İstanbul Avrupa Yakası Aşılama İçin Doktor Önerisi

GamzeeAbdullahh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2023
9
1
35
Merhaba arkadaşlar bizde doğal yolla hamile kalamadık İstanbul Avrupa iyi bir doktor ile başlamak istiyorum sizlerden ricam memnun kaldığınız doktor önerisi yapar mısınız daha önce ne aşılama denedik nede Hsg çektirdik sizlerin fikirlerine ihtiyacım bar Rabbim herkese. Denk getirsin

Aşılama doğal yoldan denemekle aynı şey gibi. Ona boşa büyçe ayırmayın. İlk olarak hsg cektirin ve eşiniz de siz de kan vererek kromozom testi yaptırın derim. Hsg yi görüntüleme merkezinde, kromozom testini ise genetik lab da en ekonomik şekilde yaptırabilirsiniz. Hastaneler daha pahalı oluyor. Sonuclarınızı alıp iyi bir dr a gidebilirsiniz.

Genetik lab için öneriniz var mıdır ?
herhangı bır sorununuz var mı pekı?
ben 2aşılama denemıs bırı olarak özelde aşılamaya o kadar para dökmeyin derim..
usttekı arkadasın yorumu gıbı testlerınızı tamamlayın bence oncelıkle,bır sorun var mı yokmu bakılması dogru olur..
aşılama ilişkiden farksız sadece spermler daha ileri itiliyor , tutma şansıda baya düşük :KK43:

Kromozom testini devlette yapmak için binbir dereden su getiriyorlar. Cok yuksek degıl ucreti, ben ugrasamadım zaten yaşım oldugu ıcın zaman kaybetmek istemedim. Pıhtılaşma testini bezmi alem de yapıyor. Özellere göre fiyatı daha uygundu.

Kromozom testini devlette yapmak için binbir dereden su getiriyorlar. Cok yuksek degıl ucreti, ben ugrasamadım zaten yaşım oldugu ıcın zaman kaybetmek istemedim. Pıhtılaşma testini bezmi alem de yapıyor. Özellere göre fiyatı daha uygundu.
ben kromozom ve pıhtılasmayı aynı anda tıbbı genetıkte yaptırdım 3 dusugum var dedım dırek yaptılar,
esımle gıttık onada kromozom baktılar hatta ..
doktorla alakalı bıraz sanırım bu iş..
fiyat uygunsa özelde de yaptırabılır o halde..

X