İstanbul avrupa yakası kadın doğum dr ve hastane önerisi

Dodine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
2.056
2.191
33
Merhaba arkadaşlar. Avcılarda ikamet ediyorum ve 17 haftalık hamileyim. Beylikdüzü-Zeytinburnu arası doktor ve hastane önerilerinize ihtiyacım var. Şuan Beylikdüzü Medilife a Dr Ali Sunay a gidiyorum ama kafam net değil. Sizlerin önerilerine ihtiyacım var. Fiyat açısından çok tuzlu olmayan iyi ilgili doktorların olduğu bir yer bulmaya çalışıyorum malum fiyatlar almış başını gitmiş.
Şimdiden teşekkürler.

Sana önerebileceğin doğa hastanesi var depo da gerçekten de güzel kadın doğum hamıle kalırsam bende orda devam edıcem doktorlara çok tatlı çok şeker hemşireler de aynı şekilde ben kan vermeye gittiğimde falan çok tatlı muhabbetleri falan oluyor o yüzden kendini çok rahat hissediyorsun oranın muayene ücreti 750 TL daha uygun yerler var ama mesela ben rahat edemedim ve hiç hoşuma gitmeyen doktordu o yüzden yıllardır bildiğim tek önerebileceği yer senin çevrende dediğin şekilde oralar

Sana önerebileceğin doğa hastanesi var depo da gerçekten de güzel kadın doğum hamıle kalırsam bende orda devam edıcem doktorlara çok tatlı çok şeker hemşireler de aynı şekilde ben kan vermeye gittiğimde falan çok tatlı muhabbetleri falan oluyor o yüzden kendini çok rahat hissediyorsun oranın muayene ücreti 750 TL daha uygun yerler var ama mesela ben rahat edemedim ve hiç hoşuma gitmeyen doktordu o yüzden yıllardır bildiğim tek önerebileceği yer senin çevrende dediğin şekilde oralar
Teşekkür ederim canım. Fakat ben biraz teşekküllü bir hastane arıyorum. Mesela ameliyathanesi tam teşekküllü olsun, bebek yoğun bakımı olsun vs. Burası biraz küçük bir hastane gibi? Birde önerdiğin dr var mı acaba?

Teşekkür ederim canım. Fakat ben biraz teşekküllü bir hastane arıyorum. Mesela ameliyathanesi tam teşekküllü olsun, bebek yoğun bakımı olsun vs. Burası biraz küçük bir hastane gibi? Birde önerdiğin dr var mı acaba?
Orada doğum yapan çok insan var ama temiz bir hastane ani bir şey olsa da bir sıkıntın olsa gece de açık oluyor kadın doğumu var çoğu hastanede genelde kadın doğum doktoru bulmak çok zor oluyor Çok önceden çok iyi bir kadın doktor vardı ama maalesef o tayin edildi başka bir yere geçenlerde gitmiştim ama ismini unuttum çok da memnun kalmıştım biraz sıkıntılar yaşıyordum her özel hastane beni geri yolluyor işte olabilir bilmem ne dinlemiyorlardı çok da güzel dinleyiciydi yani hiç lafımı kesmedi yarım saat dinlemişti beni ama ismini unuttum Faruk muydu öyle bir şeydi ama tam hatırlayamadım

Orada doğum yapan çok insan var ama temiz bir hastane ani bir şey olsa da bir sıkıntın olsa gece de açık oluyor kadın doğumu var çoğu hastanede genelde kadın doğum doktoru bulmak çok zor oluyor Çok önceden çok iyi bir kadın doktor vardı ama maalesef o tayin edildi başka bir yere geçenlerde gitmiştim ama ismini unuttum çok da memnun kalmıştım biraz sıkıntılar yaşıyordum her özel hastane beni geri yolluyor işte olabilir bilmem ne dinlemiyorlardı çok da güzel dinleyiciydi yani hiç lafımı kesmedi yarım saat dinlemişti beni ama ismini unuttum Faruk muydu öyle bir şeydi ama tam hatırlayamadım
Genç bir doktor değil ama yaşı falan vardı çünkü ben onu öğrenebilirsem sana tekrar yazacağım

Bir de şunu söylemek istiyorum sakın Esencan’a falan gitme yani oraya da falan görürsün söylerler falan pişman olursun o konuda uyarmak istedim bir yer daha var ama orası da biraz ters kaçıyor o yüzden söylemedim ama istersen bir doga Hastanes ile konuş derim bir git gör ortamı bir denemiş ol belki memnun kalırsın Ya artık çoğu hastane para tuzağı olmuş paranla da rezil oluyorsun artık gerçekten öyle bir devirdeyiz

