Istanbul Anadolu - Dugun mekani tavsiyeleri - Paylasalim

Julie Aysegul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2015
16
9
31
Merhaba kizlar,

Buyuk bir cogunluk gibi allah kismet ederse Mayis 2016'da evlenecegim. Isiminin yogunlugu nedeniyle arayisa fazla vakit ayiramiyorum ve bu yuzden sizlerden yardim talep ediyorum.

Herkes gibi guzel bir dugun hayalim var, guzel ve uygun bir mekan ariyorum 500-600 kisilik olacaktir diye tahmin ediyorum ve hersey dahil 10-15 bin liralik bir butcemiz var.

Onerileriniz, paylasimlariniz ve tecrubelerinizden faydalanmak, sizlerle arayislarimi da paylasmak isterim.

Mesela guzel ve ucuz nisan veya kucuk bir dugun dusunenlere Icerenkoyde'ki Salon Selay'i tavsiye ederim. Kuzenim nisanini ve kinasini orda yapti, bende nisanimi orda yaptim. Ikimizde memnun kaldik ve ben sahsen 4000 lira odedim 300 kisi icin. Ikramlar (kuru pasta, kraker, yas pasta, mesrubat - annem ayriyetten pide yaptirmisti ve dagittilar), piyanist, susleme, fotograf hersey dahildi. Bir tek begenmedigim sey gelin odasi cok dar olmasi, geri kalan hersey guzeldi.

Yardim edin bana kizlar :))))

Yemekli mi olacak? Yemekliyse 500-600 kişiye 10 15bin herşey dahil zor canım. Benimki açık alanda olmuştu 500 kişi ve bize herşey 100bine patladı belki geçti bile. Çevremden duyduğum da en uygun yerler bile sayı 500 üstü olunca 40 50i geçiyor demişlerdi.Ama salon tarzı bir yer istiyorsan 1 2 öneride bulunabilirim hem de kötü değil içi hizmeti gayet iyi.

Canim maalesef 100 bin liralik bir butcemiz yok Acikcasi baya pahali olmus sizinki umarim Ciragan'da yapmisindir dugununu.

Ben yemekli degil de ordovr tabagi istiyorum. Butceme uygun tavsiylerin varsa alabilirim

Canim maalesef 100 bin liralik bir butcemiz yok Acikcasi baya pahali olmus sizinki umarim Ciragan'da yapmisindir dugununu.

Ben yemekli degil de ordovr tabagi istiyorum. Butceme uygun tavsiylerin varsa alabilirim

Çırağan değil ama iyi bir yerde yaptık ben 1 2 yer biliyorum istediğin tarzda anadolu yakasında fiyatı net olarak arkadaşımdan öğreneyim yanlış yönlendirme yapmıyım.Öğrenir öğrenmez sana yazacağım fikir olsun. Şimdiden tebrik ederim, hayırlı olsun

Canım merhaba bende bu durumdan magdurum;
Araştırmalarama göre sanada söylim bende aynı senin bütçende 600 kişilik yer arıyorum.

Mehmet Restaruant:

Paçanga böreği
Misket köfte
Nuget
Sosis
Düğün pastası
Meşrubat
SANDALYE SÜSLEME ,GELİN MASASI,GELİN YOLU VE MÜZİK

550 kişiye kadar haftasonu akşam 22000tl gündüz 14000tldir, Cuma akşam 15000tldir.

Tesekkur ederim canim paylasimin icin :)

pendik duduzar tesislerini bi ara derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…