İstanbul Anadolu yakasında, hsg çektirenler?

tulaybkr

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
5
2
Merhaba
İstanbul Anadolu yakasında hsg çektirenler nerede çektirdiğini ve nasıl randevu aldığını yazabilir mi?

Kadıköy sonomed de cektirebilirsin google da yazan numarayi arayarak randevu almıştım ben Cevat Bayrak hocaya cektirirsen daha iyi olur kapali cikma durumunda acma islemide yapiyor

Merhaba
İstanbul Anadolu yakasında hsg çektirenler nerede çektirdiğini ve nasıl randevu aldığını yazabilir mi?
Merhaba eger cektirmediyseniz Cevat hocaya cektirin. 1 agustosta cektirdim hemen hamile kalmisim. Bu arada 6 negatif tup bebek ve 3 asilamam var. Insallah tutar sizinde ❤❤❤

Asistani cekerse 1200 Cevat hoca cekerse 1400tl ama siz cevat hocaya cektirin .. Suan hamileyim. 2 gun iliskiye girmeyin sonrasinda olabilir dedi. Cok tesekkur ederim suan hamileyim 🥰 insallah en kisa zamanda sizde kalirsiniz 🤲🤲🤲

Asistani cekerse 1200 Cevat hoca cekerse 1400tl ama siz cevat hocaya cektirin .. Suan hamileyim. 2 gun iliskiye girmeyin sonrasinda olabilir dedi. Cok tesekkur ederim suan hamileyim 🥰 insallah en kisa zamanda sizde kalirsiniz 🤲🤲🤲
Güzel dileğiniz için çok teşekkür ederim ben daha önce cevat hocaya çektirmiştim hamile kaldım ama kürtaj olmak zorunda kaldım ve galiba rahimde yapışıklık oldu o yüzden tekrar çektirmem gerekiyor

Cok gecmis olsun allah tekrarini yasatmasin. Insallah olur butun sıkıntilariniz biter. Insallah saglikla kucaginiza alirsiniz.🤲🤲🤲

X