İstanbul avrupa yakası lazer epilasyon önerileri

nurask1

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2020
32
29
Merhabalar sevgili hanımlar, 24 yaşındayım, daha önce iğneli epilasyon çene için bir yerde 8 seans kadar yaptırdım, hiç faydası olmadı hatta kıllar daha gür daha inatla çıkıyodu, 2. Günden yeni kıl çıkıyodu o derece, velhasıl kıl tipim siyah kökleri de siyah güçlü, buğday tenliyim, bilgi vermek adına söylüyorum, pcos da var, şimdi bana Avrupa yakası istanbul için iyi bir yer önerin lütfen, güzel mesajlarınızı bekliyorum

Merhaba bende bir yere gitmiştim tüm vücut çıkmayan yerlerim de onlar sayesinde çıktı lazer yaptırmıştım ama hiç memnun kalmadım. Oturduğum yerde bir kuaför yapıyor lazer epilasyon ondan memnundum 7-8 seans yaptık sanırım baya da memnun kaldım en son yaptıralı 2 ay oldu ona rağmen az çıkıyor sadece dudak kısımlarında var o da çok normal eskiye nazaran epey azaldı şimdi hamileyim diye bırakmak zorunda kaldım. Eyüpte gittiğim kuaför istersen bilgilerini verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…