iştah açıcı

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
201
2
41
arkadaşlar bebğimi zorla yediriyorum,kilo alamıyor ,dr söyledim iştah açıcı bir şurup ver diye vermedi.siz bir fikir verin kızıma ne yapabilirim?

ah canım bende bu konudan muzdarıbım benım kızımda iştahsız sen mama verıyonmu ben verıyom ama onuda zorla yıyo dr banada iştah için yapılacak bişi yok dedi benımde cok canım sıkılıyo

aynen canım bende emzirirken bile uyumasını bekliyom yoksa emmiyo ne versem beğenmiyo gece yatarken zorla 2-3 kaşık mama veriyom

canım benim oğlandada vardı hem iştahsızlık hemde kusma biz kusması için doktora gittik Motilium Domperidon 1 mg/ml oral süspansiyon 200ml versi sabah akşam birer çay kaşığı veriyorum hem kusması geçti hemde daha bi iştahla emmeye başladı doktoruna danış bakalım uygun görürse kullan derim Allah bebişine iştahlar versin

ah canım bende bu konudan muzdarıbım benım kızımda iştahsız sen mama verıyonmu ben verıyom ama onuda zorla yıyo dr banada iştah için yapılacak bişi yok dedi benımde cok canım sıkılıyo

canım mama veriyorum denemediğim mama kalmadı ama zorla kaşıkla veriyorum.inanın bende ihtahlı bebkleri görünce çok hoşuma gidiyor keşke benimkide öyle olsa diyorum

Bende sadece emziriyorum oda uyudugunda.uyanikken kesinlikle emmiyor.biberon da almiyor.kaşıklada bişey içmiyor.su bile içmiyor..
ne yazikki bence cocuklar iştahlariyla beraber doguyorlar.benim 3,5 yasinda bir oglum var oda cok iştahsizdi halada öyle.
bu cocuga hic bakamamissin diyorlardi hep.bebek bu ne anlar ne versen yer diyorlardı..oysaki benim butun gunum ona ne yapsam ne yedirsem diye ugrasmakla gecerdi.piyasada almadiğim mama,biberon kalmadi.3,5 yıldır hergun yemek yuzunden ağlıyorum.
cok dua ettim 2. boyle olmasin diye.. ama gidişat buda iştahsız gibi.inşallah biraz daha büyüdüğünde düzelir.
İştahsiz cocuga bakmak çok zor.Allah kolaylik versin yemeyen cocuklarin annelerine,
cocuklarada sağlık..

Kızlar benimde aynen sabahtan akşama kadar hiçbişey yemiyor doktora sordum acıbiber iştah açar onu da veremezsin dedi yapılacak bişey yok yani. Denemediğim mama karışım kalmadı. Milupanın çorba muhallebi herşeyini deniyorum kendim yapıyorum olmuyor. ağzını öyle bir kapıyorki yasakkelimeaçtırmak için palyanço oluyoruz şimdilerde cep telefonundan müzik açarak dikkatini dağıtıp yadirmeye başladım ama nereye kadar radyasyon veriyoruz resmen Allah sonumuzu hayra çevirsin....

evet canım bende aynı cep telefona yönlendiriyorumki dikkati dağılsın,zorla yedireyim diye.ee ne olcak böyle?

hiççç korkmayınnnn , etrafınza bakın benim etrafımda o kadar çok ki, anneler ellerinde mama kaseleriyle bebeğin peşi sıra gezerdiler ama çok şükürrrr hepsi sağlıcakla büyüdü , hatta büyüyünce yemeyi abartıp rejim yapmak zorunda kalanlar bile var aralarında

Allah ömür verdikten sonra iyi kötü her çocuk büyüyor. ancak vaktinde alınmayan gıdalar sonradan pek fayda etmiyor. Benim kızımda çok iştahsız(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…