İstanbul Anadolu yakası kadın doğum doktoru ACİL‼️

sutlunuriyee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
12
3
29
Merhaba arkadaşlar
Ben devlet hastanesinde hsg çekildim bugün tüplerimin birinin tıkalı olduğunu öğrendim. Vakit kaybetmeden iyi bir doktora gidip tedavi önerisi almak istiyorum. Anadolu yakasında para amacı gütmeyecek doğru ve sonuç odaklı iyi bir doktor biliyor musunuz? Sırf para için saçma sapan şeyle yapıp umudumu kırmasını istemiyorum.

Merhaba arkadaşlar
Ben devlet hastanesinde hsg çekildim bugün tüplerimin birinin tıkalı olduğunu öğrendim. Vakit kaybetmeden iyi bir doktora gidip tedavi önerisi almak istiyorum. Anadolu yakasında para amacı gütmeyecek doğru ve sonuç odaklı iyi bir doktor biliyor musunuz? Sırf para için saçma sapan şeyle yapıp umudumu kırmasını istemiyorum.
Korkmayın bence tüplerde acılabiliyor yani gidin actırın bence ama devlette yaptırmayın kimseyi önemsemiyorlar doğru iş yapmıyolar

Ya çok moralim bozuldu o yüzden tedavi yönelik düşünen doktor arayışındayım. Devlette zaten süreç aşırı uzuyor. 😢
Hiç korkmayın artık her seyın bı cagresı var tek tüple bile hamıle kalma şansın var bende tek tip ama ben gebek sonucu alındı malesef ama korkmayın acılır

X