Göz Makyajı ismid taşı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bu hafta sonu eminönünde ki (tahtakale mercan tarafına doğru )hilal hac malzemeleri isimli dükkandan aldım internetten de satışını yapıyorlarmış siteleri üzerinden grimsi bir tonu var gerçek mi bilmiyorum 10 tl ye aldım umarım gerçektir çünkü gece sürüp yatıyorum neredeyse aldığımdan beri gözümden hiç çıkırmıyorum

Ben hiç kullanmadım ama bir arkadaşım, taş haline getirip sürmedanlığa koyuyordu. Rengi parlak koyu gri idi, sürekli sürerdi, siyah olmadığından çok göze de batmıyor, harika görünüyordu... Ezip, tülbentten geçirip, kutusuna koyuyormuş..

bende sheida sürme aldım kahve ve yeşil olandan ama sonra araştırdım da ismid taşından yapılan faydalıymış. sheidanınkiler ismid taşından yapılma mı? sitesinde faydalı fln diyor ama anlayamadım?? bilen var mı

bu arada sabah buğulu gözlerimle uyandım bir mutlu oldum. sonra eşimden yorum geldi. 'gece dışarı çıkmışız ama makyajını silmemişin gibi duruyor, ıhh sevmedim'.

canım bunlar ismid taşından yapılmamı değil mi nerden anlıyorsunuz?

canım bunlar ismid taşından yapılmamı değil mi nerden anlıyorsunuz?

kesin bir kıstasım yok be canım bende internetten görüp bildiğim kadarı ile gerçek olup olmadığına kanaat getirdim ve kullanmaya başladım maviye bakan gri bildiğin ezilmiş taş olması bende gerçek olduğu kanısı oluşturdu ve bir de sürdükten sonra nakledildiği gibi gözde keskinlik ve çapaklanma da azalma fark ettim çok memnunum herkese tavsiye ederim sevgiler :)

benimde annemler umreden getirdi.ismit taşının toz haline getirilmişi.gri renk ama daha doğrusu koyu metalik bi renk

mısır çarşısından 3 gün önce aldım 6,5 liraya, cam tüp içinde koyu gri toz olanından, hafif simli sanki aynı taşın kendisi gibi. bu da bende gerçek olduğu intibaını uyandırdı.. gözümde keskinlik ve parlaklık oldu gerçekten. yıkayınca da suyla hemen çıkıyor, kullanımı kolay ve gerçekten hem göze batmıyor hem de çok hoş duruyor... boyalara hiç gerek yok..

Ya bunu bana hocam söylemişti defterin bi kenarına not almıştım sonra bulamamıştım çok sağol

İsmid sürmesi almak istiyordum ama hakiki midir değil midir güvenemiyordum. Taşı olduğunu bilmiyordum. Öyle alıp kendimizin yapması daha iyi. Fakat sürmedanlık boş şekilde satılıyor mu bilmiyorum. Araştırmak lazım.

Taşını aldım ben de. Esnaf amca, inatla hazır ismit sürmesi satmaya çalıştı. Ben de taşta inat ettim :) Neyle ufalayacağımı düşünüyorum şimdi de.

kızlar elimde orjınal ismid sürme tası var,bilmeden fazla almısım,uygun fiyata vericem isteyenler bana ulassın

Taşını aldım ben de. Esnaf amca, inatla hazır ismit sürmesi satmaya çalıştı. Ben de taşta inat ettim :) Neyle ufalayacağımı düşünüyorum şimdi de.

canım bende taşını almayı düşünüorum ama neyle sürcez onu? yanında sürmedanlığını veriyolar mı? bir de nerde satılır bu taşlar? ben ankaradayım, yarın hacı bayrama bakıcam bi bulabilirim inş

Burda tarif ettikleri yerden aldım. Hacı bayram'a doğru, yukarı çıkmadan sağ tarafta dar uzuun bi dükkan var. Adını hatırlayamadım ama sağ tarafındaki dükkanlara dikkatli bak, gözden kaçabiliyor.

Epey konuştuk amcayla. Sürmedanlık da var. Onu ayrı alıyorsun eğer istersen. Ama içime sinmediği için almadım. Kötü metal bir şey. İçi belli değil.

Tahta uç olsaydı falan dedik, amca da ordaki (satmaya çalıştığı ama bizim inatla almadığımız) sürmenin ucunu verdi :) Plastikmiş ama olsun, diğerinden iyidir.

Bu arada taş hala duruyor. Neyle ufalayacağım bilmiyorum :)

yalnız ben ankarayı çok iyi bilmiyorum. hacı bayram camiye google mapsten baktım. farklı yerler gösteriyo. bi tanesi ulus anafartalar çarşısına yakın diğeride ulus metrosunun oralarda. tam olarak nerden aldın canım tarif edebilir misin biraz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…