ispanya`da tatil yapanlar veya yasayanlar, paylasim bölümü

olivia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
5.055
5.694
Konuyu nereye acacagimi bulamadim, eger yanlis ise lütfen dogru tarafa alin.

Daha dün sicagi sicagina Ispanya`dan geldim. 1 hafta Madrid`e tatil yaptik esimle, birde orda yasayan kafa dengi kuzenimizide ziyaret etmis olduk.
Sag olsun evinin kapilarini bize acti.
Ve hala etkisindeyim bu tatilin. Ispanya`nin bu kadar güzel olacagini bastan tahmin etmemistim.
Kafani nereye cevirsen tarih var, müzeleri harika.Madrid`in tüm müzelerini gezdik.
Sokaklari süper genis ve her yer tekerlekli sandalyede olan insanlari icin düsünülmüs kaldirimlar.
Her 50 metrede illaki cöp kutulari yani bu kadar düzenli, temiz etkileyiciydi.
Vallahi genclerimize tavsiyem erasmus üzerinden 1 senede olsa orda okul niyetine gidip yasamak, muhtesem bir yer, görmek lazim...
Insanlari yasamayi cok iyi biliyor...
Lütfen kim ne yazmak istiyorsa ispanya hakkinda buraya yazsin, güzel bir paylasimimiz olsun...Hadi bakalim...

Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..
Bu sebeple konunuz "Tatil Öneri ve Paylasim Alani" başlığına taşınmıştır
Bilginize. :KK34:

ne iyi etmişsin bu başlığı açmakla oliviam. ben de barselona'yı merak ediyorum. bir de kanarya adalarını:KK61: ama başta barcelona.

böylelikle bir bilgi havuzu oluşmuş olur umarım burada:KK16:

Tesekkürler Savascim, aynen dedigin gibi Ispanya hakkinda gördüklerimden cok daha seyler ögrenmek istiyorum.
Bir haftada hersey görülmüyor.
Barcelona`yi herkes daha bir övüyor, orayida görmek lazim.

ben de Aralık ayında Barcelona'daydım. :KK66: ayy ne müthiş bir yer öyle Avrupa'nın kara kışına rağmen bir sahil havasıyla karşılamıştı bizi off off çok özledim! inşallah kısmet olur da yine giderim.:KK69: alışveriş için La Rambla'da bir çok mağaza var aslında ama hani çok uygun da diyemeyeceğim açıkcası. Ara sokakları bol bol arşınlarsan ucuz şeyler bulabiliyorsun ama bir de İspanyollar, Almanlar ve Fransızlardan farklı olarak indirim payı koyuyorlar, pazarlık sana kalmış :KK34:

arkadaslar bizde eşimle bu yaz ispanyaya gezmeye gitmeyi düşünüyoruz ben önce italya istiyodum ama sizlerin yazdıklarınız görünce açıkçası ispanyaya daha çok içim ısınmaya başladı...şimdiden heyecanlandım
nereleri önerirsiniz başkaaa ya da bildiğiniz turlar var mı mesela birkaç şehri gezebileceğimiaz???? şimdiden çok teşekkürler

X