İstanbul Ahenk laboratuarı büyük hata

sonsuzaskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
1.495
918
Merhaba arkadaşlar
İstanbul ahenk laboratuarinda test yaptiranlar veya islem yaptiranlar icin yaziyorum
orda test verdik esimin degerleri kotu cikti doktorlra gittik tedavi tedavi bu arada tekrr orda test yaptirdik bukez 8 ay sonra sifir cikti drlr aşılama dedi degerlere gore baska hastanede asilama icin gidip test verdigimizde hepsinin normal oldugunu ogrendik asilama iptl ettik. Uc bes gun sonra baska hastanede yaptirdik ve normal cikti doktorlr biranda bukdr ucurum degerlern duzelmeyecegini solediler kurumda hatasini kabul etti fakat yeterli aciklama yapmadılar sikayt etcektik ucret iadesi yaptilr diye Allaha havale ettm ama yazmaya karr verdim kesinlikle orayi tabsiye etmiyorum 8 ayimizi mafettiler giden paralar ilaçlar umutlar cabasi

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar
İstanbul ahenk laboratuarinda test yaptiranlar veya islem yaptiranlar icin yaziyorum
Ocak ayinda orda test verdik esimin degerleri kotu cikti doktorlra gittik tedavi tedavi bu arada tekrr orda test yaptirdik bukez sifir cikti sonra 8 ay sonra drlr aşılama dedi degerlere gore baska hastanede asilama icin gidip test verdigimizde hepsinin normal oldugunu ogrendik asilama iptl ettik. Uc bes gun sonra baska hastanede yaptirdik ve normal cikti doktorlr biranda bukdr ucurum degerlern duzelmeyecegini solediler kurumda hatasini kabul etti fakat yeterli aciklama yapmadılar sikayt etcektik ucret iadesi yaptilr diye Allaha havale ettm ama yazmaya karr verdim kesinlikle orayi tabsiye etmiyorum 8 ayimizi mafettiler giden paralar ilaçlar umutlar cabasi
Çalıştıgim kurum ahenkle calisiyordu bir problemini duymamistim.
Esimde test verdiginde değerler cok kotu cikti, dr strese bagli olabilir tekrarlayalim dedi ve 2. Testi cok iyi çıktı. (Eğitim araştırmada yapilmisti) yani esinizle alakali bir durumda olabilir

Çalıştıgim kurum ahenkle calisiyordu bir problemini duymamistim.
Esimde test verdiginde değerler cok kotu cikti, dr strese bagli olabilir tekrarlayalim dedi ve 2. Testi cok iyi çıktı. (Eğitim araştırmada yapilmisti) yani esinizle alakali bir durumda olabilir
İmkansiz kurum hatasini kabul etti yanlis oldugunu kabul etti ozur diledi ve ucret iadesi yapildi ordaki ikinci testle baska hastanedeki ilk test arasinda bir hafta var

Son düzenleme:
İmkansiz kurum hatasini kabul etti yanlis oldugunu kabul etti ozur diledi ve ucret iadesi yapildi
Ugrasmak istememis olabilirler, imkansız degil hanımefendi benimde basima geldi. Şikayet etmek istiyorsaniz edin yine ama hayati bir hata degil onlarin hatası olsa bile. Uzatilacak ve firmayi kotuleyecek bir durum yok bence

Ugrasmak istememis olabilirler, imkansız degil hanımefendi benimde basima geldi. Şikayet etmek istiyorsaniz edin yine ama hayati bir hata degil onlarin hatası olsa bile. Uzatilacak ve firmayi kotuleyecek bir durum yok bence
Doktorlar kabul etti ahenkteki ve ira ile baska hastane arasindaki testler arasinda bir hafta var bir haftadan 0 dan 86 ya cikmasi imkansiz dedi bizim drlr sonra tekrrldk yine 85 cikti ve kurum hatasini kabul etti nasik boke yanlslik oldugunu anlayamadklrini ama arada cok ay olmasina ragmen iki hata yapıldı.

