Gebeliğe Hazırlık İstanbul Anadolu Üroloji doktor tavsiyesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Runam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
1.324
1.037
32
Merhaba. İstanbul Anadolu yakasında memnun kaldığınız üroloji doktoru tavsiyelerini yazar mısınız?
Öncelikle devlet hastanesi önerisi istiyorum. Erkek için.
Bir yıl geçtiği halde bebeğimiz olmadı ilk defa muayene olacak. Formda bakındığım kadarıyla sperm testi falan yapılıyormuş. Bu konuda tecrübesi olanlardan bilgilendirme istiyorum.

Canim sana tek tavsiyem sadece uroloji doktoruna gostermeyin esinizin tahlilini kadin dogum veya infertilite bölümü en iyi yorumu yapiyor bizim 1 senemiz boşa gitti uroloji doktoru esimin sperm testine iyi demisti biz hic ustunde durmamistik 1 sene sonra kendi doktoruma goturdugumde ileri hareketli sperm hizi dusuk cikti vitamine basladik

Testi üroloji de yaptırıyoruz ama değil mi?
Kadın doğum randevusu için kendime aldığım bir zamanda göstermemle bakıyorlar mı yoksa eşim adına alabiliyor muyum nasıl olması gerekiyor? Cevabınız için teşekkür ederim ayrıca

Evet bizde devlette yaptirdik esim gitti su kadar zamandir cocugumuz olmuyo dedi direk sperm testi istediler zaten 1 ay icinde sperm icin gun veriyorlar testi verdikten 1 gun sonra sonucu cikiyor kadin dogum doktoru da bakiyor sonuca ama egitim ve arastirma hastanelerinde infertilite bölümü var 1 yılı gecmis cocuk olmadiysa kadin dogumda o bolume yonlendiriyor yani direk infertilite bölümünden randevu alabilirsiniz zaman kaybetmemis olursunuz

Tamamdır dediğiniz yöntemle ilerlemem daha mantıklı gözüküyor.
Hangi şehirdesiniz eğer istanbulsa ve doktorunuzdan memnun kaldıysanız paylaşır mısınız?

Tamamdır dediğiniz yöntemle ilerlemem daha mantıklı gözüküyor.
Hangi şehirdesiniz eğer istanbulsa ve doktorunuzdan memnun kaldıysanız paylaşır mısınız?
Istanbul anadolu yakasindayim Ben ilk basta kartal egitim ve arastirmaya gittim orda 1 aşılamam 2 defa da ilac tedavim oldu sonuncusunda kimyasal gebelik gecirdim ondan sonra özele gittim 2 aydir Kartal -Umut hastanesinde bir doktora gidiyorum doktorumdan çok memnunum cok tatli dille herseyi aciklayan bir doktor oyle bastan savmiyo ama 2 aydir gebelik olmuyor eger bu sefer de olmazsa aşılama yapmamız lazim dedi bende özelde aşılama ücreti vermemk için şimdi pendik egitim ve arastirma hastanesine randevu aldim bakalim ordan devam edecegim sanirim

İnşallah tez zamanda istediğiniz olur
Eşiniz sperm testimi hangi hastanede verdi kartalda eğitim araştırma da mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…