İstanbul Avrupa özel hastane önerisi

Nogaa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
519
486
Merhaba herkese
Öncelikle doğuma 3 ay kaldı ve İstanbul'a taşınacağız gibi duruyor. Avrupa yakasında özel hastane istiyorum fakat hem aşırı pahalı olmayan hemde iyi bir doktor öneriniz var mı ?

Benim arkadaşlarım Bahçelievler medical parkta yaptılar çok memnunlardı

Merhaba herkese
Öncelikle doğuma 3 ay kaldı ve İstanbul'a taşınacağız gibi duruyor. Avrupa yakasında özel hastane istiyorum fakat hem aşırı pahalı olmayan hemde iyi bir doktor öneriniz var mı ?
İstanbul Avrupa yakası da çok geniş ilçe belirtmeniz lazım çünkü Beylikdüzü de Sarıyer de bu yakada ama 2 saat yol sürüyor trafik zamanı

Merhaba herkese
Semt ya da ilce belirtmezseniz cok verimli cevaplar alamazsiniz

Ben de oraya bakacağım muayene ve doğum ücreti ne kadarmış bir de hangi doktora gittiniz
Asiye uzun çok önerildi, arkadaşımda orada doğum yaptı o doktordan çok memnunmuş. O yüzden asiye hanıma aldım yarın randevum var , umarım iyidir.

Çok teşekkürler ben de uğrayıp sezeryani öğreneyim ben alev oral da kızımı doğum yaptım orada asiye hanım Fatma hanım öürüvvet hanım hepsi iyiydi

Derya kanzagülden çok memnundum.çok güleryüzle pozitif ve sakin bir hanımefendi. Tavsiye ederim.

Asiye uzun çok önerildi, arkadaşımda orada doğum yaptı o doktordan çok memnunmuş. O yüzden asiye hanıma aldım yarın randevum var , umarım iyidir.
Ben de bugün hastaneleri gezdim sanırım bu hastane ile devam edicem nasıl geçti sizin muayene süreci

Ben de bugün hastaneleri gezdim sanırım bu hastane ile devam edicem nasıl geçti sizin muayene süreci
Dün randevuya gittim , hastaneye bayıldık eşimle beraber. Hem çok ilgililer hem çok profesyonel bir hastane. Aynı zaman fiyat olarak çok uygun geldi bana. Asiye hanıma gittim gayet güler yüzlü ve ilgiliydi. Rize'deki doktorum daha ilgiliydi mesela ama Asiye hanıma da içim ısındı

Ben de bugün Reyhan has hanıma geldim çok sakin çok ılımlı bir kanama durumu oldu bende o yüzden geldik progestan fitil verdi şu an tahlil bekliyorum tekrar görüşeceğiz hastane baya iyi doğumda düştü oda imkanı da var

Hastane önerisi arıyordum yorumunuza denk geldim . Doktorunuz numarasını veriyor mu sürekli ulaşabiliyor musunuz

Hastane önerisi arıyordum yorumunuza denk geldim . Doktorunuz numarasını veriyor mu sürekli ulaşabiliyor musunuz
Aynı hastanede benim gittiğim Reyhan hanım bana gece 12 de bile aklına bişi gelse mesaj atıyor sonuçlarını attım geçen 11 de ancak döndü çocuğu vs var ama acil durumlarda hemen dönüyor numarasını da ben istemeden risk var diye kendi verdi ben ondan razıyım düşünürseniz hastanede asiye hanım Fatma hanım Derya Hnm hepsi de çok tecrübeli ve iyiler

Sağolun aynı gruptayız hatırladınız mı beni bilmiyorum ama dün kırmızı kanamam oldu doktoruma yine ulaşamadım o yüzden çok üzgünüm ulaşabileceğim doktor arıyorum

Sağolun aynı gruptayız hatırladınız mı beni bilmiyorum ama dün kırmızı kanamam oldu doktoruma yine ulaşamadım o yüzden çok üzgünüm ulaşabileceğim doktor arıyorum
İsme bakmamıştım hatırladım valla ben sürekli ulaşıyorum sanırım orada da önermiştim

Evet ben de randevu alıcam Reyhan hanımla devam edicem inşallah çok sağolun evime de çok yakın zaten
Eşi de çok ünlü bir periantolog Recep has.. internette yorumları çok var. Normalde 2 ay öncesinden randevu vs alınıyor adamdan ama eşi bir sorun olursa ben ona yönlendiririm de dedi ikili üçlü testlerde vs benim yaş 39 olunca riskli tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…