istanbul anadolu yakasında iyi bir doktor arıyorum

hatice1968

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
3
0
56
merhabalar ben 40 yaşındayım 1 kızım var ikinci kez evlendim tekrar çocuk sahibi olmak istiyorum 2 ay önce hamile kalmıştım düşük yaptım tekrar hamilelik düşünüyorum fakat iyi bir doktor bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinicem fazla zamanında yok biliyorsunuz malum yaş sorunum var ama bitanecik istiyoruz eşimin hiç çocuğu yok bende istiyorum sevgiler saygılar:a015::a015:

göztepe medicalpark hastanesinde Op. Dr. Mehtap Yazıcıoğlu benim doktorumdu(medipol hs) çok memnundum

öncelikle hayırlı olsun ,Allah mutluluğunuzu daim etsin diyeyim.sonrada Tahir Tosyalı'yı önerebilirim Dragos Şifa Hastanesinde.inan süper bir doktor.ve de bu tip gebelikler için Tufan Bey varmış onada yönlendiriyor ama kendisi ile bir görüşsen iyi olur derim.uzun uzun konuşuyor ilgileniyor.

bende göztepe medical parkta gökmen iyigünü tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım her ihtiyacım olduğunda ulaşmışımdır doğumumuda o yaptırdı işinin ehli gitmeni tavsiye ederim

çok teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için ben yine buradan araştırmalarıma göre medipolde hakan apaydını öneriyorlardı ondan randevu almak istedim fakat 2 ay sonraya veriyorlar oradaki sekreterin şule selviyi önermesiyle ona randevu aldım ve dün gittim inşallah hayırlı olur muayene etti adetimin 10.günü idi yumurtalık gelişmemiş dedi birdahaki adet oluşuma 3. günü gel dedi ve yumurta büyütme çatlatma tedavisi için iğne vericem dedi bakalım inşallah olur benim fazla beklemeye zamanım yok yaşımdan dolayı denerim en çok 2 ay sonra bırakırım napıyım:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

medipol hastanesine leyla altuntaşa gitmeyi düşünüyorum. giden var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…