İstanbul Avrupa Yakası Özel Hastane ve Bayan Doktor Tecrübelerinize İhtiyacım Var (acil)

Lifeisbetter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
193
123
Merhaba, hemen konuya giriyorum birkaç gün önce hamile olduğumu öğrendim^^.
Allah izin verirse kontrollerim ve sonrasında doğumum için bi hastane ve doktor arıyorum.
İstanbul avrupa yakasındaki özel hastanelerde tecrübe edinen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
Bayan doktor istiyorum ve rahat olmak istiyorum, doktora kontrole giderken kendimi kasmak strese girmek istemiyorum o yüzden ilgisi alakasıyla tanınan bildiginiz doktorlar var mi?
Şimdiden tesekkur ederim.
Bi de rica etsem muayene ve doğum fiyatlarını da yazabilir misiniz?

Kesinlikle Hacer İpek i tavsiye ederim. Çok güler yüzlü ve sorularınıza bıkmadan usanmadan cevap veriyor. Muayene ücreti 130 tl idi geçen sene.

Merhaba
eger yakinsaniz esenler medipol Burcu Hn siddetle tavsiye ederim :)
sgk olanlara da fark ücreti almiyolar

Merhaba, çok tesekkur ederim medipol hastanesini araştırmayı düşünüyordum siz mi doğum yaptınız acaba biraz daha bilgi alabilir miyim?

Merhaba, çok tesekkur ederim medipol hastanesini araştırmayı düşünüyordum siz mi doğum yaptınız acaba biraz daha bilgi alabilir miyim?

dogum yapmak nasip olmadi, ilk gebeligim di takip icin gittim kanamali dusuk yaptim.. kurtaj i da orada burcu hn yapti ameliyat haneyi personeli tanima firsatim oldu.. Odalari cok guzel dogum da susluyolar kurtaj ve kadinsal operasyonlar icin dogum haneden ayri bi alan olusturulmus buda bi artiydi benim icin..
Hemsireler ve hasta bakicilar o kadar samimi ve icten ki kendimi cok iyi hissettim..
doktorum operasyon sonrasi yanima geldi elimi tuttu uzulme tekrar olucak ve bu sefer diger kisima gelicem ziyarete dedi guven vericiydi..

suan tekrar istiyorum bebek ama yumurta takibi icin yakin bir hastane ariyorum.. Eger hamile olursam tekrar oraya gitmek istiyorum

İnanın verdiğiniz bilgilere çok ihtiyacım vardı ben de güvenebilmek istiyorum doktoruma, hic boyle bi tecrubem de olmadı bu konuda çok acemiyim inanın çok yardımcı oldunuz. Çok tesekkur ederim yorumunuz için hastaneyi de doktoru da daha net düşüncelerle araştırıcam. Size de en kısa zamanda hayırlısıyla bi evlat verir rabbim inşaallah.

insallah gidip gördügünüzde daha kolay anlayacaksiniz :) allah tamamina erdirsin insallah..
ayrica doktorum numarasini verdi hala aklima takilani sorarim o da yeni anne herseyi yanitliyor sag olsun

Selam,
Kendi doktorumu sana şiddetle tavsiye ederim. Avrupa yakası Bahçelievler'de Berra Önsoy Gidemez....
Muhteşem tatlı bir doktor. Giderken kasılmak değil, eğlenerek, koşarak gidiyorsunuz... Pozitif enerjisi insanı inanılmaz rahatlatıyor.
Kendisinin özel muayenehanesi var. Doğumları anlaşmalı olduğu Medicalpark, acıbadem, vb. hastanelerde yaptırıyor.
Muayene ücreti 200 TL, Sgk geçerli değil.
İstersen bir araştır.

insallah gidip gördügünüzde daha kolay anlayacaksiniz :) allah tamamina erdirsin insallah..
ayrica doktorum numarasini verdi hala aklima takilani sorarim o da yeni anne herseyi yanitliyor sag olsun

Ne kadar güzel doktorunuzla boyle rahat samimi olmanız insan her şeyini paylaşabileceği onu anlayacak birilerini arıyor boyle zamanlarda :) Amin çok sagolun ilgilendiğiniz için :)

Medicalparki ben de düşünüyorum ama çok kalabalık oluyor diye duydum ama doktorunuzu araştırmak isterim teşekkürler.
Sizin de daha yeniymiş gebeliginiz hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşaallah.

Çok teşekkürler, Aminnnn... Bende seni tebrik ederim. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah yavrularımızı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…