istanbul anadolu yakasında doktor tavsiyeleriniz

lady_lawyer

prensesim...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
567
0
41
arkadaşlar kan testi yaptırdım tahminen 3 haftalık hamileyim.üsküdar yada kadıköyde iyi bir bayan doktora gitmek istiyorum ama bu konuda hiçbir bilgim yok.ilk hamileliğim ve doğal olarak acemilik çekiyorum.tavsiyelerinizi bekliyoruma.s.

Arkadaşlar bende bugün medipol hastanesine randevu aldım ve Leyla hanım yada Sema hanımdan almak istedim fakat ne hikmetse 2side çok yoğunlar 2-3 hafta da bekleyemeceğim için Bahar hanıma aldım randevuyu...Bahar hanım hakkında bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim...

Canım Ümraniyede bi Tuba hanım varmış çok ii olduğunu söylüyorlar istersen bilgilerini alıp sana verebilirm...

üsküdar hospital turk baran ünal çok yoğun ama çok ilgili bi doktor

academic prof mithat erenus, memnun kalırsın, özel sigorta geçio sadece yoksa 210muayene

ben 6 haftalık hamileyim medical park a gidiyorum dr.um mine kaymakçı çok ilgili iyi bi dr. memnunum yani fikrin olsun

hospitalium çamlıcada tülay hanıma gidiyorum bende
daha bir kere gittim insallah memnun kalırım

önerileriniz için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.bu konuda çok kararsızım.gideceğim doktor bayan ve pozitif olmalı,bende olumsuz bir his bırakırsa birdaha asla gitmem.yeni önerilerinizide bekliyorum:kahve:

dragos sema hastanesi gülnihal bülbül,tavsiye ediyorumm hamileliğiniz boyunca huzur bulabileceğiniz bi doktor:nazar:

önerileriniz için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.bu konuda çok kararsızım.gideceğim doktor bayan ve pozitif olmalı,bende olumsuz bir his bırakırsa birdaha asla gitmem.yeni önerilerinizide bekliyorum:kahve:

Pendik
İlkay FİLİZCAN
Mua. Özkan hastanesinin yanında
çok ilgili bir dr ablam 3 hamileliğindede ona gitti şimdide ona gidiyor tavsiye ederim canım
sağlıklı günlera.s.

Benimde ilk hamileliğim ,Üsküdar da Yunus Emre hastanesinde Nihan hanımı öneririm.. hem ilgili hemde güler yüzlü ama randevu almak için biraz uğraşmalısın.. 10 günden önceye randevu vermiyorlar ,çünkü çok fazla hastası var diğer 2 jinekolog onun kadar yoğun değil mesela.... ben ilk gittiğimde tam 15 gün sonraya vermişlerdi..Ama çok memnunum acayip pozitif bi doktor..

Son düzenleme:
selam bende 3 haftalık hamileyim bende üsküdarda oturuyorum ben baran hanımdan hemen randevu aldım çok iyi denılıo bakalım gidicem

hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.ilk kontolüm için çengelköy ülkü hastanesine gittim oya hanıma ama bana pek güven vermedi 15 mayısta tekrar gidicem ama son olucak muhtemelen.bundan sonra medipole gitmeyi düşünüyorum.

arkadaşlar acıbadem hastanesi dr.Habibe seyisoğlunu şiddetle tavsiye ederim.Çok güleryüzlü ve insanı rahatlatan bir yapısı var.

X