Erkek İnfertilitesi Isırgan otu testosteron hormonunun artırır mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Cok tesekkur ederim bu solgar dedikleriniz pharmaton gibi bisey mi? Bir de baska bir dr esime varupotent diye birsey onermis gida takviyesi o da daha yarin basliycak ona da. Buarada bu durum bizim icin cok yeni yani kan tahliliyle ogrenmemiz daha bi hafta olmadi. Esim tabi cok uzuluyo. Hem cocugumuz olmazsa diye hem de iste daha 40 yasindayim ( buarada ben 33 yasindayim) miyom ameliyati oldum 5 ay once o yuzden bikac ay daha cocuk zaten dusunemiyoruz. Son bi haftadir acikcasi strestenmidir yoksa hormondanmi deniyoruz basliyoruz ama afedersiniz sonuca ulasamiyo. Cok uzuluyoruz gercekten esim 178 boyunda 85 kilo tamam kilosu var ama oyle obez de degil yani. Diyabeti falan filan da yok neden boyledir bilmiyoruz. Isirgan keciboynuzu findik fistik denemediniz mi hic onlar etki edermiki? Bir de suan kaca yukseldi sizin testosteron ?

Her dk strese bağladı ama bana cok saçma geldi hiç mi cok streseli yaşamı olan yok ama böyle sorunları yok kaldı ki o kadar stresli bi yaşamımız yok.biz 113 ler geziyorduk gecen hafta 260 falandı bu bile bizim için gelişme.solgar dediğim multivitamin size verilen multivitamin karısım ya biz onu ayrı ayrı alıyoruz mg ı faZla olsun die bi deneyin bakalım onu inşallah fayda görürsünüz ıstırgan bi süre işe yaradı sonra vücut onada bağışıklık kazandı bizde biz daha 33 yaşındayız eşimle kilo sorunu yok hiç bi hastalığı yok bazen sebepsiz oluyormus

Bizimde oyleydi iste. 5 yillik evliyiz. Aklima hersey geliyodu artik o strese bagladikca. Kaldi ki dediginiz gibi bizim de stresli isimiz yok tamam eşim özel dersleri falan yogun biraz ama yine de ne islerde calisanlar var. Cok sukur 4 yil once bi bebegimiz oldu dogal yolla hic beklemeden. Esim ondan sonra iyice dedi hornonlarimda bisey yoktue bak cocugum oldu. Hic gidip baktirmadi. En son gecen hafta ben zorla gonderdim. Iste sonuclar yazdigim gibi. Insallah esimde de sorun duzelir. Hic istek yok cunku nerdeyse. Bir de testosteron estradiol orani diye bisey varmis internette gordum sperm uretimi icin 14ve ustu olsa iyi olurmus bizim o oran 5 falan. ( bakalim o verdigi takviye gida demir dikeni ihtiva eder diyor sadece yaninda pharmatonda al demis. Ne okuduysak deniyoruz. Insallah ise yarar

Evt e2 yani estradiol mümkün oldugu kadar düşük olması gerekmiş kadınlık hormonu oldugu için kaan aydos bize öyle demişti ama o da cok değişken bi deger Zaten o testesteronu baskılıyormuş dr un dediklerini bi deneyin olmadı diğerine geçersiniz bu arada bizde öğretmeniz eşimle.bizimki yorgunluk birazda

Çok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin. Uygulayalim bakalım insallah faydasını goruruz. Ben genetik bi bozukluk mu var acaba diye tedirgin olmustum ama siz diyorsunuz ki bazen sebepsiz olabiliyor. Bir de kac ayda 113den 260lara cikti? Siz bebek icin mi deniyorsunuz? Eger oyleyse insallah bir an once kavusursunuz

Yani bu deger düzenli artan yada azalan bi deger degil bi ay yükseldi bi ay yine düştü kullandıklarımıza göre ama çon şükür yazdan beri pek bi sıkıntımız kalmadı evt bebek olsun çok istiyoruz Rabbim nasip ederse sperm sayımız az dr buna bağladı az olmasını

İnsallah en kısa zamanda rabbim isteyen herkese saglıklı sıhhatli evlat nasip etsin. Bakalım esimde bikac gundur kullanmaya basladi vitamin, ısırgan cayı, keciboynuzu. Ne kadar zamanda etki gosterecek merakla bekliyorum

Tekrar merhaba eşim bu sabah yeniden gidip tahlil yatirdi yani digerinden uc hafta sonra dr sadece total testosteron istemis bu kez. Sonucu 276ng/dl cikmis (ref:241-827) yaptigi seyler şekeri azaltmak hemen hergun bir iki fincan isirgan cayi ve bir iki kapsul demir dikeni. Acaba bu sekilde devam etsekmi? Biraz daha artar mi? Spora da basliycak. Isirgan devam edelimmi? Bi zarari olurmu? Keciboynuzu da icsinmi? Bi yerde fshı yukseltir diyodu bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…