maddi açıdan. İlginiz için teşekkür ederim yinede :)

Bağcılar Mega Medipol Üniversite hastanesi doktor Nagihan Kaya. Gebeliğim boyunca takibindeydim çok anlayışlı ve arkadaş gibi davrandı. Yoğun çalışır randevuyu çok yakın tarihe anlamayabilirsin. Muayene ücreti 100 liraydı.
Bir de genel olarak öneririm hastaneyi. Fiyatlar da uçuk değil.

Hastane icin teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…