istanbul avcılar

dyd

RABBİM SEN BİZİ KORU
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
2.316
19
istanbul avcılar dr.tülay egeliye giden varmı

evt canım ben gıdıyorum muaynehanesıne gıdıyorum cok memnunum cok tatlı bırı tulay hanım sen nasıl memnunmusun

evt canım ben gıdıyorum muaynehanesıne gıdıyorum cok memnunum cok tatlı bırı tulay hanım sen nasıl memnunmusun

evet canım bende memnunum tedaviye gidiyorum ben bebek için.sen niçin gidiyosun

bende uzun bı tedavının ardından bıraktıgım anda hamıle kaldım suanda 7 aylık hamıleyım onun ıcın gıdıyorum tulay hanıma ama tedavıde oarada degıldım baska yerlere gıttım sonra cok sıkıldım ve bırakmıstım ... bende polıkıstık over vardı senın problemın ne

rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.bende bi problem yok strestenmiş.ayda bikaç kere gidip geliyorum bakalım hayırlısı

arkadaşlar avcılarda nerde doktorunuz bende tedaviye yenı başladım yenıbosna nisa hastanesine gıdıyorum 9 aydır bebeğim olmadı kuçuk bı kıstım var ama bebeğe engel değilmiş sanırım yanı daha tam nedenı ortaya çıkmadı sebebı daha 2-3 defa gıttım kan tahlılı için tekrar gıdeceğim adetımın 3.gun u yapılması gerekıyomuş doktorunuz iyi birimi?muayene ücretlerı, tahliller nasıl pahalımı? bana bilgi verıp paylaşırsanız cok sevınırım ben dr dan suan memnunum ama hastane o kadar kalabalık ki sankı normal bı devlet hastanesı dersınız randevulu gıdıyorum ama 1 saat ki o da en azını soyluyorum 1 saat beklıyorum bazen daha da uzun evıme de uzak ben bayrampaşa dayım bılgı verırsenız cok sevınırım

dyd canım bende o kadar streslıyım kı yanı normalde streslı bı yapım var acaba benımkının de nedenı stres mı dıye coğunlukla duşunuyorum bana bıraz bılgı verırmısın nasıl bı stres senın kı doktorun bu teşhisi nasıl koydu?

canım ben adetliyken kan tahlillerimi yaptırdım herşey normal dedi dr.eşimdede sorun yok.1yıl önce hamile kaldım ama düştü.3 aydır tedaviye başladım işte geçen ay rahim filmi çektirdim oda temiz çıktı.dr.da strese bağlı olabilir diyo sorun yok diyor.gerçektende stresin çok etkisi varmış.yumurtlama ilaçları kullanıyorum bakalım hayırlısı...
bu dr.un avcılarda muayenehanesi var.ayrıca avcılar hospitaldede çalışıyor ama ben muayen.gidiyorum.tahlil falan oluncada hastanede yaptırıyorum sigortayla.ben memnunum dr.umdan

evt bende memnunum tulay hanımdan muyan.gıdıyorum bende ama hastanedede calısıyor tercıh sana kalmıs ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…