Yok canım esencanla alakam olmaz. Şuan beylikdüzü medilife a gidiyorum ama bakıcam bi teşekkür ederim canım ❣️

Bir de şunu söylemek istiyorum sakın Esencan’a falan gitme yani oraya da falan görürsün söylerler falan pişman olursun o konuda uyarmak istedim bir yer daha var ama orası da biraz ters kaçıyor o yüzden söylemedim ama istersen bir doga Hastanes ile konuş derim bir git gör ortamı bir denemiş ol belki memnun kalırsın Ya artık çoğu hastane para tuzağı olmuş paranla da rezil oluyorsun artık gerçekten öyle bir devirdeyiz
Esenyurt tarafını biliyorsun belli ki 😇 önermediğin diğer hastane hangisi acaba, istinye hakkında bilgin var mı

Esenyurt tarafını biliyorsun belli ki 😇 önermediğin diğer hastane hangisi acaba, istinye hakkında bilgin var mı
Evet orayla da bilgim var şöyle diyeyim güzel doktorları da oluyor ama gidenlerden memnun olmadıklarını duydum bir de gerçekten fiyatları çok uçuk dogum 80den asagı değildir yani sürekli orayı kontrole gitsen gıden paraya yazık derım çünkü gerçekten orayı vereceğim parayı kendine harca ye iç daha iyi derım şu an iyi doktorları var mı bilmiyorum geçen sene bir kişi vardı iyiydi falan diyorlar ama bu sene olmadığını söylediler o yüzden çok kararsızım şimdi ne desem boş ama şu an trilyonlarımı da sahıp olsam ben gıtmezdım

Bir de oranın şu an doğum fiyatı 55.000 TL şunu da söylemek istiyorum fiyatların sabit kalmayacağını sürekli zam geleceğini falan söylüyorlar yani o dokuz ay içerisinde doğum yapana kadar 80 milyara çıkar bunu da göz önunde bulundur lütfen doktorları da var yok değil ama sana tavsiyem az önce de yazdığım gibi orada belirtmiştim bir de istersen oranın sitesinin şikayet yorumlarına gir orada da hamile kadınlar falan yorum yazıyor senin için de fikir olur önerebileceğim bir de bu var altı yıl önce dogum yapmıstım süreklı kontrlerımı etık life gittim ben hayatımda o kadar güzel bir doktor görmedim beş arkadaşım o hastanede doğum yaptı ama maalesef o doktor hanım kendi memleketine döndü Azerbaycan’a keşke orada olsa da gözün kapalı seni oraya yollardım Ama bana orada doğum yapmak nasip olmadı tabi ben sadece kontrollerimi oraya gidiyordum benim doğum Bakırköy hastanesinde oldu biraz erken doğum olmuştu yedi aylık doğum gerçekleşti sadece tek konuda şansım şuydu Bakırköy araştırma Hastanesi’nde eğer olduki çocuğun küvese girse bile anne odası var ve sen de çocuğunla beraber kalabiliyorsun hastanede bir okonusunu çok Sevmiştim O dönemde kalmaları günlük 2000 TL 3000 TL’den aşağı değildı o dönemlerde zor bir zaman geçirmiştim mümkün değildi Yani sana önerebileceği şu an tek bir yer doğa hastanesi ben memnunum hemşireler olsun çalışanları olsun çok tatlı insanlar yani hiçbir şekilde gerilmiyorsun üzülmüyorsun sana çok sıcak davranıyorlar o yüzden çok seviyorum o hastaneyi Onun dışında Esenyurt’ta önerebileceğim pek bir hastane yok

damla6766 damla6766 tüm bilgiler için teşekkür ederim. Allah analı babalı, sağlıklı güüzel ömür versin bebişinle sana. Şimdilik çam sakuraya devam ediyorum ben de ama malesef uzak ve yakında bir yer bakıyorum ben de, 2025 benim nasipse doğum illa ki tüm hastenelerde fiyatlar kesin değişecek bakalım ya nasip diye diye stres olmadan devam ediyorum sürece

damla6766 damla6766 tüm bilgiler için teşekkür ederim. Allah analı babalı, sağlıklı güüzel ömür versin bebişinle sana. Şimdilik çam sakuraya devam ediyorum ben de ama malesef uzak ve yakında bir yer bakıyorum ben de, 2025 benim nasipse doğum illa ki tüm hastenelerde fiyatlar kesin değişecek bakalım ya nasip diye diye stres olmadan devam ediyorum sürece
Ya cok tesekkur ederım bana da dua et bende gebelıkten suphelenıyorum ama daha kesın degıl tabı cam sakura da guzel hastane ama yoruluyorsun gıderken tabi ıstersen dedıgım gıbı o hastaneyle görus veya anadalu hastaneside var parsellerde oraya da bakabılırsın

X