İst.da spotçu nerelerde bulurum?

Ö

özlemmm

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi özlemmm
kızlar çamaşır makinasının kilidi kırıldı,model eski diye yapanı da bulamadım.kapağı komple değiştirmekten bahsediyolar 100 küsur ytlye.ona 100 vereceğime yenisini alayım diyorum ama bu krizde de yeni bir şey almamaya karar vermiştim,bu çıktı başıma şimdi.bu tvlerde zaman zaman haberlerde gösterilen spotçular oluyor,nerelerdedir onlar,oralardan alışveriş yapanınız oldu mu hiç,memnun kaldınız mı,lütfen bilgilendirin beni,acil çözmem lazım makina sorunumu en ucuz yoldan.2.el istemiyorum ama,yeni olsun,çizik mizik olsun farketmez.200-300 ytlye falan var mıdır sizce.

• Konu Sahibi özlemmm
benim iş gereği çok farklı semtlerden geçtiğim oluyor zaman zaman.gamyoncuiremsu hiç olmadık yerlerde gözüme çarpıyor arada.:1shok: mesela suadiyede minibüs caddesinde vardı bir ara, hala duruyor mu bilmem. kurtköy yolunda vardı bir de, kampanya afişleri göze çarpıyordu. tabii sen ne tarafta oturuyorsun bilmiyorum. ben kullanmadım, ancak geçtiğimiz yollarda taksiciler bahsetmişti çoğu arkadaşlarının aldığından, aynı dediğin gibi tamir ettirmek yerine az daha koyduk aldık demişlerdi. içi sağlam olsun, güzel çalışsın önemli olan.

• Konu Sahibi özlemmm
benim iş gereği çok farklı semtlerden geçtiğim oluyor zaman zaman.gamyoncuiremsu hiç olmadık yerlerde gözüme çarpıyor arada.:1shok: mesela suadiyede minibüs caddesinde vardı bir ara, hala duruyor mu bilmem. kurtköy yolunda vardı bir de, kampanya afişleri göze çarpıyordu. tabii sen ne tarafta oturuyorsun bilmiyorum. ben kullanmadım, ancak geçtiğimiz yollarda taksiciler bahsetmişti çoğu arkadaşlarının aldığından, aynı dediğin gibi tamir ettirmek yerine az daha koyduk aldık demişlerdi. içi sağlam olsun, güzel çalışsın önemli olan.

canım ben avrupa yakasındayım,bu tarafta bildiğin var mı?

• Konu Sahibi özlemmm
nette bakıyorum,bulduğum en ucuz makina 400 ytl,taksitlenince 12 ay falan,ayda 50 ytl oluyo.başka taksitlerim de var önümüzdeki bir yıl boyunca,o yüzden o da cazip olmuyo şu an.daha ucuz bi makina lazım bana.

• Konu Sahibi özlemmm
maalesef avrupa yakasından aklıma gelmiyor fisfisfis aslında oturduğun semtte bir mobilyacıya vb sorsan hani onlar ara-arka sokaklarda olanları da bilirler ya, bir de yeni ev düzenler de mobilyacı-beyaz eşyacı gezer duymuş olma-bilme ihtimali yüksek olabilir.

• Konu Sahibi özlemmm
sağol canım,tanıdığım yeni evli de yok.bu kriz de bana hiç uğramıyo bu arada,habire yeni bişey almak zorunda kalıyorum,inşallah bu son olur,bıktım ya.

• Konu Sahibi özlemmm
yenibosnada var istersen adresini vereyim
bir de rami eyup tarafinda var kime sorsan gosterir ama adresi yok
yari fiyatina satiyorlar
daha da ucuza oluyor bazen

• Konu Sahibi özlemmm
yenibosnada var istersen adresini vereyim
bir de rami eyup tarafinda var kime sorsan gosterir ama adresi yok
yari fiyatina satiyorlar
daha da ucuza oluyor bazen

çok iyi olur canım,alayım adresi,eyüp tarafına gidemem heralde zaten ama yenibosnaya uğrayabilirim.

• Konu Sahibi özlemmm
Topkapıda tim 1 diye bir yer var orda da bulabilirsin canım

yenibosna çobançeşmede e-5te vardı bildiğim kadarıyla :eek:

canım yeni bosnada var evet bende yatak odamı çamaşır ve fırınımı ordan aldım fırın ve çamaşır makinesi 650 ytl ye patladı kolay yerde yeni bosna kuleliyi geçtikten sonra çobançeşme duragı var onun orda opet var opetin arkasında kalıyooo

Canim yenibosna ya da gungoren tarafinda eskidji diye bir yer var. orada hersey varmis duyduguma gore. bir de arattirdim Istanbul spot sifir diye. bak asagidaki yaziyo buldum.
Arkadaşlar eğer Arçelik-Beko-Altus alacaksanız benden bir uyarı.
Ambalajı açık mavi batla sarılı ürünler normal ürünlerdir.Ancak siyah bant ile sarılı olanlar revizyonlu mallardır.Revizyonlu mal ya kalite kontrol testlerinde veya satıldıktan sonra müşteride çalıştırıldığında sorunlu çıkıp geri toplatılan maldır.Normalde bunların imha edilmesi lazım ama Arçelik geri toplayıp birdaha revizyonlu mal adı altında satıyor.Sakın ola bu malları alarak başınızı yakmayın.Satıcılar bu mallar çizikli başka birşeyi yok diye yutturmaya çalışırlar,sakın inanmayın,bunlar arızalı olduğu için geri alınıp tamir edilierek tekrar satışa sunulmuş ürünlerdir.

Konuyu açan arkadaşa marka-model tavsiyesinde bulunabilirim.Ama genel olarak spot mal alacaksanız Regal,Indesit,Altus gibi markalardan uzak durun.Ucuz mallar arasında en iyisi Profilo.(buzdolabı haricinde)

cnm çobançeşmede eskidjı eski adıyla bit pazarı diye büyük bir alışveriş merkezi var.oldukça uygun fiyatlar orda.yalnız garantili olmasına dikkat et.bazı mallar ikinci el olabiliyor.birazda pazarlıkla çok iyi bir makina alabilirsina.s.

İçerik nedeniyle konunuz”FAYDALI BİLGİLER ”bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

evt yeni bosnada var benim eski oturduğum yer amatam adresini bilmiyorum daha yeni bir arkadaşım spot buzdolabı ve çamaşırmakinası aldı ve memnun ikisini 1.700e aldı

anadolu yakasındaysanız küçükyalı da süper spotçular var bir cadde sonuna kadar spotçu ve çok temiz ikinci el ler de bulabilirsin

X