Bnm icin hayati bir hata onsurecde neler yasadigimi bilemessin hayatimi yasimi iki dusuk yaptigimi ve yillar sonra kendjmi anca toparlayıp tekrr hamilelk istedgmde bunu duydugumu vsvs. Kurumu bosuna iilemeyin. Ugrasmak istemedilerse onensemezlerdi git sikayet et derlerdi bosuba korumayin. Sizinle konsck kendimi anlatck deilim artk. Ben insanlik gorevmi yaptm gerisi herkeisn kendi bilecegi is. Size by

Doktorlar kabul etti ahenkteki ve ira ile baska hastane arasindaki testler arasinda bir hafta var bir haftadan 0 dan 86 ya cikmasi imkansiz dedi bizim drlr sonra tekrrldk yine 85 cikti ve kurum hatasini kabul etti nasik boke yanlslik oldugunu anlayamadklrini ama arada cok ay olmasina ragmen iki hata yapıldı.
Suan testleri bulsam atardim size ama cok geçti üzerinden, bizimde 2 gun arayla yapildi :) dr strese bagli demişti. Neyse zaten ucretinizi iade edip ozur dilemisler. Bunu dusunup dusunup kendinizi yormayin. Umarım kisa zamanda gebe kalırsınız 🌸

Bnm icin hayati bir hata onsurecde neler yasadigimi bilemessin hayatimi yasimi iki dusuk yaptigimi hayatimi ve sonra tekrr hamilelk istedgmde bunu duydugumu vsvs. Kurumu bosuna iilemeyin. Ugrasmak istemedilerse onensemezlerdi git sikayet et derlerdi bosuba korumayin. Sizinle konsck kendimi anlatck deilim artk. Ben insanlik gorevmi yaptm gerisi herkeisn kendi bilecegi is. Size by
Kurumu korumuyorum ben patronlari degilim, ayni sey bizimde basimiza geldi imkansiz degil dedim sadece. Ugrasmak istemedikleri icin paranizi verip ozur dilemisler konu kapansin diye daha ne yapsinlar? Zaten 1 hafta sonra ogrenmissiniz gercek sonuçları bu kadar buyutmeyin her seyi

Suan testleri bulsam atardim size ama cok geçti üzerinden, bizimde 2 gun arayla yapildi :) dr strese bagli demişti. Neyse zaten ucretinizi iade edip ozur dilemisler. Bunu dusunup dusunup kendinizi yormayin. Umarım kisa zamanda gebe kalırsınız 🌸
UGRASMAK İSTEMESELER HATALARİNİ KABUL ETMEZLER VE MAHMEKE DEYİNCE TUTUŞMAZLARDİ BEN YASADİM HANIMEFENDİ

Sizinkide kesin yanls haberiniz olsun ama siz her denilene inandiginiz için normaldir.
O bir hafta ara 8 ay gectikten sonra idi
neyse ücret odeyip ozur dilemişler bukdr basit değil iste neyse dedigim gibi sizinle muhbbtim burda bitti by

Sizinkide kesin yanls haberiniz olsun ama siz her denilene inandiginiz için normaldir.neyse ücret odeyip ozur dilemişler bukdr basit değil iste neyse dedigim gibi sizinle muhbbtim burda bitti by
Hanımefendi ben testleri ayni hastanede yaptirdim, koskoca prof yanlislik olsa bir yanlislik var derdi. Ben bana her soylenene degil bilime inanırım. Bir saglik calisani olarakta az cok biliyorum bu işleri. Konusma stilinize bakinca insanlarin neden sorgulamadan paranizi iade edip ozur dilediklerini anlayabiliyorum. Size laf anlatilmaz

Hanımefendi ben testleri ayni hastanede yaptirdim, koskoca prof yanlislik olsa bir yanlislik var derdi. Ben bana her soylenene degil bilime inanırım. Bir saglik calisani olarakta az cok biliyorum bu işleri. Konusma stilinize bakinca insanlarin neden sorgulamadan paranizi iade edip ozur dilediklerini anlayabiliyorum. Size laf anlatilmaz
Bana yanlışlık oldu dendi işte kabul ettiler sigmisiniz.kendiniz solediniz neyse sizede laf anlatılmaz sizin orayla baglantiniz olduğuna eminim bukdr orayi savundugunuza gore... Ama heryere yayacagim karrliym.

X