İstanbul/avrupa yakası kepçe kulak ameliyatı

TrakyaKizcesi

.. ♡ ..
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
1.252
7
Arkadaşlar istanbul avrupa yakasında kepçe kulak ameliyatını ssk'nın karşıladığı bir hastane biliyor musunuz? Ssk'nın karşılayıpta ameliyat olan birkaç kişiyi gördüm hatta konuştum da ama istanbulda değillerdi . Eğer siz gidip de ameliyat olduysanız beni gittiğiniz hastane olsun doktor olsunn bunlar hakkında bilgilendirirseniz sevinirim . Doktor doktor , hastane hastane gezmek yerine buradan öğrenmeyi tercih ettim ama tabi herhangi bir cevapta gelmez ise mecbur gezeceğim .

Şimdi fark ettim konuyu yanlış yere açmışım . Konunun 'yüz estetiği' bölümüne taşınmasını rica ediyorum ..

ben kepçe kulak estetiği yaptırdım izmirde ege üniversitesinde 7 yıl önce 1.500tl verdim ama ssk karşılamıyor diye biliyorum

ben kepçe kulak estetiği yaptırdım izmirde ege üniversitesinde 7 yıl önce 1.500tl verdim ama ssk karşılamıyor diye biliyorum

canım ssk karşılıyor hatta hiçbir ücret vermeden ameliyat olanlar memnun kalanlar var . Ama hastaneden hastaneye değişiyor tabi .

Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…