İstanbul Anadolu yakası iğneli epilasyon

Pufalo

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
209
69
34
Merhaba Anadolu yakasında iğneli epilasyon merkezi arıyorum , doğa epilasyonu öneriyorlar ama kendisinden randevu alamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba, Kozyatağı Ocho Med önerebilirim. Ben çok memnunum.
Tavsiyeniz için teşekkürler cok fazla yorum yok bu merkezle ilgili aslında bana çok yakın ama lazerden ağzı yanmış biri olarak daha isim yapmış bir yere gitmek daha doğru gibi geliyor

Tavsiyeniz için teşekkürler cok fazla yorum yok bu merkezle ilgili aslında bana çok yakın ama lazerden ağzı yanmış biri olarak daha isim yapmış bir yere gitmek daha doğru gibi geliyor

Evet yeni açıldı. Dharma Med'i duymuşsunuzdur yakınsanız. Bende bu forumdan orayı bularak 4 5 yıl farklı bölgelerim için devam ediyordum çokta memnundum.
Ancak oradaki uzmanım Derya Hanım ayrıldı ve Ocho Med olarak kendi yerini açtı. O sebeple duymamış olmanız normal.
İsim mutlaka önemli ama yapan kişinin el hızı becerisi burada çok daha önemli ben o yüzden Dharma Med'i bırakıp Ocho Med'e geçtim. Tamamen uzmanımdan memnun olduğum ve farklı birini denemek istemediğim için. Çünkü ben iğnelide farklı uzmanlar ve kurumlar denedim. Memnun kaldığım bir kaç uzman oldu. Yoksa önceki kurumdan bir şikayetim olmadı. :) Tabiki tercih sizin sağlıklı günler :)

Merhaba Ümraniye armağanevler mahallesi caren güzellik kesinlikle tavsiye ederim Gül hanım sayesinde kıllarımdan kurtuldum hemde hiç iz kalmadı.

Ocho Med Derya Hanım 2 yıldır bu işin içinde. Kendi merkezini yeni açtığı için duymamış olmanız normal. Ben de kendisini bırakmak istemediğim için önceki kurumuyla devam etmeyip kendisini takip ettim:) Gerçek bir uzman ve işini doğru kaliteli yapan birini arıyorsanız, inanın pişman olmayacaksınız.

Ya arkadaşlar ben de iğneli yaptırmak istiyorum hatta daha önce bir kaç kez yaptırdım memnun da kaldım fakat inanılmaz acıyor.Sırf bu acı korkusuyla devam edemedim.Sürekli yaptıranlar bunula nasıl başa çıkıyor.Bir yönteminiz varsa öğrenmek isterim:kızgın:

Benim de canım acayip yanıyor. Acı eşiği çok düşük bir insanım. Uyuşturucu krem kullanıyorım işlem öncesi. En az bir saat bekliyorum streçli. Krem her yerde satılan klasik emla filan değil ama. Benim gittiğim yer özel bir krem kullanıyor. Yani gidip eczanelerden filan alamayız. Adı Paral Lizz.

Benim de canım acayip yanıyor. Acı eşiği çok düşük bir insanım. Uyuşturucu krem kullanıyorım işlem öncesi. En az bir saat bekliyorum streçli. Krem her yerde satılan klasik emla filan değil ama. Benim gittiğim yer özel bir krem kullanıyor. Yani gidip eczanelerden filan alamayız. Adı Paral Lizz.
Peki o krem işe yarıyor mu yani ne kadar etkili sence

Peki o krem işe yarıyor mu yani ne kadar etkili sence
evet ise yariyor, ama sifir acili bir islem de gecirmiyorsunuz. Para Lizz’in bildigim kadari ile uyusturucu orani %10, piyasadakilerin %5. Ben de ise soyle isliyor. Ornegin reglime uzak bir donemde, ya da hemen regl’im bittiginde igneliye gidiyorsam, paralizz acayip ise yariyor,
islemler cok rahat geciyor; hatta kalin killarda
en kuvvetli derece ile islenmi rahatca yapiyorum. Ama reglime yakinsam (1 hafta once filan) Paralizz ile bile dayanamadigim zaman oluyor. Yani islem sancili geciyor, dayanabildigim kadar devam ediyorum. O yuzden ben randevu alirken regl donemime artik cok dikkat ediyorum.

evet ise yariyor, ama sifir acili bir islem de gecirmiyorsunuz. Para Lizz’in bildigim kadari ile uyusturucu orani %10, piyasadakilerin %5. Ben de ise soyle isliyor. Ornegin reglime uzak bir donemde, ya da hemen regl’im bittiginde igneliye gidiyorsam, paralizz acayip ise yariyor,
islemler cok rahat geciyor; hatta kalin killarda
en kuvvetli derece ile islenmi rahatca yapiyorum. Ama reglime yakinsam (1 hafta once filan) Paralizz ile bile dayanamadigim zaman oluyor. Yani islem sancili geciyor, dayanabildigim kadar devam ediyorum. O yuzden ben randevu alirken regl donemime artik cok dikkat ediyorum.
Çok teşekkür ederim

Ya arkadaşlar ben de iğneli yaptırmak istiyorum hatta daha önce bir kaç kez yaptırdım memnun da kaldım fakat inanılmaz acıyor.Sırf bu acı korkusuyla devam edemedim.Sürekli yaptıranlar bunula nasıl başa çıkıyor.Bir yönteminiz varsa öğrenmek isterim:kızgın:

siz nerelerde yaptırdınız memnun kaldığınız önerdiğiniz bir uzman var mı?

X